Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Tak Screem Chillout jest fajne... Ale absolutnie nie trawię Earth i Wathever happend w tej wersji, zchrzanili sprawę!:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to sa chyba 2 najgorsze kawalki chilloutowe a przeciez wersje oryginale sa doskonale!!! zwlaszcza uwielbiam whatever happens, choc earth song tez b. lubie... tez nie widzialam wczesniej tego filmiku do keep the faith... mnie zawsze dziwilo skad u M tyle spokoju, taki zupelny brak zniecierpliwienia wobec tych napierajacych fanow... on jeszcze okna otwieral, zeby oni swoje lapska pchali do srodka... fascynujaca osobowosc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on jeszcze okna otwieral, zeby oni swoje lapska pchali do srodka... haha ...dobrze powiedziane... On wiedział ile to moze dla kogoś znaczyc...takie dotkniecie jego dłoni... Sam przeżywał kiedys swoje spotkania z Wilsonem, Brownem czy Robinsonem... Tez był fanem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i rwaliłas mnie woman tym linkiem znowu na dobne części... Czy ja sie jeszcze kiedys pozbieram do kupy...? czy juz zawsze tak emocjonalnie będe przeżywać jego śmierć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth, no wlasnie on mial tyle empatii w sobie... :( byl tak wyrozumialy wobec nas takich jak my - oszalalych na jego punkcie :o ;) ten filmik heaven tez mnie przygnebil nieco... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarylla
P.Y.T straszne to:O a ten cytat to nieprawda, tak??? "Jezeli za 4 lata umre bedzie to wielki zart" (że niby powiedział to publicznie 4 lata temu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 76986876986
^&$^($#&$(&$(#&%&(#)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
Tarylla- myśle, ze ten cytat jest nieprawdziwy nie znalazlam go narazie poza tym, gdyby tak powiedzial, byloby o tym glosno, zapewniam Cię piosenki Mriah wysluchałam tylko 3 sek, zobaczylam Michaela, przy takiej piosence uswiadamiam sobie, ze on nie zyje, wole jednak wyobrazac sobie, ze jest jakos gdzies...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jht55gh
dziś się przeprałem za niego ( strój black or white)i ćwiczyłem monowalkka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej filmiki wymiatają - tylko tak smutno :( strasznie smutno i nadal nie moge uwirzy ze Go już nie ma.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z Lisą Marie
I bardzo dobrze, że był z nią szczęśliwy ... Należała Mu się odrobina szczęścia po tych wszystkich krzywdach jakie przeżył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jackson dostał lek znieczulający i został sam Osobisty lekarz Michaela Jacksona podał mu silny lek znieczulający, propofol, po czym zostawił go samego pod wpływem tego specyfiku. Gdy wrócił gwiazdor już nie oddychał - podał w czwartek "Los Angeles Times", powołując się na swoich informatorów http://muzyka.onet.pl/0,2025336,newsy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LE KLERK
nie wierze w to wszystko:o koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
Lisa mówiła, że bardzo się kochali, tylko że ona nie mogła znieść tej dziecinności Jackosna. Po rozwodzie mówiła, że to największy błąd jaki popełniła w życiu :):) W ogóle chodziły pogłoski, że ich małżeństwo było raczej zaplanowane. Michael przyznał, że chciałby się kiedyś prawdziwie zakochać, poczuć co to znaczy odwzajemniona miłość, zaangażowanie itp. Bał się, że nie doczeka takiej chwili kiedy pozna prawdziwą miłość życia, czuł tą niesamowitą samotność, bo nie miał kobiety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×