Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość piosenka THIS IS IT
to ja poproszę:D shamone@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota-----------
trzeba wejść w dokumenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajax
kto ogladal wiadomosci przed chwila?w jakim sensie oni cytowali te slowa z rzekomego pamietnika?bylam lekko skolowana. pogrzalo ich?czy to bylo moze w sensie ze czesc ludzi nie wierzy w jego smierc i pojawiaja sie jakies glupie teorie w necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajajajax
Pokazali tablice z 2tekstami.1byl o tym ze mial 400mln dlugu i wyglada na to ze szybko zostanie splacony bo wszystko sie dobrze sprzedaje a 2tekst nizej-bede mial zawal,wroce na swieta i bedzie 2thriller. czemu dali ten tekst?nie pamietam komentarza w tle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajajajax
slyszalam tylko ze to slowa z pamietnika. tak powiedzieli. ale w jakim sensie to bylo? drwili sobie? po co to? zdziwilam sie tym tekstem i ich nie sluchalam. ten pamietnik to przeciez fake...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota---------------
kurcze,szkoda ze nie oglądałam wiadomości:( mówili o pamiętniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajajajajax
http://www.tvp.info/wiadomosci/wideo/12102009-1930 od 21 minuty . oni myślą, że ten pamiętnik jest prawdziwy? sorry, ale zupełnie nie rozumiem w jakim celu i wjakim sensie oni to zacytowali. to jest głupie z ich strony. jakieś nielogiczne. nie rozumiem ich intencji. bo tam nie było w ich komentarzu żadnego sarkazmu jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajajajax
Doroto w tym linku to jest. powiedz mi co to ma za sens????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajajajax
"DLACZEGO MICHAEL JACKSON ŻYJE? Miał 400mln zadłużenia. Nie miał czym spłacić długu. Od "śmierci" jego konto zasiliły biliony dolarów. "Śmierć" spowodowała, że owe długi same się spłaciły Pamiętnik Michaela: 'Muszę odpocząć od tego gwaru, będę miał 'zawał serca' i potem wróce w święta, albo może lepiej w nowy rok i będzie prawdziwy Thriller, zobaczycie" jeśli daje się takie teksty to chyba z jakąś większą dozą ironii... Poza tym pamiętnik przedstawili tak jakby był prawdziwy. nie "rzekomy pamiętnik" tylko "pamiętnik" czy to ja moze dziś nie myślę ...?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota------------
Obejrzałam.Odniosłam wrażenie.moze mylne,że 1 część o jego śmierci była z lekką ironią,natomiast o pamiętniku mówil chyba poważnie,śmierc jest w cudzysłowiu...nie wiem,naprawde dziwne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota----------
jako całośćto nie trzymało sie kupy,bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajajajax
no wlasnie. to jest bez sensu. to jest dziwne. nie daje mi to spokoju. to nie jest jakies jawne nabijanie sie z tego ze czesc ludzi twierdzi ze on zyje plus porownanie z elvisem,co zwykle zdarza sie a propos tego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajajajax
"w tej walizce jest krążek, za który wytwórnia zapłaciła mu za życia 60mln dolarów"??????????????????? jak za życia? on nie planował wydać tej piosenki:O to stary wokal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota-------------
no właśnie też zwróciłam uwage na tą walizke i pieniadze ,nie wiem,głupia jestem,ale to wszystko jakies bez sensu.Tez nie daje mi to spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajajajax
haha ja też czuję się głupia, totalnie nie rozumiem co to ma znaczyć, jakie były ich intencje. niech ktoś jeszcze się wypowie, proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Po akcji z tym "drugim" raportem od koronera, nie oglądam i nie czytam już niczego po za naszym forum. Teraz jeszcze te wczorajsze Wiadomości. o których dyskutowały Ajajajax i dorota---------------:-( Jak oni mogą coś podawać bez sprawdzenia czy to real? Chociaż czasami Wiadomości wcale nie różnią się od Pudla czy innego plotkarskiego portalu. Wystarczy zmieszać 0,5l Faktu z 0,25l Pudla lub Kozaczka, dodać 100g likieru i posypać TMZ. Czasem zamiast TMZ użyją CNN i powiedzą coś rozsądnego. Zdarza się, że nie mam już siły myśleć o tym wszystkim, to jest dla mnie chyba zbyt skomplikowane, ale z drugiej strony gdyby udało mi się choć odrobinkę domyślać prawdy, to byłaby to dla mnie największa nagroda. Na razie czekam na film, choć przyznam się, że zaczynam powątpiewać czy pójść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukf
jak mnie to wszystko wkurza...myślałam że MJ nagrał tą piosenkę w związku z powrotem, z koncertami w O2, wszędzie trąbią "nowa piosenka Michaela Jacksona" jaka nowa się pytam? nagrana w latach 90tych czy nawet w 80tych, i to jeszcze demo przecież... piosenka którą odrzucił i nie znalazła się na żadnym krążku...a teraz odgrzebana i nazwana nową:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota----------------
nie ma cos sie głowić,nie dojdziemy prawdy,za bardzo to skomplikowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość im the light...
i teraz paul anka oskarza michaela o kradziez piosenki? mam dosc:o anka byl wspolautorem. pisza na tmz. btw nawet w katalogu w ktorym sa zarejestrowane wszystkie piosenki jest napisane-MICHAEL JOE JACKSON.nie joseph

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość im the light...
w wyroku z 2005 sedzia mowi JOE,w papierach jest joe, w papierach z innych spraw sadowych tez jest joe.wiele innych przykladow.chyba w oficjalnych sytuacjach nie zdrabnia sie imion. joseph w domu moze byc joe,ale joe wszedzie bedzie joe.to inne imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tata a Marcin powiedziaał
ja nie rozumiem czemu oni go tak szarpali i zrzucali na podłogę vana z tych noszy 😭 jeden za nogi, drugi za ramiona i sruuu jak jakąś rzecz. tam nawet nie był noszy po lewej, oni go zwalili na podłogę to jest chore. tak się obchodzi z ciałem ? tam był Michael Jackson czy jakiś manekin?:O 😭 około 0:30 http://www.youtube.com/watch?v=dGOuErGHXpg&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×