Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Boże tak strrraaasznie mi dziś sssmutno po tym dniu 😭 Siedzę i słucham Michaela od xx dni i nic mi nie przechodzi przez uszy innego ostatnio :O 😭 Chyba zwariowałam.... ! sic! Stwierdzam że zapóżno się urodziłam bo wszyscy wielcy tego świata odeszli...albo wkrótce odejdą....I nie będzie już dobra tylko samo szerzące się zło.... Michael wróć..{beksa] Wiem że te mission impossible , ale tak czasami myślę jakby to było gdyby jego losy potoczyły się inaczej.... P.S wybaczcie mi mój 1 wpis że taki długi ale pisałam go w nocy ... i wrzuciłam dopiero dziś w południe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotkamigotka Twój długi post mnie zauroczył...WITAJ:-D Ja jestem z pokolenia któremu Micael towarzyszył w apogeum swojej popularności...i ogromnie sie cieszę,że teraz młodzi ludzie odkrywaja jego ...ponadczasową muzykę na nowo... W jego muzyce jest pewna magia... Posłuchaj Thrillera 1982 rok!!! I posłuchaj płyty innego artysty z tego roku...a w pełni zrozumiesz o czym mówię:-D Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
od 2:41 chyba za badzo sie rozmarzylam, lepej juz ide spac, dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czemu wszystkie linki które tu podajecie do gallery mi nie wchodzą. Za każdym razem mam komunikat,że nie znaleziono? Wam wchodzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth Diana Ja nie opierałam się tylko pisząc swego posta na muzyce.Muzyka to jedna sprawa - była cudowna! Przez jakiś czas słuchałam z nim wywiadów pare , które nawet tutaj wymienione na początku zostały :) Myślę by coś o kimś napisać -wydać swoją opinie trzeba się z tą osobą "zapoznać od wewnatrz" .A nie paplac 3 po 3 jak tam jakaś antyfanka na pierwszysch stronach która pewnie czytuje codziennie rano przy kawie pudelka :( :O Wzruszyłam się...kiedy ogladałam z nim dluższe wywiady i dokumenty . Kiedy opowiadał o swoim dziecinśtwie braciach którzy przy nim zabawiali się z dziewczynkami ojcu którego nie mógł obecności wytrzymać...to jakies chore ! Jednak najbardziej ws-trząsneły mną pytania dotyczace jego sfery intymnej zadawane przez dzienikarzy. To była jego prywatna sprawa ,,,a oni fruu z butami do jego łóżka... :O Pozwolę sobie przytoczyć taką metaforę /przenośnię?- Jego całe życie to jak Big Brother wszędzie łaziły za nim kamery wkólko papparzzi i dlatego on nie mógł miec normalnego życia !Czasami mam wrażenie że media myślały że MJ to jakiś robot maszyna , która nie ma uczuć , wartości która nie czuje 😭 i będzie nieśmiertelny. On wyrażnie zaznaczył w jednym z wywiadów że nie życzy sobie by go nazywac obrażliwie ! Powiedział mam uczucia ... Ale nie media robiły swoje ... wieszały psy na nim ile wlezie i sądziły że spłynie to po nim jak po kaczce.... ( zresztą żadna gwiazda w dobie kamer i całej machineri technologicznej nie ma spokoju co jest bulwersujace) ...I naprawdę nie dziwię się ,że on nie pokazywał się często bo nie potrafił już znieść tej nagonki całej która trwa od prawie początku jego życia... Chciał normalnie żyć , ale nie mógł . Taka jest właśnie cena showbiznesu bycia gwiazdą światowego formatu .... :O media to jedno z większych czynników które doprowadziły go do takiego stanu ... A co do jego muzyki hmmm gdyby nie było tej magii w jego muzyce nie słuchał by go teraz cały świat. Odczuwam tą magię codziennie kiedy go słucham i nie chce by się kiedykolwiek skończyła....ahh ta moja romatyczno idealistyczna natura :) P.S Pewnie troszkę tutaj nie w temacie jestem na bieżąco ale wczesniej nie miałam neta przez jakieś półtora tygodnia ...i dlatego teraz tak piszę . A net chodzi mi jak ślimak na spacerze tak więc nie wszystko tak mi się pięknie hula , no ale nieważne.Śledzę was na bieżąco :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było mnie przez chwilke bo mi tu cos nawalało i musiałam zrobic przywracanie systemu:-D KOTKAMIGOTKA... tym bardziej Ci się chwali....,że próbujesz się jak najwięcej o Michaelu dowiedzieć, zrozumieć go jako artystę ,ale też jako człowieka...To cudowne,że chcesz sobie wyrobic na jego temat własny - niezależny pogląd bez względu na plotkarskie insynuacje... Popieram:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tego Bashira czy jak mu tam i tych którzy przed swoją godnością mają Dr. wykastrowałabym....albo na gilotynę zapodała gnidy z jednej masy !Ojczulek też się nadaje na przecier pomidorowy do zupy :D eee co to za zupa pewnie nawet by nie była smaczna....tfu. Utkwiła mi w głowie pewna wypowiedż Polki :) starszej kobiety wiekowo : Powiedziała ,że tak jak za ŚP. Jana Pawła II oddała by życie tak za Michaela Jacksona również. Piekne słowa :) podpisuje się pod nimi obiema rękami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czytalam kilka dni temu na interii chyba,że po śmierci MJ Jego fani odbierali sobie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem Dalia...było chyba nawet kilkanaście takich przypadków... Słyszałam o chłopaku, którego po próbie samobójczej odratowano a On płkał po co mu to zrobili...On chciał być z Michaelem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to prawda ! Co te hybrydy z MJ zrobili :O :( 😭 do dziś w to nie moge uwierzyć , że jego już nie ma ! Jest wiele spekulacji na ten temat czy to samobójstwo czy zamordowanie? A ja własciwie nie jestem niczego pewna ...ale prędzej uwierzę w to że oni go chcieli zabić niż w to że on sam to zrobił... :O Było przed nim jeszcze tyle pięknych lat , dzieci jego ....miał plany i co tak nagle by się świadomie zabił? Grubymi nićmi szyta sprawa... W Rosji jeden chłopak jak usłyszła że MJ nie żyje próbował sobie odebrać życie . Jak go odratowali to powiedział : Życie bez Michaela nie ma już najmniejszego sensu. To naprawdę musiał być prawdziwy oddany fan który posunął się nawet do takiego czyny dla MJ :) Bez obaw ja trwam :) na swoim ziemskim stanowisku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu nie mogę wejść w te wasze linki do galerii pomimo tego,że ciągle jestem zalogowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×