Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

liberian te wykonanie z akonem niesamowite, to w miare stara nuta o ile dobrze pamietam bedzie to 2008 r ale niesamoite jest ci agle tego słucham kilka razy dziennie :D:D:D co do bad mam dziwne wrażenie, znaczy sam utwor jak zwykle super tylko wydaje mi sie że w tym filmiku nie tylko jest MJ ale takze jego sobowtór :( trudno mi to dokladnie ocenic bo jakosc beznadziejne ale w niektorych momentach jakby nie MJ . A moze mi sie wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu taka cisza???
:( czytalyscie na tmz co to niby latoya wygaduje o michaelu i bubbelsie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W grudniu Pierre Berg & Associs zorganizuje aukcje, na której sprzedane zostaną nigdy dotąd nie widziane zdjęcia Michaela Jacksona, które zostały zrobione przez młodego fotografa francuskiego Arno Bani'ego. 12 zdjęć, wybranych jako najlepsze, będzie juz dostępnych w październiku. Oto kilka sztuk: http://www.voila.pl/113/dvixr/index.php?get=1&f=1 http://www.voila.pl/117/bo80q/index.php?get=1&f=1 http://www.voila.pl/118/orz42/index.php?get=1&f=1 http://www.voila.pl/119/b4q1y/index.php?get=1&f=1 :) żródło: http://www.pba-auctions-michaeljackson.com/home.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja byłam na urlopie więc jestem usprawiedliwona, jak tylko ogarnę codzienność, przejrzę linki które wkleiłyście. Bądąc w supermarkecie na węgrzech i słowacji puścili Beat it i this is it ale mi się miło zrobiło, leci sobie w radiach całej Europy :) i nie tylko oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dirty..a gdzie dokladnie byłas na tej Słowacji i Węgrzech? Pytam, bo tam jeżdze od 15 lat,hehe Mam tam przyjaciól :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzałam i rycze jak bóbr powinnysmy wstawic sobie w stopki Nie boimy sie Michaela ani jego geniuszu wiec go nie poniżamy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, mialam cięzki tydzien a w sumie to dwa:( ale juz jest duzo lepiej. UPAŁ MNIE DOBIJA I MAM DOŚĆ. W taką pogode chodze struta i jestem nie do zycia leże calymi dniami z mokrą ścierką na głowie i sie ruszyc nie mogę:( Dirty jak urlop ? kurcze nie moge otworzyc tego dokumentu liberian :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgr Halina Lejzi-Arbajt
Michael Jackson wykorzystywał seksualnie Macaulay Culkina i swojego szympansa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debilo
mgr Halina Lejzi-Arbajt a ojciec cie wykorzystywał bo sprawiasz takie wrażenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oglądałam jeszcze tego video ale nie moge sie doczekac... Byłam w Chorwacji, Słowacja i Węgry to miejsca przestankowe. Na Słowacji byłam w Valky Meder i Bratysławie. Urlop udany, ale jak wrocilam do PL, to myslalam ze bedzie chlodniej :/ nie sposób wytrzymać, czlwoiek nie kiwa palcem a pot cieknie po plecach...w miescie takie lato to makabra, ja tez jechalam bez klimy w aucie to saune mialam przez 8h dzienie...na bazarkach widzialam torby z MJ, ale takie z allegro, nic ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dirtyyyy!!! Ja wlasnie do Velkego Mederu jezdze! Mam tam przyjaciól Wegrów, których odwiedzam. a oni mnie w Pl. Jak tam na basenach było?hehe A na chorawcje jeżdze co roku. W tym roku jednak sie nie wybieram, bo stawiamy domek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh :) fantastycznie, znaleźliśmy nocleg u przemiłej Słowianki, wzieliśmy kontakt, kąpieliska super tylko niemogłam się doczekać aż emeryci zwolnią miejsca w tym "jackuzzi" ;) W drodze powrotnej chcieliśmy się zatrzymać w Slodkovicowo (albo jakoś tak) też przy kąpieliskach ale nie znaleźliśmy noclegu i wyladowaliśmy w Złotych Piaskach w Bratysławie, hotel był jednak tragiczny i skórciliśmy pobyt (hotel Flora). W Cro byliśmy na Istrii, w Banjole, plaże w Premanturze mnie urzekły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wierzycie że on zyje - kochana te fotki są niesamowite. Az mnie dreszcze przeszły :D niby nic a jednak mocne kontrowersyjne, przyciagają uwage i są jak najbardziej w stylu MJ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE WIEM CZY BYŁO - świetny link, pewnie juz tutaj krążył ale to nic :classic_cool: na MJ mogę patrzec godzinami. łezka w oku się kreci jak patrze na jego uśmiech, jak przytulał ludzi, jak wiele energii i serca wkładał w THIS IS IT . Widac że tego chciał, może nie tak intensywnie nie tak wyczerpująco ale na pewno mu na tym zależało:( jak ogladam te filmy zdjęcia... nie mogę uwierzyc w to że tak wygląda i zachowuje się człowiek cieżko chory praktycznie umieracjący :( ktoś nas okłamuje tylko kto i dlaczego.... ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×