Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Ostra, masz linka do foty ze szpadą? ;) Lisa wydaje mi się jakaś taka mało sympatyczna w tym wywiadzie... No ale pozory czasami mylą... Tak bardzo bym chciała, żeby Michael przeżył prawdziwą, szczęśliwą miłość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Community no poszukam..to było jakieś forum, na które wlazłam..link chyba ktoś tu podawał zdaje mi się, zaraz poszukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MJ nigdy nie wydawał się niesympatyczny:P nie wiem, ale ja jej nie lubię... w którymś z filmików, gdzie MJ i ona odwiedzają dzieci w szpitalu, był taki moment że podchodzili do jakiegoś dzieciaka i ona się obejrzała, tak jakby sprawdzała, czy kamera idzie za nią i widzi:o i wtedy podeszła do dziecka z Michaelem...takie fałszywe wrażenie ona we mnie budzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choc co do Lisy to trzeba wziac pod uwage, ze ona mloda byla (26lat) no i moze nie byla tak oswojona z kamerami... choc momentami radzila sobie lepiej z diana s. niz Michael... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem o jakim filmiku mowisz ostra.... Ona na mnie tez nie wywarla jakos tak dobrego wrazenia, choc wiem, ze to moze byc wlasnie tylko wrazenie... byc moze na to skladaja sie takie czynniki zewnetrzne jak twarz... ona ma twarz bardzo pociagala itd co nie nadaje jej milego wyrazu... Mike sobie zrobil super zadarty nosek wtedy twarz wyglada mlodziej sympatyczniej itd. ............ :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kochane:) Calineczka swietny ten filmik co wkleilas wyzej!!! ehh.. znow mi wszytsko wraca..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarylla
ta wypowiedź to fake? "Jezeli za 4 lata umre bedzie to wielki zart" ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woman:D:D Community, spoko, jutro daję poprawioną do przeczytania....zbliżam się powoli do końca:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarylla
jakieś dziewczę zacytowało to na forum onetu. coś mi się zdaje, że po jego śmierci też gdzieś na to trafiłam:O teraz nie mogę nic znaleźć na ten temat. pewnie jakiś wymysł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super Ostra :) Niedługo będziemy oblewać Twój sukces :classic_cool: Ten cytat może być ściemą... No chyba, że Michael powiedział tak w jakimś wywiadzie 4 lata temu (i są na to dowody). Coraz więcej takich info wyskakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarylla
"Możecie wierzyć lub nie, ale ja mam nadzieje, że on żyje. SĄ NA TO DOWODY ;D Anty fani , krytycy itp. niech lepiej tego nie czytają 1teza. On już wspominał o uciweczce (publicznie!) 4 lata temu mowił "Jezeli za 4 lata umre bedzie to wielki zart" daje do myslenia prawda.. 2teza. NIE ZOSTAŁ PODPISANY AKT ZGONU!!" i takie tam głupoty dalej. ale ona napisała "PUBLICZNIE"?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli tak pisała, powinna podać linki, źródło, dowód na to, że tak powiedział....tak to se każdy może pisać:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paralaksa
Czy ja zrobiłam jakiś bład przy wklejaniu linka? Robię to pierwszy raz. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaela81
wiem ze Jacko umarł.Zabili go ci którym ufał-hieny cholerne,mordercy.Bedą sie w piekle palić za to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×