Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość wendy z neverlandu
karen napisala na facebooku jakis cytat mowiacy,ze ci ktorzy ukrywaja tajemnice boja sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Nie wiem nie wiem, ja fanka od siedmiu bolesci?? słucham MJ od lat, byłam na jego koncercie kiedy był w polsce a Ty go zaczełaś kochac jak umarł wiec daruj sobie, tak to jest smieszne ze 28 latka pisze takie bzdety, mój mąż śmiał sie jak czytał co piszesz, bo to Ty piszesz najwiecej tutaj tych bredni, oby tylko ten watek nie upadł przez takie jak Ty, bo jeszcze troszke i juz nic ciekawego sie tutaj nie przeczyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem nie wiem
Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh tylko winni sie tlumacza:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem nie wiem
I skad Ty wiesz kiedy ja go zaczelam kochac?I skad wiesz ze w ogole go kocham?Oj zaplatalas sie tak ze juz nie widac wyjscia z tej sytuacji ....kochana zenada i wsytd:)Meza pozdrow ode mnie ...smiech to zdrowie wiec niech cie smieje z tego jaka "madra" zonka mu sie trafila...:))) Ps.Ze wzgledu na inne dziewczyny Twoje posty Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh ignoruje i jak abraja napisala calkiem slusznie KIJ CI W OKO...i naprawde polecam Ci to 2 forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
nie wiem nie wiem, Ty dziewczyno naprawdę nic nie wiesz, siedzisz jak potłuczona przed kompem całymi dniami i sledzisz każdy bzdet jaki jest o MJ w necie, skontaktuj sie z LaToya, ona ponoć rozmawia z duchem Michaela, mysle ze sie dogadacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejkumpolejkum
Ja mysle, ze tu sa w wiekszosci stare uzytkowniczki,moze jedna nowa osoba. peace dziewczyny. dajcie spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
racja peace, to to czego pragnałby MJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejkumpolejkum
jestesmy tu wszystkie z jego powodu i na tym sie skupmy. na pewno fanki,ktore wierza w to,ze moze zyc tez go szanuja.nikomu krzywdy nie robia.wszyscy tu go kochamy.Michael nie chcialby zeby jego fani byli skloceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna normalna
do Nie wiem nie wiem --> nie podobaly mi sie 2 niescislosci w Twoich wypowiedziach: 1) Na memoriale spiewali "Powrot Krola", a nie jak napisalas "Powrot Krola Pop" - Twoja nadinterpretacja 2) Ten staruszek na memoriale to Barry Gibb to bylo juz wyjasnione w wakacje. a tak poza tym kiedys tu siedzialam wiecej, bo wierzylam, ze MJ zyje, teraz podchodze racjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejkumpolejkum
skupmy sie na muzyce. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak wczeniej pisałam Michael na pewno bylby "dumny" z tego zachowania jakie dziewczyny tu przedstawiają... prawdziwi fani szanują się niezaleznie od tego jakie mają zdanie na dany temat, bo tak zachowywal sie Michael i tego pragnął dla całego świata,zeby ludzie sie kochali i szanowali, byli ponad podziałami... Heal The World :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan z tamburynem
pretty young --badz spraweidliwa bo piszesz ze Michael napewno bylby "szczeslowy" widzac zachowanie jego PONOC fanek i atakujesz nie wiem nie wiem i gratulujesz niejakiej Liyahhhhhh - "dobre podsumowanie" gdzie z koleji ta dziewczyna wszystko zaczela ta cala glupia pyskowke , obrazajac dziewczyny piszac ze ma wrazenie ze to malolaty - wiec ludzie badzcie sprawiedliwi bo jak narazie czytajac te osatnie kilka stron mam wrazenie ze przezywacie jakis kryzys i tu macie swieta okazje wyladowac sie. nie wiem nie wiem -mysle ze wiem kim jestes:)Zdradzilo Cie jeden malutki szczegolik;P Moim zskornym zdaniem (ja tu jestem praktycznie od poczatku) nie znajdziesz tu tego czego szukasz a te forumowiczki ktore tu sa i bedzie im dane to dotra tam gdzie potrzeba wiec mysle ze lepiej by bylo abys skupila sie dalej na tym co robisz bedzie wiecej poztyku niz psykowki z forumowiczkami ktore tylko czekaja na jakis akt agresji by "dowalic"...a swoja droga to naprawde ciekawe fanki ktore wzruszaja sie ze ich idlol chcial uratowac caly swiat , rozczulaja sie sie nad jego "dobrocia" a tu leca takie teskty..hipokryci sa wsrod nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosze trawe na rowie...
kochane potrzebuje szybkiej opinii o panu Bruce Swedien. jesli ktos sledzil dokladniej jego stosunki z MJ,wiarygodnosc i ogolny stan poczytalnosci,ze tak sie wyraze:p mowie powaznie. glownie chodzi o to ostatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wpiszcie sobie w google
bruce swedien twitter. poczytajcie co on pisze o MJ. wszystkie wpisy od poczatku.to na 99procent jego prawdziwe konto. co on bredzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy dobrze zrozumialam
ze on twierdzi ze nagrywa z michaelem i widzi sie znim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosze trawe na rowie...
on sugeruje,ze MJ zyje. pisze,ze zawsze wiedzial,ze jest wiecej wart martwy niz zywy i to go bolalo. cos tam o illuminatach.ze w filmie jest jakis znak od niego? ze to wszystko z milosci. czy on sie dobrze czuje..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSPACE SCREAM PRIVACE
Cześć wszystkim 🖐️ a tu co sie dzieje ???? Po co te oskarżenia i głupie draki ? Ja nie rozumiem co komuś przeszkadza to co pisze badz mysli ktos inny ? Trochę tolerancji, nie zgadzasz sie z drugą strona ok ale po co od razu robic dym ? Ja osobiście już pogodziłam się ze śmiercią Króla aLE NIE PRZESZKADZA MI TO ŻE KTOS TU PISZE O TYM IŻ ON NADAL ŻYJE. Nie mam ochoty ani czasu by sprzeczac sie o takie rzeczy, każdy wierzy w co chce, a celem tego tematu jest cos innego niż bezsensowne klótnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po raz kolejny przywołuje was do porzadku bo forum zejdzie na psy lub bedzie w stylu pokazuje dupe kto chce zobaczyc opanujcie sie kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×