Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość P.Y.T.
::D JA TEZ MAM ZALEGÓOSCI, JESLI CHODZI O NOGI i tez sobie bede dawkowac, nie ma co sie spieszyc mówie o faotkach, ahah Scorpions? miałam kiedys ich kasete podoba mi sie najbardziej i'm still loving you i jeszcze jedna taka byla ale nie widn of chande, nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wind of change strasznie oklepana i mnie wkurza... to może send me an angel? albo when the smoke is going down? ta jest boska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
tez mam takie samo zdanie o wind of change polecieli komercha, niczym the kelly family wtedy oczywiscie send me and angel a smoking -- hm- cos mi w głowie majaczy, ale nie- teraz nie pamietam...hm ale on ma fajny głos- dźwieczny, przenikliwy na koncertach tez tak potrafił spiewac jutro posłucham tej smokin..... a teraz poddaje sie opadam z sil lece spac dobranoc mam nadzieje, ze jutro tez bedziesz, widze, ze juz prawie nikt z poczatkwoych nie zaglada, ale tak to bywa no to dpo jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna normalna
oj widze dziewczyny ze sie wypalilyscie, wyczerpalyscie pomysly na wszystki teorie spiskowe i gadacie o skorpionsach, haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
hej, jak to sie wypaliłysmy? Przeciez ja tu pisze cały czas. Dzis tylko mnie nie bylo bo mąż i syn okupowali kompa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolineeeee
Jak się cieszę,że trafiłam na to forum :( Ja już głupieję,moje drogie,jak myślicie-żyje,czy nie?Wg mnie żyje,nawet przyznanie się RTL to nagrania tego filmiku nie spowodowało,że przestałam wierzyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie nie żyje, ale to wszystko co się wokół tej śmierci dzieje, nie pozwala mi w to wierzyć na 100%:classic_cool: ktoś to pisał, wklejał komenty do tego przyznania się RTL że pokazali jak można podrobić wóz koronera, i nic poza tym, że making of został nagrany pozniej...i że coś tam się nie zgadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolineeeee
No właśnie,więc ja myślę,że może z RTL nagrali coś takiego zaraz po tym,jak filmik się pokazał?Może chcą sobie jaja zrobić,albo tuszują sprawę?Bo nagle wszystko zaczęło wychodzić na jaw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to że ktoś tu jaja sobie robi to pewne....ale zastanawia mnie to czemu to ma służyć? ludziom aż tak bardzo się nudzi? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolineeeee
No właśnie,też się nad tym zastanawiam :(Co im to daje,eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pomysła...nie wiem co mi sie w tym chorym mózgu tworzy ale mam jak wiecie jedyną widoczna z kosmosu budowla jest mur chiński...a gdyby tak wziąśc zebrać fanów i każdy jeden przy drugim podnisłby kwadrat 1 na 1 metr wysoko nad głowa....i z obrazu wyłoniłby sie wieeeeelki Michael Jackson....albo napis King of Pop lub cos w ten deseń....nierealne troche co?tylko jak ich przekonać do udziału?tylko musiałby byc tak duży by był widoczny z kosmosu...ale jak to obliczyc jak wielki powinien byc i ilu fanów potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to że fani nie mogą pogodzić się z tym, że on nie żyje to norma i raczej nie powinno dziwić nikogo, że próbują przeforsować teorię, że on żyje... ale tutaj na prawdę dzieje się wiele dziwnych rzeczy...trudno tego nie widzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pablo Montoya
OSTRA popieram🖐️ nikt na siłę się niczego nie dopatruje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zdrowy rozum...kto by chciał żeby zmarły syn, brat, przyjaciel...leżał zamrożony 2 miesiące po śmierci, cyrk... a media nie ułatwiają sprawy, bo były doniesienia, że został pochowany, później okazało się, że nie został, pozniej podali datę, że w urodziny, za chwilę, ze niby Joe mówi, że 3 września...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pablo Montoya
nagranie było zbyt realne a RTL nic nie udowodniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo trudno powiedzieć....mi się wydaje, że to nie on, no ale mogą to być jakieś nowsze prace, człowiek przecież z wiekiem się rozwija, zmienia...kto tam wie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abraja...dla chcącego nic trudnego, myślę, że dałoby się to wykonać, ale na pewno nie tak na hurra, wymagałoby to dużo czasu, obliczeń, przygotowań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie na ty filmie nic szczególnego nie widac...chociaz wierze ze zyje...nawet jesli to byłby Mj to ten film mógłby zostac nagrany niewiadm kiedy i gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abraja no niby tak...ale to auto koronera...nikt żywy nie ma prawa być przewożony na pace....to po prostu nie trzyma się kupy, na pace wożą zwłoki, żywi ludzie powinni z szoferki wysiadać, a nie być przewożeni z tyłu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co za problem w Ameryce wynając takie auto?zainscenizować,wynajac sobowtóra i puscic film w neta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok, ale czy musiał "umrzeć" żeby uciec? i to w takim momencie, gdy miał być wielki powrót?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×