Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
dziecko masz dopiero 15 lat więc mozemy Ci wybaczyć ;) słuchaj MJ a jak dorosniesz przekaż ta miłośc do niego swoim dzieciom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1212
Dziękuje nawet nie wiesz ile dla mnie znaczy to , że ktoś wreszcie mnie zrozumiał a nie od razu nazwał pseudofanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nadal nie wierzę że go
już nie ma zawsze uważałam go za niezniszczalnego, wielką osobowość, geniusza, wyjątkowy talent....a on po prostu tak nagle zgasł i to jeszcze w atmosferze skandalu boli że nigdy nie poznamy całej prawdy co się naprwadę stało.... wszystkie te dziwne niedomówienia, to że z jego rezydencji zadzowniono po pogotowie dopiero po godzinie, to że było właczone ogrzewanie, że lekarz nie wiedział jak go reanimować, że dzwoniono do jego rodziny bardzo zagadkowe jest też stanowisko jego rodzeństwa, matki, ojca....wg mnie coś było w tej rodzinie nie tak, tam nei było prawdziwej miłosci i wsparcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolwood
LL COOL J - Billie Jean Dream http://www.youtube.com/watch?v=F8GkO7MUDNM&feature=player_embedded There's only one king homie Ice style Ice style Ice style Ice style Ice style Glove on the Bentley wheel Look at how I'm spinnin You're boy's so real Number one in the world Imagine how it feel To hit up Sony for a Billion on a deal Buy out the Beatles Tell Paul to chill Too ? to talk Y'all read it in my will Ain't no question on who's the boss So when I give orders I can talk real soft There's one king There's one king There's one king There's one king There's one king of pop Nothin' else poppin' off Comparin' him to me Oh please knock it off All of y'all emanate from one source You try to imitate it But you can't pull it off Too unique with it The pimp is sweet with it When I'm freakin' it It's like I'm teachin' it The world is an apple They see me eatin' it Haters get to makin' up stuff Then leakin' it How y'all sound talkin' bout a scandal 750 mill, aw man That's why I keep my brim real low And a soda can filled up with Merlot And a private jet on deck ready to go And a hundred mill wouldn't make me wanna tow? The smooth criminal Im running from the law Cos Ive got the biggest ? that your pops ever saw No ? on my pocket No sons on my lap The king wears a crown Not a Santa Claus hat I peel off some bills Tell em to fall back Its only 20 mill Its not all that Hold my Hold my Hold my Hold my Hold my umbrella Give me some support While I dance on the roof Of the truck at the court Can't pull me down I don't know what y'all thought Think what you want But I never got caught K (k) I(i) N(n) G(g) You wanna kick off on the recipe You see paparazzi stressin' me Cos Marie Presley is undressin' me Dead or alive Nobody's alive as me ? a close to lead to my prophecy Be remembered as the greatest in history This whole industry is my legacy I'm something something something something Something like a phenomenon Something like a phenomenon Something like a phenomenon Something like a phenomenon Something like a phenomenon (repeat) Yo, yo the crazy thing is I had a dream Michael Jackson wrote that for me in a dream That's crazy right Word up, I had a dream And homeboy wrote it for me in a dream I saw it on the paper I just woke up and just jotted it all down It was crazy Yo Mike thats for you baby I love you From the GOAT to the King of Pop You're the king homie Rest in Peace Take a look at my sales And fix your face Know what I mean I'll do what I want I'm the king I'll put my nose on my chest if I want to .............. CIEKAWY TEKST http://www.billboard.com/features/ll-cool-j-song-debut-billie-jean-dream-1004001680.story#/features/ll-cool-j-song-debut-billie-jean-dream-1004001680.story

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolwood
Cos Marie Presley is undressin' me Dead or alive Nobody's alive as me .......... "To hit up Sony for a Billion on a deal" "Buy out the Beatles" "Tell Paul to chill" ......... Y'all read it in my will Ain't no question on who's the boss So when I give orders I can talk real soft ........ Haters get to makin' up stuff Then leakin' it How y'all sound talkin' bout a scandal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolwood
ponoć telefon na pogotowie nie był wykonany z domu Michaela, ale z hotelu na Sunset Boulvard. wynika to ze zdjęcia monitoru ze zgłoszeniem tu jest od 1:58, zdjęcie jest autentyczne http://www.youtube.com/watch?v=3J_FrwzFI7Y swoją drogą to nawet dobry filmik. obejrzyjcie ale pewnie prawdy nigdy się nie dowiemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolwood
Kasiu, cieszymy się, że dołączyłaś do na:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... miałam problemy zdrowotne ale już jestem 29go ide na film..ciesze się ale też troche boje...pewnie cały film przerycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bububuy
ja też się boję, ale bardzo chcę głównie usłyszeć go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolwood
hello kto chce przeczytać "Michael Jackson Tapes Book" Shmulleya, wersję bez jego głupich komentarzy, tylko sam zapis rozmów, proszę pobrać z tego linku (po angielsku) http://www.megaupload.com/?d=EG7Z2GQS wpis Jennifer Batten z jej twittera: "1/2 way through The Michael Jackson tapes book. Rabbi is a tool. What a betrayal of MJ's friendship. Full of completely ignorant judgement." 12:48 AM Oct 20th from web

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola raj ajajaaaj
http://www.youtube.com/watch?v=5VR-HSc2aM4 2:04-2:21 "maybe he wants to not do the concerts, so he goes to the hospital to get out of the concert" 4:08 "We hit very big on this sale, you know. So yes. Chris and the other people who where there that day and the other da da..... And uh, and uh, and ah our part of the agreement are gonna make a lot of money absolutely…" ale ten pan paparazzi zdenerwowany, skoro potwierdza, że jeździł za nim 10lat i robił zdjęcia, to czemu nie dokończył tego zdania, że ci fotografowie i inni ludzie byli tam tego dnia i w inne dni, tylko nagle przerwał zdanie jakby się pomylił, zaczął jąkać i mówić o czymś innym? ale jacy inni ludzie? jakiś nieszczery, zdenerwowany... i trochę jakby próbował powstrzymać się od śiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na this is it
no dobra co sie tu dzieje?dlaczego topik umiera? czemu sie nie przykladacie?;) Oj Michael bedzie groził kulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umiera umieraaa
próbuję go reanimować, ale chyba jestem sama od kilku tygodni........... od czasu do czasu ktoś wpadnie z jednym postem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
KASIU czemu od razu pseudofanka, Twój wiek nie pozwolił Ci słuchac MJ wcześniej, a lepiej późno niż wcale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezyk lata jak łopata
wiem o pewnym projekcie jedna dziewczyna organizuje na rocznice smierci MJ chce zebrac fanów ustawic z wielkimi kartami które ułozone w całosc pokaża MJ i zrobic zdjęcie z satelity pomysł jest opatentowany jakby ktos sie zaczaił i laska jest z polski wiem ze kiedys była na tym forum a potem zaczeła realizowac plan i ucichła wiem ze jesli jej sie uda bedzie megamistrzem swiata pewnie bedzie prosiła o pomoc pare osób ja tu zna i pare nie lubi mimo ze jestescie po tej samej stronie zabiłaby mnie jakby wiedziala ze sie wygadalam ale musiałam bo bedzie potrzebowała pomocy fanów i to zajebiscie duzej ilosc fanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe hehehe
zapewne a koleznaka to ma dobrze w dekielku?o kuzwa bo skonam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezyk lata jak łopata ciekawy pomysł:-)/ A tak z innej beczki, to w niedzielę o 15:05 szansa na sukces z piosenkami Michaela. Osobiście nie oglądam takich programów, usłyszałam dzisiaj zapowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co myśleć o testamencie:-( W ogóle nie wiem co mam myśleć o tym wszystkim. Wchodzę tu i tylko czytam posty. Czasem z klecę coś błahego, ale kompletnie nie wiem co pisać. Chyba jeszcze nigdy nie byłam taka rozbita. Wydaje mi się, że skoro nie można się rozdwoić to Randy może mieć rację, ale nie byłam przy tym, więc pewności mieć nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość randy ma racje bo
Jest filmik powyzej z 6lipca jak mj jest w nowym jorku. dziwne to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×