Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

jak wytrzymam , to jeszcze na ŁÓżku bedę śpiewać będę MJ. A potem chce płyte do urny."bad"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet z USA i Kafe
Dziewczyny czy Wy tak powaznie go Kochacie czy to Wasz Idol z lat dzieciecych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet z USA i Kafe
"kot szorstkowąsy i czy wierzycie że on żyje" macie czarne nicki na Kafe czy sie wstydzicie pisac pod nimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
nie macie czarnych nicków i jesteśmy zbyt leniwi by się rejestrować... skoro od dwóch lat nie chciało mi się zarejestrować by mieć nicka....to nie sądzę by to się zmieniło w najbliższej przyszłości.... wstydzić się nie mam czego MJ jest dla mnie mega utalentowanym człowiekiem i nie ma dnia bym nie mogła się nadziwić nad jego zdolnościami wczoraj słuchałam sobie: "Melody", "Euphoria", "Music and Me" i ciągle zastanawiam się skąd u małego chłopca było tyle pasji, tyle uczuć które wyrażał śpiewem, no i ten niezywkły artyzm który sprawiał że piosenki brzmiały tak wspaniale gdy go słucham przychodzi mi na myśl że był jak aktor, którego jedynym środkiem wyrazu był głos, który potrafił modulować w niezykły sposób, tak by wyrażać uczucia by stawały się czytelne, realne ciągle nie mogę pozbyć się wrażenia że był jak mityczna syrena...uwodził samym głosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
Idol z dziecięcych lat ? Może nie do końca, miałam 10 lat gdy zelekryzował świat Thrillerem i Billy Jean....pamiętam ten teledysk i okładkę kasety którą ze Stanów przywiózł mój kuzyn....Wtedy chyba większe wrażenie robiły na mnie efekty specjalne z teledysków niż jego śpiew czy taniec. To było coś nowego, długi filmowy clip w telewizji. Dopiero lata później była muzyka, taniec, zachywt koncertem w Bukareszcie, który oglądałam w tv. Potem na moment zapomniałam o nim, gdzieś umnkneła sprawa o molestowanie i ówczesne utwory, byłam zajęta czymś innym by po latach usłyszeć utwory których nie znałam i nauczyć się je kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
hmmm o czym myślałam pisząc "Billy" oczywiście BILLIE Jean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na początku lubiłam jego muzykę i nie ukrywam, że bardzo mi się podobał :D, potem tak samo, w okresie tym kiedy on miał sprawy o molestowanie, ja sama wkraczałam w wiek dojrzewania i ważnniejsze dla mnie były inne rzeczy, nie zdawałm sobie sprawy z tego jakim był człowiekiem, ale sądze, że gdybym przeczytała np. jego autobiografie w wieku 15-18 lat to i tak nie odebrałabym tego jak teraz, teraz wszystko się zazębia i pasuje do siebie, w pełni go rozumiem, potrafie wyobrazić dlaczego zachowywał się tak a nie inaczej itp, jest dla mnie wzorem do naśladowania i zawsze nim będzie. dla każdego powinien być punktem odniesienia bo nie ma w nim nic co by przynosiło jakieś zło/krzywde światu. http://www.youtube.com/watch?v=1VVyVB2kuF8 uwielbiam ten początek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diano, ja nie moge dalej uwierzyci jest mi ogromnie smutno, ze nie zobaczymy juz nigdy zadnego nowego video z samym MJ'em.. mam na myśli takiego, w jakim on wystapi a nie np. fani jak ostatnio.. , ze nie zobaczym zadnej nowej jego foty... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
Małe zadanko domowe dla fanów.....Ostanio natknełam się na piosenkę "Nothing" Janet Jackson i bardzo zaskoczył mnie jej głos. Niby przedtem coś tam z jej utworów znałam ale bez specjalnego entuzjazmu. Nigdy przedtem nie zauważyłam by jej głos przypominał MJ. Ten utwór jednak mnie zdziwił, jej głos do złudzenia przypomina Mika. Wiele osób pisze to w komentarzach....ale mnie to już uderzyło zanim zaczełam czytać te komentarze. Posłuchajcie i sami napiszcie co o tym sądzicie. http://www.youtube.com/watch?v=IpAIHjJh_Gs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liberian - fajnie, że pamiętałaś :) 53 lata? :) słyszałam wcześniej nothing - bardzo ladna, Janet ma podobny głos i uśmiech, i oczy i wszystko... co na nią nie spojrzę widzę MJ. w radiu zet praktycznie codzien jest jakas piosenka MJ... you are not alone heal the world billie jean smooth criminal tak się ciepło na serduchu robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Diano, chyba tylko my 2 tu zaglądamy .. Szkoda. O musicalu słyszałam :) Fajnie, że powstaja takie rzeczy :) Mnie sie marzy Cirque De Soliel, zawsze ich podziwialam, a teraz jak robia widowisko ku pamięci MJ :) ❤️. To dopiero bedzie cos niesamowitego. Sama zobacz video : http://www.cirquedusoleil.com/en/shows/michael-jackson-tour/default.aspx Szkoda, ze tylko w USA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
Dziś zaczyna się proces Conrada Murraya.....chciałabym być w ławie przysięgłych by mieć wgląd w dokumentację....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×