Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

no moze i faktycznie, ten garnitur brązowy to chyba pamietam, fotka byla na tyle dziwna i przerobiona ze nie zauważylam ze to MJ, bylam pewna ze to ta teri h , z gotywch na wszystko :D:D o ile oo tej samemej focie mowimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heee heee auuuu
XSP , hmm nie wiem czy o tym samym mówimy. On miał tam dość konkretny zarost co za szmaciarze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heee heee auuuu
co do Teri H, krążyło pewne jej zdjęcie w wielkim kapeluszu, twarz miała zasłąniętą, obok jakieś dzieci, z tym, że podpisywano je "Michael w przebraniu". Do dziś wiele osób myśli, że to był on buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBSS its too high to get over
abraja, słońce, mogłabyś na to rzucić okiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki Carolwood właśnie nadal nie udało mi się wyrwać do kina. A le w tej chwili oglądam sobie TII na tej stronce z Twojego linku. DZIĘKI Ci, jesteś wielka kobieto!!! Boże jaki On niesamowicie, bosko wspaniały!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota----------
Ale co?Znaczy sie 2 Jacksonów było ? z 8.08 I 29.08? Ja juz tego wszystkiego nie ogarniam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota-------
To niby który nie żyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he albo Michael
byl zarejestrowany jakims cudem pod dwoma nazdwiskami i dwoma numerami ss i jeden wykorzystal do tej swojej smierci buhaha. nie wiem ale to ciekawe i taka osoba jest w bazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota-----------
Zobaczyłam ta gre co podała Abraja,szlak mnie trafił .Dranie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam sobie przerwę i zerknęłam co piszecie. Mnie wydaje się, że ten "drugi" Michael może faktycznie być, żyć i nie mieć z "naszym" nic wspólnego. W końcu ilość ludzi na świecie w 2008r wynosiła 6,691,337,751. Wśród tylu osób każdy z nas ma kogoś podobnego do siebie np data urodzenie, sylwetka, wzrost, imię, upodobania, charakter itp. itd. Ja osobiście chodziłam w liceum do klasy z dziewczyną, która urodziła się w tym samym dniu, roku i szpitalu co ja i mieszkałyśmy od siebie ok. 40km. A do szkoły podstawowej z dziewczyną urodzoną w tym samym szpitalu i o tej samej godzinie. Więc wydaje mi się, że taka osoba może istnieć. Tylko wcześniej, kiedy MJ żył nikomu nie przyszło do głowy, że to rozgłosić, bo niby po co? Teraz kiedy MJ-a już nie ma, a teorii co do jego śmierci jest tyle, ilu ludzi na świecie i sporo z nich całkiem nie douczonych próbuje coś nowego wymyślić, znalazł się ktoś lub "ktosie", którzy postanowili wykorzystać fakt, że gdzieś tam żyje sobie facet, nazywa się Mike J Jackson i może posłużyć jako kolejny powód/dowód do szerzenia teorii spiskowej death hoax. Ja osobiście nie wierzę, że mój król. Lecę dalej oglądać TII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość commm
z tym, ze Mike tez mieszkal w Encino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harpic
pomóżcie mi znaleźć to zdjęcie:P wygląda podobnie jak te z WMA 2006, ale szukam szukam i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harpic
liberian, pierwszy link mnie powalił:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie dziś w kółko leci
cała Invincible :P "Hold my hand, feel the touch of your body cling to mine..." lalalaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Whatzupwitu
(Eddie Murphy) Słońce będzie świecić Kwiatki będą kwitnąć Z chmur będzie lał się deszcz Rzeki będą płynąć Człowiek nie jest w stanie Zabić cokolwiek, poza samym sobą Człowiek to stwórca I nic innego (Michael Jackson) Coje, coje, cocije Coje, coje, cocije Coje, coje, cocije Coje, coje, cocije Cocije buhahahahahahahaha cocije?:D fajnie przetłumaczyli http://mjtranslate.com/songs/101

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pifpaf.
Nite Line co za zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×