Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

niestety musi byc czarno biale bo nie mam mozliwosci kolorowego wydruku ale to nic. Chociaz wolalabym żeby byly kolorowe :( dzieciakom moim zrobiłam koszulki z naprasowankami mj sobie tez i w takich strojach bedziemy naklejac po miescie plakaty , córka ma dopiero rok skonczony ale wyobrażacie sobie taką gwiazde w blzuce z MJ :D Jak bedziecia chcialy porobie fotki z mojej działalnosci i wysle wam ale na @ . Tutaj wole nie ryzykowac :D ZBYT WIELU IDIOTOW NA KAFE SIEDZI HAHAH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, nie mogę oglądać niektórych video bo zaczynam ryceć :( to mnie kompletnie rozbraja 😭 jutro dam sobie upust. czy ktoś wie czy jutro będą jakieś programy telewizyjne o MJ? Tu któraś dziewczyna wklejała, ale nie mam pro 7 :( teraz ma lecieć this is it, a wcześniej musiałam być u dentysty :( czy ktoś oglądał ten program : co sie wydaryło naprawde w polsat cafe?? dobranoc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.HEJ
a WIEC TO JUZ JUTRO.... nie bede od poczatku, ale bede wieczorem... własnie, jakie sa programy? ten na polsat cafe był do kitu nakrecony tuz po jego procesie z 2005 niby przez fana Michaela tam niemal nie było tylko kilka fotek wypowiadał sie bob jones, jego menago- zwoloniony taraborelli- przyjaciel z dziecinstwa, dziennikarz, ktory napisal o nim ksiazke- zreszta pisałam o nim kiedys oraz dajen- tak sie czyta- jakas tam- taka dziennikarka, ktora tropila go przez całe te lata- to jego wrog i jeszcze jeden wrog- inny tropiacy dziennikarz generalnie skoncentrowało sie to na chlopcach, procesach i upadku Michaela była pokazana aukcja, na ktorej nikt nic nie kupił była opowiesc o tym, jak go wyrzucono z hotelu.... no raczej nie chcecie o tym czytac, szczegolnie, że jutro jest taki dzien... zawsze celebrowałam jego urodziny, a teraz takie cos... p.s. szkoda, ze nie ma o nim taiego naprawde uczciwie fajnego programu na youtube tyle fajnych wywiadów itp a w tej naszej tv takie glupoty pokazuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, właśnie wróciłam z wieczornej eskapady z plakatami :D cel już osiagnełam . Zależało mi na tym by każdy kto spojrzy na plakat pomyślal o MJ i juz sie udalo. Każda osoba ktora przechodziła obok patrzyła co naklejam i pytała dlaczego, gdy odpowiadalam że to taki hołd dla MJ na 1 rocznice ludzie pytali matko to już rok minął:( okleiłam osiedle, targowisko, słupy informacyjne, budki tel, latarnie i wejscie do najwiekszej szkoły w moim miescie:D jutro bedzie tam zakonczenie roku i jakas zbiorowa impreza wiec na pewno ktos to zauważy a i okna tej szkoly tez okleiłam haha :D nakleilam te plakaty takze na pogobiznie J.Kaczynskiego jakos mnie irytuje facet :D Oczywiście panowie policjanci musieli niestety znaleźć sie w tym samym miejscu co ja z plakatami , ale nic grzecznie im wyjasnilam dlaczego je rozwieszam . Nie dostalam mandatu ale spisali moje dane i powiedzieli że w sobote rano ma tego nie byc bo inaczej bedzie kicha :classic_cool: Po czym odprowadzili mnie do domu żebym przypadkiem wiecej nie ponaklejała hahah . Okno tez już gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
kochane mam dobra wiadomosc, na MTV jest weekend z MJ w sobote i niedziele!!!! takze przed tv spedzamy caly weekend! co ja planuje na jutro? ide do pracy, wiec zbytnio szalec nie moge, ale przyczepie sobie pina z Michaelem do bluzki, tak zeby kazdy widzial. pwnie w radiu zet beda go jutro czesto grac, dzis nie grali ani razu, wiec czuje ze szykuja dla nas na jutro uczte dla uszu, boje sie, ze sie poplacze przy jego piosenkch :( zawsze mnie to tak rozbraja, a wten szczegolny dzien to juz masakra :( ale bede sie trzymac, MJ nie chcialby zebysmy plakali, ja wiem, ze jemu jest teraz dobrze!!!!! tesknie za nim bardzo, jest moją ikoną muzyki i stylu, zawsze bedzie i zadna lady gaga mu nie dorowna, nigdy. zawsze komus bedzie czegos brakowało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michael Jackson[*]
😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz ide spac kochane miałam ciężki dzien ale bedę tu od saego rana z przerwami trzymajcie sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bułka oczywiście że nikt nigdy mu nie dorówna od ponad 40 lat takiego nie było i pewnie przez nastepne 40 nie bedzie :( z ta lady gagą mialam na mysli tylko zamieszanie w okoł jej osoby i bez watpienia dzis to ona wyznacza standardy tak jak dawno temu bylo z MJ . Z tym że ona szybko sie wypali a on święcił bedzie wiecznie... ja już rycze.. ehhhhhhhhhhhh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od samych waszych opisów chce mi się ryczeć, narazie nie moge ogladac tych video bo jestem w pracy. Xscape - zrobiłaś kawał dobrej roboty !!!!!!! Wielki ukłon w Twoja strone :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szuka szukam po kanałach a tam? zero pustka totalnie nic my zaraz idziemy zarażac ludzi oboje z synkiem mamy koszulki opaski i okulary ala Michael postaram się wstawic potem zdjęcia jesli znajde cos wartego uwagi Dirty nie smucaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulka z serem
ja rano jak jechalam do pracy samochodem puscilam beat it na caly regulator, w pracy mam przyczepionego pina do apaszki, poza tym oddaje mu wewnetrzny hold. wazne zepamietamy!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podobno w niemieckiej tv
wyemitowali jakis nowy dokument Halperina i fani sa nim zachwyceni, poniewaz podobno w bardzo przekonywujacy sposob ukazal niewinnosc Michaela. Niektorzy mowia, ze lepiej niz A.Jones. Nie bylo zadnych glupot dot.jego orientacji seksualnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]
R.I.P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MichaelJackson
GONE TOO SOONE !!!!!!!!!! :((((((((((((( na zawsze w moim sercu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w radiu zet mowili o hołdzie ogólnoświatowym, w japonii przez całą noc ponoć ludzie słuchali Emdżeja i siedzieli wśród pamiątek po nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XSP- kochana, chyle głowe przed Toba, pieky gest, piekny pomysł.. Nie jestem w stanie oglądac tych video... to ponad moje siły :( Jestem z MJ i zWami myslami i całym sercem w tym dniu..i nie tylko zresztą.. Zobaczcie jakie tocudowne..MJ naprawde miał i ma potężny wpływ na innych, potrafił/potrafi tak pieknie jednoczyc ludzi.. Ach... Pójdę wieczorkiem zapalić znich dla naszego Michałka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25.06.2009-25-06.2010
😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://w797.wrzuta.pl/obraz/0qHhXPOWdHW/bez_nazwy http://w797.wrzuta.pl/obraz/8MvdiV3dtgc/bez_nazwy http://w797.wrzuta.pl/obraz/0qRoXcdIyfK/bez_nazwy http://w797.wrzuta.pl/obraz/7vGgaD1fQkE/bez_nazwy http://w797.wrzuta.pl/obraz/58Gf8W8YmEw/bez_nazwy dziewczyny to tylko kilka fotek, nie bardzo mialam jak isc teraz wszedzie gdzie nawywieszalam ulotki haha czasu by mi brakło i jest tam mój syn i jego dzieło , takie napisy są w kilkunastu miejscach w miescie sami robiliśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×