Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość cudne te dresy
To by bylo bardzo krzywdzace,brak szacunku.on, Krol Popu,taka postac,taki czlowiek w bezimiennym grobie?nie rozumiem nawet w jakim celu..wszyscy tam maja podpisane,wstep tylko dla wybranych a pod grobem i tak sa jego zdjecia,listy.wiec mozna sie domyslic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudne te dresy
Karen zrobila zdjecia,Jacksonowie pewnie o tym nie wiedzieli,wstawila je na facebook a ktos je jej zwinal i sprzedal tmz!sprzedal,bo widnieje na nich logo tmz.i co ona narobila?nawet po smierci mu nie daja spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudne te dresy
byly wrzucone jakies 10 stron temu. teraz sa na tmz.link do artykulu jest chyba na poprzedniej stronie. nie moge podawac linkow,bo pisze z telefonu.mam je zapisane na komputerze.jesli ktos chce to moge wyslac potem na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota----------
ja tez poprosze :) marzena@trzcinska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudne te dresy
ok, zrobie to popoludniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
czemu piszecie ze Michael lezy w bezimiennym grobie?? przeciez jego ciało spoczeło w Wielkim Mauzoleum Forest Lawn, lezy tam wiele sław i mauzoleum jest zamkniete dla publiczności, więc na pewno grób MJ nie jest bezimienny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudne te dresy
XSP, dorota - wysłałam wam te zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romina power
liberan girl, o innej wersji czego mowisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michael jest jak
narkotyk. you give me butterfies!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota-------------
cudne te dresy,dzieki za fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheateeeeer
If you dont love me, weve had enough, speechles, love never felt so good, butterfies czy xcape to bardzo niedoceniane piosenki.. ja uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emenems - ten link mnie powalił . Rozwalilas mnie tym naprawde :(:(:( bardzo dziękuje za fotki. chociaż teraz nie wiem czy chcialam je zobaczyc :( ktos pytał dlaczego pisałam o bezimiennym grobie a wiec dlatego że ponoć jego rodzina sobie tego zazyczyła. To że cialo spoczywa w forest... to wiem tylko chodzilo mi o grob, i niestety ale na fotach nie widac by byly jakiekolwiek napisy bądz cos innego co mowi nam że tam jest MJ. Jego rodzina to banda ppojjeebańców i to wszyscy tacy są :( ponoc obawiaja sie żźe ktos w jakis sposob moze chciec dostac sie do wnętrza grobowca i wykrasc cialo MJ :( TO DEBILE DO POTĘGI :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cheateeeeer If you dont love me, weve had enough, speechles, love never felt so good, butterfies czy xcape to bardzo niedoceniane piosenki.. ja uwielbiam tak, tak, tak, - masz racje te piosenki są cudowne a speechles powala mnie na kolana kilkanascie razy dziennie od kilku juz lat :D nie ma dnia by tego nie słuchała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynki skąd
można ściągnąć This is it?????? potrzebuję na gwałt:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny !!! :) wracając do tematu grobu i tej całej "woli"...hm to chyba raczej powinno sie spełnić wolę Mj z uwaggi an to,ze była ostatnia i wgl . a nie wole rodziny :) Myślę,ze Mj wolałby zeby na Jego grób przychiodzlili też fani wiec możnaby przecież jakis wstęp tam zrobić :) oczywiście pod ochroną itd :) AHAAA...DZISIAJ ZACZYNAM MOONWALK ;D;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×