Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość obserwatorkaparanoji
No ja stąd idę już chyba na dobre. Czasem coś tam szrajbnę. Moim zdaniem po śmierci Madonny najbardziej satanistycznym jej utworem będzie 4 minutes. Bo to jest czas, w którym przyjechało do Dżeksona pogotowie po...nie wiem 40 minutowej reanimacji przez Murraya (jak on go chciał uratować jak go najpierw zabił to nie wiem). Poza tym w teledysku tym nawet szklanka się sama przesuwa, na pewno będą jakieś kody - może już są. Takie rzeczy. Zobaczycie co się będzie działo jak umrze Madonna. Królowa popu. Ale... to by najpierw musiał ją ktoś dobić. I tyle :( Czy z tego można się popłakać to nie wiem? Ze śmiechu to na pewno. Śmiech przez łzy. :( http://www.mtv.com/videos/madonna/222151/4-minutes.jhtml#artist=1098

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Spośród słuchaczy i wielbicieli poszczególnych gwiazdorów niewielu. Uświadamia sobie, że niosą oni z sobą, obok przyjemnej i miło brzmiącej muzyki, pewne wzorce zachowań, kreują świat marzeń i pragnień całych rzesz ludzi, często będąc ludźmi "straconego życia". Wielu muzyków rockowych i zniszczyło swoje życie używając narkotyków (Elvis Presley, Jimi Hendrix, Brian Epstein z "The Beatles", Bon Scott z "AC DC", Brian Jojes z zespołu1 "Rolling Stones" oraz Kurt Cobein lider zespołu Nirvana oraz wielu innych ...). Niektórzy spośród nich propagowali w swoich piosenkach przyjmowanie narkotyków (np. w piosence zespołu "Queen" - "Jeszcze jeden gryzie ziemię" - nagrane są, techniką backward masking, słowa: "Palenie i marihuany jest zabawą"). Dla uzyskania większej skuteczności oddziaływania muzyków na zachowania młodych słuchaczy ich utworów, wykorzystywane są specjalne techniki manipulacyjne. Jedną z nich jest tzw. "backward masking", czyli ukryte nagranie, polega na maskowaniu pewnych słów, które są słyszalne tylko wtedy gdy taśma lub płyta gramofonowa jest puszczona, a teraz płyty cd i dvd od tyłu. Słowa te nie są więc słyszalne i rejestrowane przez świadomość przy zwykłym słuchaniu muzyka są Jednak w sposób dziwny rejestrowane przez "podświadomość", która je skrupulatnie gromadzi. William Yarroll, przewodniczący "The Apoolied Potentials Research Institute" w Aurora, Colorado, powiedział, że takie ukryte zdania przechodzą z lewej półkuli, "logicznej", do prawej, "twórczej", która tłumaczy wiadomość na zrozumiałe, świadome zdania i magazynuje je. Dokonywane przez naukowców psychologiczne eksperymenty z "backward masking" mówią o bezsprzecznym wpływie tej techniki na zachowania słuchaczy. Techniki tej używa się w muzyce rockowej zarówno do ukrytej reklamy (np. w piosence zespołu "The Beatles" pod tytułem "Paperback writer" ukryte są słowa: "Spragniony wypiję piwo"), jak i do szerzenia ideologii satanizmu (np. zespół "Led Zeppelin" w piosence "Schody do nieba (Stairway to heaven)" ukrywa słowa: "To jest dla mojego słodkiego szatana"). Na powstałej w USA specjalnej liście, zawierającej utwory muzyczne podejrzane o przenoszenie treści satanistycznych w postaci komunikatów zwróconych do pod-świadomości, znalazły się m.in. piosenki: Micka Jaggera, Bruce'a Springstena, "Black Sabbath", "Devo", "Dead Kennedys", "Frankie Goes To Hollywood", "Jefferson Airplane", "The Cue", Van Morrison, a także Madonny ("Like a Prayer") i Michaela Jacksona ("Thriller")"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agyyy
thriller???:P ciekawy tekst... hmm. szkoda,że nie napisali jaki tekst jest tam ukryty, ja nie będę sprawdzać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaparanoji
Ta piosenka powinna być HITEm - mamy 4 minuty żeby ocalić świat...tak tam śpiewają. No i co? I umarł. Kto ? MAJKEL DŻEKSON. Na szczęście Bóg się przejął królem POPU choćby zaszłorocznym sniegiem. Jak każdym innym znaczy się. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
WITAM alez ciekawy ten tekst, do treatened- zawsze patrzyłam na niego w ang wersji, ale zaobaczyc po plsku---hooohooo o rany tam zabrakło na koncu, ze to jest koniec szególnie przerazajacej katastrofy - cos w tym stylu jest to dopiero poczatek- bardzo pomysłowe, haha słuchałam kiedys czegos od tyły Michaela, jeszcze poslucham, ale potem nie mam na ten temat zdania, to znaczy mysle, ze to troche naciagniete... aczkolwiek- pojawiał sie normalnie zapisany tekst- nie weim, czy obiektywnie byl slyszalny, bo zapomniałam zabucha- mam taka- dla mnie arcyciekawa ksiazke, napisana przez znanego biografiste gwiazd ksiazka wydana w 1994 roku przeczytalam ja jednym tchem niestety, wtedy troche namieszała mi w głowie.. bo ona- oprocz tego, ze pokazuje zycie Michaela przed skandalem z 93- czyli mówi o tym, jakim byl wielkim i wspaniałym gwiazdorem- pokazuje jego dokonania i działania, jak juz zauwazylas bardzo szczegółowo opisuje wydarzenia 93/94 opisuje je niejednostronnie, tylko z pozycji Mihcaela, ale równiez z pozycji chłopkaka i działan tamtej strony.. (czyli po kolei jak dizałi prawnicy, jacy prawnicy, jakie były wydawane oswiadczenia, co na to prasa, co za kulisami itd) niewazne teraz własnie w nocy wrocilam do tej ksiazki i dzis ja koncze to znaczy zaczełam w ogole czytac jakby sam koniec bo tak sobie pomyslałam: chodzi mi o te leki, nakotyki czy tam bylo wspomniane o tych lekach (zeby sprawdzic z perspektywy czasu i nowych dniesien) bo ja nie pamietalam, zebym czytałą o tych lekach, czyli jakby autor niie wiedział, a jesli nie weidział, to znjaczy, ze jego informacje w ogole byłyby mało warte a wiec czytam i...(pomijajac sprawe z tym chłopakiem, nie o tym teraz pisze, ale mam na mysli np leki, narkotyki, czy juz wtedy cos o nich było) i stwierdzam z przerazeniem, ze to wszystko sie potwierdza, jest mowa o lekach, jakich uzywał juz wtedy: sa wymienione z nazwy, min demerol, i masa innych, niektre te same, o ktorych czytałam w 2009 roku, inne moze slabsze. wtedy jednak to, czy Michael byl narkomanem, było kwestia otwarta, czy byl uzalezniony od leków. autor tego nie stwierdzał, jedynie podawał, co mówia źródła, lecz wtedy, keidy Michael wyjachał do kliniki na odwyk, wtedy nie wiedziano dokladnie, czy nie ucieka przed Ameryka (tak w skr.) w kazdym razie, czytajac to dzis- wiem, ze ta kwestia była prawda co jeszcze? chodzi o brooke-- ta ksiazka wtedy twierdzila, cytowała brokke, ze ich "zwiazek" to czysta farsa, ze Michael przegiał nazywajac ja swoja dziewczyna u ophry, zadzwonił do niej wczesniej, ze o niej tam przebąknie, ale to, co usłyszała, było dla niej śmieszne to było za duzo.. wg tej ksiazki oni nie byli para, Michael dal jej pierscionek rok wczesniej (potem pozowali w samochodzie do zdjec z tym pierscionkiem) po wywiadzie z ophra, Michael dal jej naszyjnik za 20000- jej czyli brokke ja wtedy na przyklad pamietam, mówie do siebie, to niemzoliwe, ze nie byli razem choc przez chwile w latach 80-tych, a teraz ten pierscionek facet kreci ale teraz i to zostało potwierdzone jasno przez Brooke po skeirci Michaela, ktora wyraznie mówi, ze nigdy nie byli para, ze Michael był dla niej aseksualny, ze ona mu towarzyszyła na imprazach, kiedy ja o to poprosił tak wiec.. ja naleze do osbo, ktore lubia zgłebic temat, w moim przypadku nie jest tak, ze kogos usadzam na chmurce a jesli ktos smie powiedziec cos innego, to beda na niego wsciekla poprostu zbieram informacje i sobie je przetwarzam przypomniałam sobie wiele interesujacych mnie rzeczy, np jego wizyta w Afryce, ktora była triumfem, ale potem przez głupie zdarzenia okazala sie niemal klapa o tym, w jaki sposob zniknał dla swiata, jak go taylor przewiozła do kliniki (z uzyciem kukły) i wiele innych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
aaa, potwierdziło sie min o Bubblesie bardzo smutne, oczywiscie nie bede pisac, bo znów rzuciłabym cien na Michaela moze poprostu wolicie, zeby on był naprawde absolutnie bez zadnej skazy, to bardzo prosze i tak naprawde ciesze, ze jest tyle osob, ktore go wielbia musze o tym przypomniec ja tez go wielbie tylko, ze ja nie zamykam oczu na pewne sprawy ale nikomu nic nie nakazuje, nie nakazuje co ktos ma myslec itd, musze napisac to jasno, zeby za chwile nie bylo niedomowien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agyy65
co sie potwierdzilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwacjaparanoji
A wiecie co przeczytałam przed chwilą? Że Madonna i inni (Robie Williams) będa śpiewać piosenki Dżeksona. Robie to też chodzący satanista jak dla mnie. Madonna zaśpiewa EAT IT.. znaczy BEAT IT. Ciekawe czy chce wyglądać czy rodzina chce wyglądać że ukrywają grób przed fanami, ale płytę z utworami majkela w wykonaniu Madonny na pewno fani kupią. MUSICIE. ja tam żałuję że Weird Al nie zrobił parodi IN THE CLOSET - akcja powinna się dziać w kiblu. Ogólnie uważam, że macie trochę racji w końcu to, że ktoś skończył w piekle nie oznacza, że nie może być idolem. Ale czy nie lepiej skumać się z kimś kto NA PEWNO tam nie skończył? Choćby po to, żeby samemu tam nie trafić. Nie wiem - ja bym uważała. Madonna też jest taka niesotrożna. Wygląda już jak potwór, a jeszcze śpiewa EAT it, nie? pewnie tak samo skończy a długów nie ma. Ale Majkel pewnie też swirował. Zresztą on całe życie świrował... :( Na łożu śmierci pewnie też... :( http://www.mtv.com/videos/weird-al-yankovic/111231/eat-it.jhtml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
z Bubblesem a ktos wie, co sie stało z Bubelsem? spokojnie, zyje i ma sie dobrze, ale jak to z nim było dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agyyy
co... że to tylko taki chłyt maketingowy??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agyyy
a threatened mnie przeraża:P poważnie najdziwniejsza jego piosenka jaką słyszałam Dalia - i co, słychać tam coś? ja raczenie nie posłucham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
nie, chodzi o to, gdzie byl, gdzie sie znajduje obecnie, od jak dawna i dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agyyy
a to ciekawe... W sumie nigdy się nad tym nie zastanawiałam co on z nim zrobił. coś tam kiedyś tylko słyszałam, że musiał go oddać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
a tam, niewazne Bubbles byl niestety nieistotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwacjaparanoji
Moim zdaniem mogła uratować jedynie modlitwa do św. bernadety Soubirous. Maryja by mu nie pomogło. Niby był kobietą, ale jednak brzucha se nie zrobił, a to już jest, że mężczyźni rodzą dzieci, nie? No jakby był w Rzymie to zostawała mu św. Rita. Nie wiedziałam zresztą, że ona też nie zgniła. Byliście w Cascia może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🌻 Dziewczyny, dzisiaj usłyszałam w radiu, że na Boże Narodzenie ma pojawić się film z Michaelem. Będzie oparty na materiałach z ostatnich prób do "This Is It" (podobno nagrano z nich aż 100 h). Film ma przedstawiać Michaela w dobrym świetle (ostateczna wersja musi być zatwierdzona przez przedstawiciela rodziny). Słyszałyście już o tym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
tak, pare dni temu gdzies czytałąm, dobry news, oby było to długie, niech dadza kazdy kawałek z Michaelam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczekaj czekaaj
a słychać tam coś w tym "beat it"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
Z tego, co kojarze to pomysł z filmem wychodzi zarówno z firmy aeg, tej od koncertow 02, ktora ma te tasmy i jakies tam prawa do nich, oraz od ludzi, ktorzy zarzadzaja majatkiem Michaela, czyli np john branca doszli do porozumienia i 10 procent z wpływow bedzie dla aeg a 90 dla majatku Michaela oczywiscie szukali firmy, ktora to wyda, i mysle, ze to bedzie sony- ale w koncu nie kojerze, czy to wyda sony, czy jakis odłam sony, czy jeszcze ktos inny nabyl prawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Bubblesem było tak: w/g relacji M szympanse kiedy wchodzą w okres dojrzewania staja się podobnie jak ludzie (jak młodzież)niesforni,buntowniczy i wręcz agresywni jeśli nie postawią na swoim. I M mówił,że wtedy używają jako argument swojej siły,która jest przeogromna i M nie był sobie w stanie juz z nim poradzić. Oddał go więc do zoo,gdzie przebywa w towarzystwie swoich "kumpli" i jest szczęśliwy. M mówił o tym w wywiadzie z bashirem bodajże. Jeśli chodzi o to nagranie Beat it o które mnie pytacie to ja nie znam na tyle angielskiego żeby to zrozumieć-dalam linka i słuchajcie ci którzy rozumieją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka w klitce
przepraszam, ale o bardziej tajemniczej śmierci to chyba świat nie słyszał:O "Jest napisane, że Michael miał puls i był ciepły kiedy dr. Murray zastał go w łóżku. I dużo jest o tym, że dr. Murray nie postąpił właściwie pla pla pla.. Wspomnieli również o tym, że w grudniu 2008 r. ktoś w radiu ogłosił śmierć Michael'a z powodu przedawkowania narkotyków. Od grudnia 2008 - luty 2009, Doniesiono, że Michael cierpi na poważne infekcje skóry i miał krwawienia.. Michael czuł, że niedługo umrze. Był fotografowany na wózkach inwalidzkich i czasami nie mógł nawet chodzić. Kilka miesięcy później zapowiedział koncerty i był w dobrej formie. Jest też napisane, że Mike miał obsesję na punkcie manekinów i umieszczał je wokół swojej rezydencji. Był bardzo samotny. Istnieją doniesienia, że Michael kontaktował się z ' Gunther von Hagens ', aby jego ciało plastinated (?) po śmierci. Londyn: - Michael Jackson był dziwny, kiedy ogłaszał koncerty w O2. - Michael Jackson zmieniał fryzury często między kreconymi a prostymi włosami podczas jego występów (?). Na konferencji w O2 miał bardzo puszyste włosy, a na ostatniej próbie miał kręcone włosy, podobną fryzurę nosił 10 lat temu. - Istnieją sprzeczne raporty co do prawdziwego stanu zdrowia Michael'a. Niektórzy twierdzą, że był zdrowy a inni, że był bardzo słaby i zmęczony. - Michael kontaktował się telefonicznie z pielęgniarką w celu omówienia problemów medycznych (?) - MJ nie lubił turystyki i mówią, że pocżątkowo zgodził się tylko na 10 koncertów, lecz później wbrew jego woli miał zagrać 50 koncertów w 10 miesięcy. - Michael kilka tygodni przed śmiercią pokazał poraz pierwszy twarze dzieci. - Cherilynn Lee, twierdzi, że Michael Jackson miał błagał ją o narkotyki. Istnieje zbyt wiele sprzecznych opowieści o tym, co naprawdę wydarzyło się w dniu, kiedy "umarł" (Niektórzy twierdzą, że był niesamowity podczas prób i inni mówią, że był ospały). Dlaczego wezwano karetkę dopiero po 30 minutach? Przy tak wielu straźnikach i personelu w domu nie było nikogo, aby dokonać natychmiastowego telefonu po karetkę. Są doniesienia, że Prince mówił: "tata żartuje". Pracownik, który wezwał karetkę, był dość spokojny i dlaczego nie powiedział, że to Michael Jackson? Dr Murray twierdzi, że telefony nie działały i dlatego tak późno zadzwonili po pomoc. Każdy w Los Angeles wie, gdzie jest dom Michaela. Wszystko co trzeba zrobić to krzyczeć: 'Michael Jackson umiera!' Dziwne jest to, że osoba wzywająca karetkę znikła bez śladu i nie była przesłuchana przez policję. Osoba dzwoniąca była za spokojna. To był Michael Jackson, leżał i nie oddychał. Osoba dzwoniąca się nie przedstawiła, co jest standardową procedurą w 911. Paparazzi znaleźli się bardzo szybko w pobliżu domu. Jeśli chodzi o szczegóły co naprawdę się stało? Michael Jackson upadł? czy zasnął i się już nie obudził? Dlaczego dr. Murray dokonywał reanimacji na łóżku? Pojazd, który wiózł Michaela jechał bardzo wolno, bez syren, bez świateł. Odnotowano wiele spekulacji co do tego, czy dana osoba na 'ostatnim' zdjęciu to Michael Jackson, czy nie. Dlaczego ciało transportowano do kostnicy śmigłowcem? La Toya mówi, że kiedy MJ był w szpitalu, był jeszcze ciepły. Jackson zawsze przechowywał kilka milionów dolarów w gotówce i różne biżuterie. Nie znaleziono gotówki w domu. Zgonu nie został podpisany przez lekarza. DR. Conrad'a Murray'a, Lekarz odmówił podpisania go, podobnie jak lekarze z coroners office - dlaczego? Nie ma oficjalnych przyczyn śmierci."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
KOBItka w klitce wiele z tych doniesien juz było tu omawiane ten, ktory dzwonil jest podany z nazwiska, to jego ochroniarz, śmiegłowiec był po to, by uniknac tlumu rózne fryzury to peruki rózne doniesienia o zdrowiu to rózne interesy, aeg bedzie mówilo, ze byl w swietnej formie na przyklad, bo to jest jest w ich interesie, bo oni narazili go na te koncerty, a wsyzstko wskazuje na to, ze nie powinni, ze zlekcewazyli jego słaby stan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
na ostatniej stronie ksiazki, z roku 94 przeczytałam: kiedy odwiedzil targ zabawek w la zauwazono, ze ma ręcę i glowę owiniete bandażami. na bandazach narysowany był groteskowy uśmiech przypominający mine jokera z batmana. powod- podobno u J acksona stiwerdzono toczen tarczowaty, potencjalnie smiertelna chorobe, ktora pogarsza dzialanie slonca. byl rok 94, młody Michael u szczytu swej kariery, nawet wtedy nie zwrocilam na to uwagi, lub pomysllaam, ale bzdura, to plotka, wymysł dzis wiem, ze równiez ta informacja byla prawdziwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×