Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Jakby pisał o sobie... GONE TO SOON Jak kometa, która rozbłyska na wieczornym niebie Odszedł zbyt szybko Jak tęcza, która blednie w jednej chwili Odszedł zdbyt szybko Lśniąc, skrząc się i jasno świecąc za dnia jeszcze tutaj a pewnej nocy odchodzi Jak zgubione słońce w pochmurnym popołudniu Odszedł zbyt szybko] Jak zamek zbudowany na piaszczystej plazy Odszedł zbyt szybko JAK CUDOWNY KWIAT KTÓRY JEST POZA TWOIM ZASIĘGIEM Odszedł zbyt szybko URODZIŁ SIĘ BY ZABAWIAĆ, INSPIROWAĆ bY ZACHWYCAĆ za dnia jeszcze tutaj a pewnej nocy odchodzi Jak zachód słońca który umiera wraz ze wschodem księżyca Oszedł zbyt szybko Odszedł zbyt szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to dobrze, ze Jego zajebiste oczy dzialaja na mnie tak samo jak Jego golden pants;) :P ?? :o ............ Smooth, to wykonanie Gone too soon jest boskie jak dla mnie.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liberian-girl, ja to nic tam nie widze... on chyba ma te gorna czesc odziezy zapchana w te gacie i to moze przez to robia mu sie na dupci jakies drapowania? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno wam powiem ... Po tym jak mu kilka razy w życiu pękły spodnie...Mike nie zaryzykowałby występu bez majtek... Nie sadzę...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth... no ja tez sadze, ze mial majty, ale chyba jakies sprytne, albo ja slepa- bo ich nie widac .... ;) Czytalam kilka razy, ze pekly mu gacie:D, ale jakos nie widzialam zadnych zdjec, ktore by upamietnialy te zacne wydarzenia :( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
orgasmus: fiu fiu no fajna akcja:) dziewczyny mowie wam ze widzialam fotke ze bylo widac zarys majtek pod tym zlotymi gaciami:P na 100% to byly majty:) na tej focie Mj tak jakby sie schylal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjj orgazmus ... Twoj nick moze byc proroczy.... :D jakiez cudowne sa te gacie i ich zawartosc... :P dziewczyny, ja Was przepraszam za swoje zachowanie :o ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orgazmus maximus
Gość liberian-girl
hehe noc idzie a my zas "takie tamty" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
* tematy mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth te gacie widzialam- uznalam, ze to taka stylizacja:) ;) taka sesja to inna bajka niz koncert, nie? ;) ale jak pisalam wczoraj, Mike kochal chyba biale majty... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Jezu! Posłuchałam dopiero teraz tego wykonania Gone to soon przed Clintonem... Dziękuję za to... To było piękne i bardzo wzruszające...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×