Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

🖐️ nie byłam jeszcze na tym naszym forum, może jutro obczaje ale na pewno się tam pojawie wybaczcie, ale na początku września mam obronę i jeszcze te studia doktoranckie....biurokracja, prezentacje, sporo tego... nie mam głowy do niczego innego... a dzisiaj to jakaś padnięta jestem i zaraz zawinę spać chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
PA 🖐️ ja tutaj jeszcze posiedze ale chyba sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola111
XSCAPE SCREAM PRIVACE, tu chodzi i to,że ty helikopterem transportowane było ciało Michaela i w pewnym momencie to ciało przykryte białym prześcieradłem porusza się,jakby chciało usiąść lub zmienić pozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja się może pochwalę, że dzisiaj zakochałam sie w Superfly Sister...ot tak po prostu, mega nuta:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
Excape, to chyba znów ten helikopter, dziewczyny dawno to juz wklejały tam niektorzy twierdza, ze ciało Michaela porusza sie do góry, jakby on siadal, czyli, ze zyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
oSTRA TO TY MEGAGŁOWA JESTES, CO STUDIUJESZ, jesli mozna spytac? ohoho- po tych doktoranckich figura bedziesz... a ja zawsze pomijalam superflysister- he- to jest ta jedna z nielicznych piosenek, ktore pomijałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
xolera ja tam nic nie widze no ale jak ludzie to zauwazyli to moze cos tam jest w tym :( ja nie wiem ... P Y T napisz mi w koncu prosze, o co chodzi z tymi 2 obliczami MJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.Y.T. jaka tam ze mnie mega głowa:P studiuje włókiennictwo, ale obecnie zajmuję się i zajmować się będę włóknami do celów specjalnych....długo by opowiadać:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
OGLĄDNEŁAM TEN FILM JESZCZE RAZ I KURDE NIE WIEM CHYBA FAKTYCZNIE COS TAM SIE RUSA :( a czy to prawda ze byly dwie karetki ? i jedna niby zostala za bramą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serafinka002
prawda XCAPE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
kurde te dwie karetki jakos można wytlumaczyc jeszcze ale te inne rzeczy coraz bardziej do siebie nie pasują, wiem ze MJ nie żyje ale w świetle tych wszystkich niejasnosci naprawde mozna zwarjowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serafinka002
ja nie dziwię się tym, którzy nie wierzą w jego śmierć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
serafinka dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serafinka002
długo by wymieniać... tak jak napisałaś - jest bardzo dużo niejasności, dziwnych wydarzeń i to są fakty a nie spreparowane rzeczy ludzie, którzy w to wierzą mają ku temu podstawy po prostu i to nie jest dziwne ani śmieszne... a tu na tym topiku raczej się ignoruje takie osoby, tego typu wpisy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota-----------
Tez chciałabym woedzieć co mówiła Lisa o dwóch obliczach Michaela,moze PYT coś wie :P,czytajac zauwazyłam,ze ma wiedze o MJ godna pozazdroszczenia,jestem pod wrażeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
Excape, ja juz kiedys o tym pisałam, wlasciwie to nie chce mi sie pisac tego samego... w 2 słowach napisze, ze Lisa mówi o tym, ze umysł Michaela wciaz pracował, wciaz myslał, kalkulował, manipulował- to ja przerazalo ona nie mói konkretnie o co ej chodziłó, ale to jest ta cecha charakteru Michaela, ktora ona poznała i jej nie podobalo sie to matka Lisy zarzucala Michaelowi, ze poslubił ja bo to Presleyowna, chciał dziecko po Presleyu, Lisa do dzis nie wie, czy tak było tyle od Lisy ja skomentowałam, ze ona równiez wspomina o tym kalkulowaniu Michaela, a wczesniej i inne osoby, ktore kiedys tam były w jego otoczeniu i mogly go obserwowac równiez twierdziły, ze Michael jest wyrachowany, działa z rozmysłem itp no...ciezko mi tu teraz pisac i podawac rzyklady, zreszta to bez sensu, ja uwazam, ze nalezy o Mihcaelu troche poczytac, najlepiej z kulku źródeł, kilka pozycji i kazdy moze sobie wyrobic włąsne zdanie wiec tym koncze ten temat czy jest tu ktos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
serafinko ignoruje sie bo kurcze z jednej strony logiczne powinno byc że ludzie umierają :( i nawet MJ zalicza sie do" umarlakow". Mnostwo ludzi traktowalo jego postac jak "BOGA" i dlatego nie mogą pogodzic sie z jego odejsciem twierdząć że wszyscy tylko nie on . Przyznam szczerze ze ja takze szukalam "dowodow na to ze żyje ". Wlasnie te dwie karetki, ten zbieg okolicznosci jesli chodzi o koncerty itd. Szukalam sobie wytlumaczen dlaczego MJ wymyslil wlasną śmierc. Jednak mimo tylu wątpliwosci uznalam ze MJ aż do tego by sie nie posunął, nie zrobil by tyle krzywdy dzieciom, fanom itd. Zreszta gdzie by on mogl sie ukryc ? Przeciez on byl jedyną osobą naświecie ktorą chyba kazdy znał . Nie ma drugiej tak znanej osobistosci. Gdyby zyl juz dawno zostal by namierzony. a co do tego samolotu i innych filmow, to mozliwe ze aktor tam byl i odgrywal MJ , mozliwe ze po to bylo to zrobione by np druga karetka mogla w spokoju wywiezc cialo i by ani fani ani paparazzi nie zrobili czegos glupiego to trzebabylo jakos sie zabezpieczyc. Z drugiej strony kto w takiej chwili mysli o "dublerze"? ah sama nie wiem co pisze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
E Dorota, nie mów tak tez mi sie wydawało, ze wiem, ale teraz okazuje sie, ze nic nie weim musze sobie jakies materialy zdobyc, ale to trzeba sie kopsnac do innego miasta chocby- o tej dziewczynie- joannie thomae nie wiedzialam a to nie est jakis tam niewazny szczegol mysle, ze ona mu sie spodobała i on powaznie o niej myslał, chciał, zeby była jego zona, matka jego dzieci- blondynka z niebieskimi oczami zaznaczam, ze to tylko moj kretynski wymysł i prawda mogła byc inna ale przeciez mieszkala tam przez 9 miesiecy-- hm normalnie pustka w głowie... najchetniej, to bym posłuchała jakiejs nowej jego muzyki... niech cos wreszcie wydadza, ciekawe, czy bedzie materiał na nowa płyte- ale mi nie chodzi o te sto starych piosenek, tylko o te nowo plyte, nad ktora pracował z willem i akonem itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
p y t dzieki, myslalam ze chodzi o cos bardziej konkretnego bo to co napisalas wiedzialam :D ale bardzo CI dziekuje. Co do jego wyrachowania, kalkulowania, pracowania itd to nie dziwie sie wcale. ON byl perfekcjonistą pod kazdym względem i wszystko co by nie robil musialo byc idealne a że w takim biznesie zyl tyle lat to nic dziwnego ze "mial łeb na karku" i umial sobie radzic w pewnych okolicznosciach. MJ pisal nawet w moonwalku o "maskach" i o tym ze kazdy je ma i ja oczywiscie calkowicie sie z nim zgadzam pod tym wzgledem. Malo tego uwazam ze wlasnie te wyrachowanie, manipulacja i inne cechy charakteru pomogly mu wspiąć sie tak wysoko - w zasadzie najwyżej :D juz dalej nie ma nic co ktokolwiek mógł osiągnąć juz zostalo przez niego osiągnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.HEJ
Excape, to fajnie, ze tak myslisz, ze to jest normalne ja kiedy dowiadywałam sie o tym po raz pierwszy, ze tu sie tak zachował, tam inaczej (chodzi min o swoich pracowników, ale nie tylko sluzbe, ale i prawnikow i innych, ze ich tak zwalniał, lub o pewne elementy jego wizerunku itd) to było to dla mnei zaskoczenie ale teraz wiem, ze to był człowiek, poprostu człowiek nie Bog, tylko człowiek, ktory, jak sam powiedzial, poswiecił swoje zycie mediom i robił to perfekcyjnie, jak napisałas dzis jestem pochłonieta troche czyms innym i chyba musze juz isc powoli spac, ale mam nadzieje, ze jutro ktos tu jeszcze wpadnie... jesli nie- se la vie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
no ja napewno tutaj bede :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
CIESZE SIE, DZIS ZERO LINKÓW WIDZE, JUTRO TO NADROBIMY, DEFINITYWNIE spac dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
postanowilam pogrzebac po necie i natknelam sie na cos takiego -Prawdziwy Michael Jackson nigdy nie ukazał na próbie , która została sfilmowana w Staples Center Można przypuścić, że prawdziwy Michael Jackson uciekł do czekającego samolotu.Nagrania i zdjecia pochodzą prawdopodobnie sprzed kilku lat.-Na konferencji Michael nie przypominałs iebie , nie zachowywał się normlanie , miał inny głos , wyglądał inaczej na twarzy.-rzekome zdjecia sprzed kilku dni przedstawiaja Michaela ciagle w okularach , ma też proste i krótsze włosy a na nagraniu z próby , takze zaraz przed smiercia ma dłuzsze i krecone włosy.-na pogrzebie nie pojawili się najbliżsi i wazne osoby w zyciu Michaela : Maculay culkin , diana Ross, Lisa marie presley , elizabeth taylor, debbie rowe.A nikt zrodziny nie płakał.Za to dzieci ( których najtrudniej nauczyć udawania czegoś) śmiały się i bawiły.Paris najpierw usmiechala sie do brata a kiedy przyszła jej kolej zeby coś powiedziec nagle posmutniała i zaczeła płakac.A janet jakby na siłe przysuneła ja do mikrofonu.-karetka pogotowia przewożaca Michaela jechała wolno i bez sygnału.A przeciez Michael jeszcze zył i był nieprzytomny , dlatego karetka powinna jechac szybko a na nagraniu tego nie widać.-zdjecie z reanimacji wskazuje na niepoprawne umieszczenie maski oddechowej.na zdjeciu michael ma zmarszczone brwi a przeciez nieprzytomna osoba tego nie robi.- nadal nie wiadomo gdzie został pochowany jackson i czy w ogole został mimo ze od smierci jego minął juz miesiac!!-akt zgonu nie został podpisany przez koronera.-rodzina Michaela zjawiła się przed szpitalem duzo wczesneij zanim Michael został przewieziony do kliniki.-Jackson przeszedł wszystkie badania sprawnosciowe bardzo dobrze mimo ze wiele osob twierdzi ze był w kiepskiej formie-wersja kazdej osoby z rodziny jest inna.La toya twierdzi z eMichael przed smiercia oddychał i był ciepły natomiast Jermaine uwaza ze ciało brata było bardzo wychłodzone.inni świadkowie twierdza ze gdy jeszcze zył był pełęn energi , inni ze bywał ospay i nieobecny.Moze wersja o jego złym stanie nalezy do tych wtajemniczonych?- po smierci jacksona został przewieziony helikopterem.Dlaczego kiedy jeszcze zył a był nieprzytomny przewozono go karetka a kiedy zmarł nagle chciano go jak najszybciej przewiesc??-Michael tuz przed smiercia odkrył twarze swoich dzieci spod welonow-gdyby Michael był uzalezniony od dłuzszego czasu od leków pschychotropowych dlaczego nie zmarł dzuo wczesneij?-zaraz po zabraniu Michaela do szpitala zniknęły z jego łózka koce , poduszki i inne osobiste rzeczy.-nie zostąły znalezione żadne narkotyki srodki i leki do czasu gdy nie pojawiła sie po raz drugi policja i rodzina Michaela-nadal nie jest znana przyczyna smierci Jacksona , zapowiadane testy toksykologiczne miały pojawic sie za góra 3 tygodnie po smierci jacksona. pisala to dziewczyna 3 tyg temu. tutaj jest link do forum na ktorym ludzie szukają niby dowodow na to ze MJ żyje http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=5833351&start=0 nie czytalam wszystkiego ale w sieci takich tematow jest w cholere i zastanawiam sie po co ludzie tak rozpaczliwie szukają dowodow na to ze żyje, taka masowa histeriia świadczy chyba tylko o tym że ten facet byl naprawde niezwykle charyzmatyczną osobą ktora na wiele dlugich lat zjednala sobie miliony ludzi:D cos wspanialego - to wrecz fenomen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
duzo ciekawych rzeczy znalazlam ale juz jutro tu powklejam moze uda sie to jakos uzasadnic a P Y T mam pytanie do Ciebie bo wiesz mi takze od początku kiedy tylko zobaczylam film z konferencji wydawalo sie ze to nie jest MJ . albo to byl on wyjątkowo "mocno odurzony" albo aktor. Wyczytalam tez dzis ze prob przed koncertem mialo byc 45 a MJ pojawil sie na 2 i ze na ostatniej probie to nie jest MJ , poniewaz on juz od dluzszego czasu nosil peruke inną a tu niby mial takie wlosy jak w wieku 25 lat :( tyle roznych info krąży po sieci ze albo tego nie czytac wcale albo odrazu lepiej zwarjowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
a ja sobie jeszcze czytalam taki artykulik z google news, jakas dziennikarka jeszcze sie poci nad Michaelem, Excape, czytalam to, co napisalas ja nie weirze w takie rzeczy, to znaczy, ze na tej probie to aktor, albo, ze tu maił takie a tu takie włosy- nosil peruki przeciez wczoraj czytałam o firmach, ktore juz sie bija o te peruki...(o prawa do nich) na dzis to juz naprawde spadam, wiecej jutro napisze Michael to na pewno fenomem kurcze, moze jestem glupia...ale ja naprawde myslałąm, ze on jeszcze da mocny akcent, zeby wszystkim szczeny opadly ale nie chodziło mi o smierc... tak sie nie stało... tez tyle lat czekalam na to, zeby znów był na topie, na takim normalnym topie, zeby mówiono o jego swietnej płycie w sumie ta plłyta, prace nad ta plyta zostały odłozone ze wzgl na koncerty 02 ale tez pracował juz od tylu lat nad tym... tak to wsyzstko sie skonczyło jakos....brakuje mi tej kropki nad i- po ktorej chcialabym, zeby mIchael sobie normalnie zyuł, odpoczywał po raz ostatni- dobranoc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldona i bodzio
Tmz sie zainteresowal? dobre. na pewno postawa i chod Michaela a ten drugi wyglada jakby pokazywal na poczatku odznake. moze fbi? moze nasz MJ w cos sie wpakowal i cos wie?i teraz go chronia. jakis program ochrony swiadkow? czy niemozliwe?hmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
p y t - ja tez bardzo chcialam by wystąpił i dał takie show ze wszystkim gówniarzom wychowanym na BLOG 27 I JONAS BRATERS oczy wyszly by z orbit! Mike czesto powtarzał że jego powrot zaskoczy wszystkich, że bedzie to niesamowite i nikt by sie tego nawet nie spodziewał :) a teraz biedni ludzie myślą ze Mike powiedzial to w kontekscie upozorowania własnej śmierci. Jeszcze wyjdą nowe płyty tylko producenci z rodzinką bedą musieli sie dogadac a dokladniej z matką bo to ona teraz bedzie wszystkim zarządzac. Kurcze naczytalam sie wczoraj o tym że MJ wciąż żyje i teraz mam durne myśli, tak jakbym sama chyba poddawala się tym wszystkim niejasnością itd, za bardzo to skomplikowane, powinni pochowac go normalnie jak tysiace innych osob, powinni nie robic szopki z jego śmierci to moze nikt by nie nabral podejrzeń a tak to faktycznie wszystko o dupe rozbic !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×