Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

No moim zdaniem w "Off the wall" nie slychac jakos uplywu czasu szczegolnie.... Smooth, a Ty masz wyrobione zdanie na temat paznokci MJ;)? Tu dzis taki wazki temat byl poruszany, jak pewnie juz wiesz... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i masz Woman...bedę sie znowu MORPHINA CHILLOUT dołować:-( Taaaaak Who is It też jest boskie w tejwersji chilloutowej... i... Remember the Time... Ciekawe jak by zabrzmiała moje ukochane Stranger i moskow...? Co do paznokci... trudno mi powiedzieć, ale bardzo mozliwe,że przy bielactwie skóra pod paznokciami nie odbarwia się... Nie wiem trzeba by zaciagnąc języka na forum o bielactwie... Przecież wnetrze dłoni Michael tez miał ciemniejsze niz dłoń z góry... A normalnie wszyscy mamy odwrotnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz Smooth, ja to nie wiem czy Michael tych paznokci nie mial tak ciemnych dopiero pozniej? bo to szczegolnie rzuca sie na oko po 2000... a moze akurat taki foty byly.... :o no ale ostatnio mial te pazurki fatalne... mimo to ubostwiam Jego dlonie!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że jak wcześniej było powiedziane, że to od leków te odbarwienia...szczególnie właśnie w poźniejszym okresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również choroba mogła go tak wyniszczać... wcześniej nie miał ciemnych pazokciale tez nie od razu był tak porcelanowo biały... To przeciez postępowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Ostra... ja tak na pol gwizdka orientuje sie w spr. dermatologicznych itp. i wlasnie stad wiem, ze niektore leki niszcza w taki sposob plytke paznokcia... ale do takiego stanu moze je tez doprowadzic luszczyca np. a przy bielactwie to wszystkie skorne infekcje moga sie przyplatac :o a sa zdjecia na ktorych widac, ze on mial te skore bardzo przesuszona na dloniach :( np wtedy kiedy karmil zdechla kura krokodyla :o jest zblizenie jak glaszcze potem jakiegos malego okaza, paznokcie sa juz wtedy w sumie ciemniejsze .... a to bylo jeszcze przed 2000 zdaje sie.... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on nigdy się nie skarżył na nic, że był chory, nie opowiadał..skrywał wszystko, dlatego możemy sobie jedynie gdybać... kto to wie, co go za choróbska dręczyły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.HEJ
CZESC WSZYSTKIM widze, ze sie dobrze bawicie, ja tylko na chwile z jednym postem przeszukuje sobie internet, w sprawie Michaela i nie tylko własnie przy okazji Michaela dotarłam do wypowiedzi Stacy Brown juz wczesniej natknełam sie na jej nazwisko to jadna z biografów Michaela w roku 2005 (bo z tego roku pochodzi pierwszy komentarz internauty) powiedziala przwiduję, ze Michael Jackson umrze w ciągu 10 lat nie jest zdrowy, będzie to przedawkowanie, lub cos w tym stylu .......................................... az przeszly po mnie ciarki ......................................... następnie widac komentarze internautów: od roku 2005, przez 6, 7 i 8 ludzi wyzywali te kobiete, ze łze nie ma pojecia o Michaelu itd... w 09 ktos napisał, ze Michael za chwile daje koncerty w Londynie i potem komentarze z 25.06.09 a jednak miała racje (zreszta ona tam powiedzialą, ze nie wie, czemu jeszcze Michael nie umarł /miala na mysli pewnie jego stan zdrowia i narkotyki, o których to sprawach opinia publiczna nie wiedziala/) jakie to dziwne, z drugiej strony jest dla mnei jasne, ze ludzie, ktorzy byli blisko niego i którzy nie klamia, wiedzieli dlaczego rózni biografowie wiedzieli o tym, ze umrze... Stacy jest tylko jedna z wielu a ludzie, kotrzy mówia, ze był zdrowy poprostu kłamia, bo mu te smierc 'nagrali" widzę, ze on dazył do tego, przy takiej sławie, przy takiej osobowosci, tak chyba musiało sie stac tu jest link, do tej strony, jesli ktos chce spojrzec http://news.softpedia.com/news/Stacy-Brown-Michael-Jackson-will-not-be-alive-in-10-years-4861.shtml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OSTRA ... jak dla mnie ... na tym ,że sie nie skarżył ,nie użalał nad sobą...Również na tym polegała jego wielkość... I SIŁA! Wbrew opinii niekórych ludzi ...w mojej oceniu Mike miał cholernie silny charakter i mocną osbowość! To był prawdziwy facet! I jakkolwiek by to kolokwialnie (w konteście złotych gaci )nie zabrzmiało... miał jaja! w pokonywaniu własnych słabości ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
AAAA, STACEY TO facet a nie baba, ale co tam, wszystko jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak BAAARDZO Ja Was lubię! Naprawdę... To cudowne, że dzięki Billowi Gatesowi możemy sie tu co wieczór spotykać i rozmawiać... Dzięki Bill;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth.... :D mnie tez jest tutaj bardzo milo:D zawsze wiele endorfin uwalnia mi sie kiedy piszemy tutaj sobie cos o MJ;) :P :D no ale od soboty juz nie bede tak czesto zagladac do Was :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×