Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

wiem tyle,ze o jakims Thomie który był mężem bodajże siostry Mj ale nic na ten temat nie wiem ale wiem tyle,ż emógł maczac w tym palce :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tohme Tohme
był współpracownikiem Michaela. Poznał ich ze sobą Jermaine. To jakiś typ spod ciemnej gwiazdy, wykorzystywał Mike'a. W kwietniu czy maju Michael niby go zwolnił, ale ten facet twierdził, że nie. Był koło Jermaina w UCLA, kiedy ten ogłaszał że Michael nie żyje Michael ponoć się go bał. Ten facet chciał jego pieniędzy http://www.youtube.com/watch?v=nw38AZEv4io Według Susan Etok siostra Tohme była żoną Randy'ego Philipsa (szefa AEG) " According to records from ancestry.com - the world’s largest family history website - Dr Tohme and AEG Live bos Randy Phillips were related by marriage back in the 1970’s. Dr Tohme Ramez Tohme (d.o.b. 1949) married Janet Phillips (d.o.b. 1953) on 29th January 1972 in Sacremento, California. The pair subsequently divorced in May 1976 in Sacremento, California. Marriage - State file: 7307; Reg no: 289 Divorce – State file: 664652; Dissolution case no: 716055 It has been confirmed by an insider that Dr Janet Phillips, now a Clinical Psychologist working at a practice in Torrance, is indeed Randy Phillips’s sister. Does this provide a link between the “mysterious” Dr Tohme and AEG Live boss Randy Phillips? Did AEG live play any part in manipulating and isolating MJ? Was Dr Tohme on AEG lives payroll? The plot thickens……." http://susanetok.wordpress.com/2009/09/02/dr-tohme-related-to-randy-phillips-by-marriage/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej!! wpadłam na cos...skoro Nisha Katari mieszkała pół roku z MJ co na to \\Jego dzieci!!!!???? ej tatus nagle przyprowadza do domu jakąs młodą dziewczynę i ona ma z nimi zamieszkać..no z całym szacunkiem ale sa pewne granice rozsądku...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no no no właśnie coś takiego...pnooć był ten Tommy też karany za jakies przzestepstwa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tohme Tohme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tohme Tohme
The Jackson Family reality show debuts in December Posted: 12:54 AM ET by Allison Waldman via TV Squad.com Reportedly, before Michael Jackson died suddenly in June, his brothers – and other family members – were putting together a reality show for A&E. After all, celebrity reality shows have a certain appeal, especially train wrecks like Being Bobby Brown or Hey, Paula. Not that the Jacksons were thinking that way. I'm sure they envision something classy and edifying. Since Michael's death, the interest in this miniseries has escalated, much like the interest in all things Jackson. Will the brothers talk about Michael? How much? Will Michael's children be included in the show? All that and more will be answered when The Jacksons: A Family Dynasty debuts on A&E December 13, at 9 p.m. The plan is for two hour-long episodes to kick off the series. According to A&E, the show is going to be about the Jackson four, Jackie, Jermaine, Tito and Marlon, preparing to do concerts for the first time in a while. In the midst of the music, they'll be shown dealing with Michael's death and the aftermath. Six episodes were filmed in all. http://larrykinglive.blogs.cnn.com/2009/11/08/the-new-jackson-family-reality-show-debuts-in-december/#comments NEW YORK -- A reality show miniseries about the Jackson family will premiere Dec. 13 on A&E, the network says. Back-to-back hourlong episodes will air that night at 9 p.m. EST. "The Jacksons: A Family Dynasty" focuses on brothers Jackie, Jermaine, Tito and Marlon as they prepare to reunite for a concert tour. It also chronicles their lives as they cope with Michael's drug-induced death in June. There will be six episodes, the network said. "This deeply intimate portrait will provide viewers with a raw and honest look inside a musical dynasty," said A&E and Bio Channel vp Robert Sharenow. It remained unclear whether Michael Jackson or his children, Paris, Prince Michael and Prince Michael II (known as Blanket), will be seen in the shows. In October, Katherine Jackson denied a magazine report that the children would appear on the show. The cable network had originally announced "The Jacksons" as a documentary special in May, before the star's death. In August, "Entertainment Tonight" aired what A&E said was leaked footage from the special. The 50-year-old King of Pop died June 25, weeks before he was scheduled to begin a string of comeback shows in London. http://www.hollywoodreporter.com/hr/content_display/news/e3i35ed869fbd929ccd41ae1b7a55fedbc0 zwiastun. THE JACK5ONS:O http://www.youtube.com/watch?v=hPVjlkGpBrY grrrrr....... co za rodzinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tohme Tohme
ten bucik w 9 sekundzie taki Michaelowy:( i biały kapelusz w 20sekundzie.. kilka senund wcześniej Tito ma czarny... Reai life.drama THE WAIT IS OVER? skojarzyło mi się z tym... Nie wiem kto naniósł ten napis, ale na dole jest logo Sony http://i999.photobucket.com/albums/af118/Scarlet85/thewait.jpg weźcie mi ich:O zadowoleni, że teraz będą zbijać większą kasę... oby dzieci nie pokazywali w tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tohme Tohme
ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tohme Tohme
Janet - a co do tego ma jakaś tam piosenkareczka? przecież to dawno było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tohme Tohme
Gość Tohme Tohme
no nwm czy tak dawno ale w kazdym razie cicho o niej jak nic . a wszystko co miało stycznośc z Mj do teraz jest albo sławne,albo znane ale rozpoznawalne...Dziwna mi sie teeż wydaje.Nie fam jej...odnosze takie wrażenie,że ona Mj nie do końca sluchała i troche miała Go gdzies ale tym to juz ryzykowac nie będę . podejrzana jest i tyle :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hah Aden...:) A pozatym co na to jego dzieci...nooo ? jak sie czuły jak tatus sprowadził młodą laske do domu na pół roku ? :( Bo aj bym się fajnie nie czuła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tohme Tohme
no bo jakies te zdjecia Michaela nie fajne....:o zeby nie powiedziec inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tohme Tohme
Aden - a Tobie o co chodzi? co w nich niefajnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem w niektorych odnioslam wrazenie ze chodzi ci o wysmianie Michaela?? jesli sie czepiam to wybacz. TE dni:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tohme Tohme
żartujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jannet z calym szacunkiem ale jesteś coraz bardziej irytujaca żeby tego gorzej nie określic . Ja rozumiem wszystko ale pisanie takich bzdur, snucie głupich podejrzen i pisanie o rzeczach o ktorych nie masz pojecie juz mnie wyprowadza z równowagi. Dziewczyno jesli kkoniecznie muszisz pisac to rób to z glowa a nie wymyślasz pierdoły i szerzysz ploty rodem z bravo girl :(:(:( kochana za nim cos nabazgrasz to sprawdz te informacje i pomyśl dwa razy . taka rada przyda Ci sie w przyszlosci:( nie potrzebne nam sa ploty i niczym niepotwierdzone info :( a ty moim zdaniem na siłe szukasz sama nie wiesz czego - każdfego o wszystko oskarżasz. Klepiesz cos byle by naklepac a czy ty w ogole czytasz co piszesz ? Prosze sprawdzaj te informacje a nie pisz byle czego. Ktos tu wejdzie bedzie czegos szukal przeczyta idiotyczny Twoj tekst poda dalej i tak powstana kolejne głupie ploty ktore wlaśnie doprowadzily MJ do zalamania. mozesz miec wlasne zdanie ale szerzenie takich idiotycznych plot to juz przechodzi moje granice wytrzymalosci :D bez urazy oczywiscie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tohme Tohme
dobra :) . postaram sie psiac według Twojej "rady: XSP :* ale teraz spadam moonwalk czeka papa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tohme Tohme
hmm nie mam pojecia... Mnie otwieraja sie wszystkie. kopiuje je z mjjcommunity. czesc z nich jest raczej rzadko spotykana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XSP wez wyluzuj troszke laska ma 13 lat młoda jest jeszcze i wszystko jest dla niej dziwne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abraja ja rozumiem wszystko - naprawde :D ale to czy ma lat 10 czy 50 nie upowaznia nikogo do szerzenia takich plot i pisania glupot. Przeciez poprosilam calkiem ladnie i wyluzowana bylam by po prostu sprawdzala to co pisze. To ze cos jest dziwne rozumiem ale wymyslac pierdoly hmmm tego juz nie akceptuje . np , że byl katolikiem albo ze ojciec go zabil a za 2 minuty wina jakiegos tommego niewazne ze nie wie w ogole o jakiego tommego chodzi wazne ze tommy i tyle. No sa gdzies granice , a gdyby naprawde interesowala sie MJ tak powaznie to wiedzialaby pewne rzeczy :D a nie wymyslala rozumiesz? ja nic nie mam do jannet tylko nie lubie pisania glupot i plotkowania. Pudelek czy bravo to syf a nie zrodlo informacji i kazdy nawet 13 latek o tym wie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×