Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość narCOMAnka
Dziewczyny co za tempo :D i ta tematyka, Michaelowe gacie :P Mi się niestety nie otwierają wasze linki i se nie popatrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :)! Nooo ladne rzeczy tu sie dzieją :p! Nie moge za bardzo oglądać tych wszystkich linków bo niebezpiecznie podnosi mi sie ciśnienie :p. U mnie na miłe rozpoczęcie dnia... "another part of me "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woman znowu zaczynasz;)? Przeglądam youtube i myślę sobie,że z Preslejówną M był szczęśliwy. Widać że łączyło ich uczucie i chociaz przez jakiś czas M był szczęśliwy. http://www.youtube.com/watch?v=VNdvaPFhdV4&feature=related A ten jego Bubbles był świetny:):) http://www.youtube.com/watch?v=k_lcmcNthAU Ale nie daje mi spokoju jedna sprawa-wygląd Paris i Princea. Tak prawdę mówiąc nie ma w nich sśadu genów M. Przecież M byl murzynem z wszystkimi cechami tej rasy a Jego dzieci nie mają nawet sladu. Przecież zawsze dziecko pochodzące z mieszanych rodziców (zwłaszcza murzyna) ma chociażby włosy typowe dla tej rasy. U mnie na osiedlu są 2 takie pary -on murzyn,ona blądi i dzieci są mulaci z kręconymi włosami. A dzieci M popatrzcie chociażby na te zdjęcia: http://i28.tinypic.com/2508prb.jpg http://i31.tinypic.com/2uyow9l.jpg http://i29.tinypic.com/5fk9l3.jpg Gdyby M wyglądal tak jak wyglądał bez korekty plastycznej i bielactwa to się zgodzę,że dzieci mogą tak wyglądać ale On by 100% murzynem. Coś mi tu nie gra serio:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalia kiedy załapiesz że to
nie są jego dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie zaczynam załapywać:( Kurcze taki zajebisty facet,laski z całego świata sikały za nim i jaki mial problem żeby zrobić dziecko,żeby zostać ojcem a nie kombinować. To był strasznie nieszczęśliwy człowiek ze zdeformowną psychiką:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
w mieszanych małżeństwach mogą urodzić się dzieci zupełnie białe, blond włosy itp lub na odwrót :) a dzieci Michaela nie są aż tak białe jak ich matka, raczej taka śniada cera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia Kurturica
ja tak myślę o tym "paiS" w Will you be there....... na ekranie też pojawia się "pains" a nie "pain" jak w oryginale... cóż to za wersja? taka bardziej rozpaczliwa. nie wygląda na starą.... na jakieś demo czy coś. Ktoś kiedyś pisał.że może on to nagrał specjalnie na te koncerty, ale przecież on te słowa chyba zawsze mówił na żywo... nie rozumiem nic z tego... http://www.youtube.com/watch?v=Jums2oVs3KM wie ktoś coś więcej na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie, o stringach w ogóle nie pomyślałam... Hmmm... No ale teraz myślę ;) I to za dużo :O Na moje oko pod goldengaciami bielizny nie ma ;) Gdyby była to... a zresztą same wiecie ;) Matko, gdzie ja patrzę :O Teraz nie mogę normalnie oglądać filmikw na YT i zdjęć, bo wzrok sam mi wędruje w pewne miejsce 😭 Trochę mi wstyd :O :( Teraz mam fazę na "Who is it". Widzę, że nie tylko ja :) Pozdrawiam Was serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia - może faktycznie nagrał taką wersję w trakcie prób do lipcowych koncertów. Niedługo się przekonamy (gdy pokażą próbę generalną w całości).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siaaaadeh
Gość liberian-girl
A skad sie wzial u Michaela pomysl z plastrami na palcach?czy to tylko taka "moda"?wiecei cos wiecej na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
to chyba jego kolejny znak rozpoznawczy :) bym się nie zdziwiła, że Jackson żyje, ale nigdy się już nie ujawni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
no wlasnie czy to kolejny "znak rozpoznawczy" te plastry? bo szczerze mowiac zawsze mi sie one dziwne wydawaly i.. smieszne:) a zauwazylyscie na niektorych fotkach, ze Michael mial ciemne paznokcie???(tzn.nie czarne, ale ciemniejsze niz reszta dloni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola ze szklanką wody
no tak... bo on takie miał brązowe... a jeśli gdzieś nie widać, to może sobie malował lekko paznokcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielizna bezszwowa
a słyszałyście kiedys o bezszwowej bieliźnie? jesli jest na dodatek w kolorze ciała to wcale jej nie widać. i nie cudujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siaaadeh
dłoń tego faceta w kapeluszu jest bardzo podobna do dłoni Michaela - co do tego się zgodzę:P przeglądałam takie strony mówiące, że to mistyfikacja. śmieszne rzeczy tam są. wyciągnęli zdjęcie z maja i twierdzą,że zostało niedawno zrobione w Londynie:D albo, że to jego sobowtór zmarł a on to wykorzystał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola Kraxa
teraz jak tak zaczęłam myśleć o tych brązowych paznokciach........ może to jest dowodem na coś? 😭:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielizna bezszwowa
wydaje mi sie, że pod paznokciami został kolor skóry taki z jakim sie urodził, czyli ciemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola Kraxa
no tak, oczywiście.... ale czemu został, skoro on miał bielactwo?:O akurat pod wszystkimi paznokciami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ plastrami M na pewno nie chcial zakryc paznokci, poniewaz nosil je tylko na jednej rece, a do tego nigdy na palcu srodkowym- tak sadze, chyba ze zle pamietam?/ co do bielactwa i pozostalego koloru pod paznokciami... hm.... wiem, ze rozne leki moga powodowac zmiany koloru paznokci po prostu.... wiec moze taka droga trza byc isc? ze to nie kolor skory wyziera spod paznokcia, tylko ze to kolor paznokcia zmieniony jakimis czynnikami.... w chorobach skory/ paznokci itd. niewykluczone, ze moga zmienic kolor... ale jak mowie dzieje sie tak rowniez w skutek dzialania niektorych lekow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vento
co do wcześniejszych zdjęć z lat 80... naprawdę widać to bielactwo. nos i skórę wokół oczu miał jeszcze w ciemnym kolorze a resztę pokrywał makijażem coś jak ten pan, tylko MJ miał tam jeszcze ciemny nos http://www.jackson.ch/Anderes/vitiligo2.jpg a co do tkanki pod paznokciami, to nie mam pojęcia już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vento
albo to same paznokcie były przebarwione... hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×