Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość P.Y.T.
DZIĘKI 69 narazie sie niczym nie martw jutro po poludniu to jeszcze rozpracuję, hasło mam wiesz- to samo na róznych rzeczach, wiec nie zapomniałam i probuje je wpisywac po 100 razy no, tam tylko 5 prob jest trudno nie wiem a tam, ja zawsze mam pecha to jutro bede sie jeszcze rejestrowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
własnie przeczytałąm na wp, ze fani w Łodzi zorganizowali marsz białych róz, sa fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.HEJ
ACHA i ktos mnie tu wczesniej informował, ze w KRAKOWIE ZOSTAŁA ODSŁonieta gwiazda- to pieknie! pieknie, ze tak szybko ludzie w PoLSCE REAGUJĄ tylko szkoda, ze nie podawali tego w tv moze jutro cos w teleexpresie powiedza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi111
Fanka ze mnie nie jest ale przyznaje żę łezka poleciała :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BO MIACHAEL BYL DOBRYM, WRAZLIWYM CZLOWIEKIEM, JEGO PIOSENKI .. Z PRZESLANIEM, NA PRAWDE SZKODA CZLOWIEKA! sorry za caps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna normalna
obczajcie co znalazlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna normalna
patrzcie jak szybko wstawiono ten filmik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarejestowalam sie na tym forum o MJ:) piszecie tam na jakims topikU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos tego nagrania to juz zgsiłam o jego wycofanie i mam nadzieje ze zrobia t jaknajszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh juz to osmiewałysmy ze 100 stron temu he he koles to przegiecie pałkowicza he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna normalna
sorry ze zasmiecam, ale nie czytalam wszystkich stron. przydaloby sie podsumowanie, takie w 1 poscie, nawet w podpunktach co wiemy, wszystkie fakty i niejasnosci.bo trudno jest latac po tylu stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zaśmiecasz własciwi to myslałam ze bedzie tu dzisiaj az w oczy biło od komentarzy ale...niestety ucekły na nowe forum do którego nie dołacze bo bede wierna kafe...nie wiem z jakieo powodu ale mam sentyment... nie pchwalam tez tego spadku zainteresowania jak i wycofk i opanowania nwego forum...bo niby dlaczego to nowe jest lepsze od tego i czemu nie to? łudziłam sie ze az po oczach bedzie biła ta jasnośc dzisiaj ze dobijemy do 10000 wpisów ale ama nie dam rady tego zrobic... smotno mi dzis...wierze ze Mj zyje gdzies tam w podswiadomosc wie nie powinnam płakac a jednak...łzy leca po policzkach same...tym bardziej ze mne opusciłyśce dzisiaj w tym wyjatkowym dniu czuje sie zawiedzina,oszukana,zdradzona?chyba tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak sobie mysle fajnie by bylo dobic do jakichs 50 tys wpsiow. to by bylo cos!!! ;) ja kafe etz nie opuszcze, zyke kafe :classic_cool: abraja hej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hupota
TO JEST CIEKAWE http://www.youtube.com/watch?v=dmdrNn3HZcY NAJLEPSZE FRAGMENTY: Reporter: Is there any controversy about the death certificate signature by the doctor that was there or? Craig Harvey: Um no, the um problem with the death certificate is there was um not doctor TO sign the death certificate , Which then requires that the Corner become involved. Cuz if there is no doctor to sign the death certificate. It falls to the doctor to do that function. So that was why we became involved in the first place, had he been under the care of a doctor and that doctor had been willing to sign a death certificate , the corner would not become involved? (He didn't have a doctor? He implies this again wait and see…) Reporter: He went into his coma at the hospital correct? Craig Harvey: Pardon? Reporter: He went into the coma after that, his time of death wasn’t pronounced until after that, after he was pronounced dead at the hospital. Craig Harvey: He was pronounced in the emergency room at the hospital yes. (nice avoiding the coma question) Reporter: Did Michael Jackson use the same drug to (unintelligible babble) Craig Harvey: I cant comment on any drugs that Mr. Jackson my have been prescribed or used. Reporter: Can I just be clear and understand it, you’re saying that there’s no suspicious um implication here about how he died and you have no suspicions? Craig Harvey: Not at this point No. ........................................ Reporter: will there be special security measures taken to protect the files? Craig Harvey: Not anymore than we would normally do no. ...................................... Reporter: Were you officially able to determine the time of death? Craig Harvey: The time of death is what was established by the hospital emergency room. Reporter: and would there be indication if he actually died much prior to that time? Craig Harvey: No the time of death will remain what it was in the Emergency room pronouncement , by a physician. (That doesn’t even make sense! So they must be implying that he didn't die at the house) Reporter: What time was the Autopsy finished? Craig Harvey: Autopsy was finished at 3? 3:00? Um no 1:00… The autopsy was finished at 1:00! (WTF?) ................................ Reporter: Have you been able to talk to the personal physician that you wanted to talk to ? Craig Harvey: We have not spoken to any physician associated with Mr. Jackson or any other member of the family. (So was Dr. Murray really the doctor?) Reporter: Were there pills inside his stomach? Craig Harvey: I don’t know (Thought you couldn't comment??) Reporter: why did the LAPD place a security hold? Craig Harvey: They have an investigation that is on going and they would like that investigation to proceed without any other interference. (Thought it was nothing special?) ....................................... całość: http://www.michaeljacksonhoaxdeath.com/?page_id=293/hoax-death/very-long-analysis-post-but-i-think-worth-the-read/#p81259

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
hej, witaj Abraja ja jestem byłam dzis na tamtym forum, wiesz tam wre rozmowa, jak za starych czasów tutaj chociaz ja przeszłam dopiero wczoraj tez siedzialabym na kafe, bo i tak wchodze na kafe i myslalam, ze tu bedziemy ale tam dziewczyny stworzyły fajne forum sa rozne tematy i gromadza materiały a tu- juz praktycznie było takie bezludzie, ze nie mialam z kim rozmawiac ta jedna normalna na wstepi mnie zdenerwowała, kiedy tu weszła napisała, zeby angielskiego sie poduczyc, bo źle tlumaczymy smiech na sali pustki tu- Abraja przejdz tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejde....bardzo mi przykro byłam dzisiaj na chwilke i nie podoba mi sie ;( nie rozumiem wyzszosci tamtego forum nad naszym...bo dziwczyny je załzyły? i co z tego.... może każda z nas załozy forum tak dla własnej wtgody...jestem rozżalona i zla.... dla mnie se poddały moga na mnie psy wieszac ale taka moja opinia poprostu uciekły zycze najepszego dla tamtego foum ale moja noga tam nie postanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corvetta.
abraja dobrze,że zostajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
Abraja, rozumiem, co masz na mysli... jednak cokolwiek, by nie powiedziec to tam jest fajnie, a tu juz nie tu jest pusto i łyso... nawet Ostra przepadła (ona tez sie tam jeszcze nie pojawiła) i Dalia zniknęła ja mysle, ze fanki, czyli osoby, ktore przynajmniej słuchaja jego muzyki, albo czytaja jego ksiazke poszły tam, a tu sa dziewczyny, ktore nie znaja go, to znaczy brak nowych fanów bo gdyby były nowe fanki, to byłoby dobrze, bardzo fajnie ale tu albo ktos jedna notke da, albo.......jakies farmazony typu, ze on wysiadał z ambulansu no sory, bo Ty akurat tez jestes orendowniczka tej toerii, czy tez nawet twórca, ale taki przyklad podałam obawiam sie, ze tutaj to forum zdechnie, a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zdechnie...bede je reanimowac...a now fani se znajda chocaz miałabym ich wyciagnac na siłe...po ta sa stare wyjadaczki aby uswiadamiac te nowe...aby dawac przykład a nie zawijac tyłek i se przenosic...nudno se zrobiło?a jak ma byc wesoo jak now nie wiedza co i jak/ kto ich wprowadzi? nikt b nikogo tu nie ma nie dam zdechnat temu forum po mom trupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corvetta.
ja nie mogę doczekać się tego filmu z prób, jakiejkolwiek niewydanej jeszcze piosenki... to jakaś tortura. tak go brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corvetta.
ja też nie opuszczę tego forum. piszę tu od początku (zawsze na pomarańczowo) i tu mi dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
Abraja- hahaha- powoli- jeden nam wystarczy ja tam bede tutaj, jak bedziesz Ty albo Ostra, Dalia, czy jeszcze ktos- Dorata i pare innych tylko problem, jak was nie ma ale ja na kafe jestem tez chce piosenke nowa- tylko z tej plyty mam nadzieje, ze cos udalo sie skonczyc wiem, ze sa piosenki, ktore maja linie melodyczna, ale Michael nie zdazył zaspiewac wrrrrrr A CO U cIEBIE, BYŁAS JUZ W pOLSCE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslałam ze jestes nwa chłonna jak gabka he he le to dobrze ze jeszczesmy sie stały ;) nie podoba mi sie to co dziewczyny zrobiły pisze otwarcie zawsze mga przeczytac nie rozumem tego i chyba nie chce i smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×