Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chusteczkaaa

Mokre pachnące chusteczki dla dzieci

Polecane posty

Gość chusteczkaaa

czy istenieja takie? ciagle natrafiam na suche i o przecietnym zapachu;-( a czy istnieja jakies ktorymi mozna przetrzec dziecku buzke i szyjke, czy mozna to robic tymi do pupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chusteczkowaaaa
można. Pachnące są johsons baby takie różówe i mocno są mokre fajne tez są happy czerwone pachną frezjami zdecydowanie odradzam te wszystkie rossmana tesco biedronki itp wszystkie smierdzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chusteczkaaa
johnsson uczula moje dziecko w szczegolnosci seria bed time;-( do tej pory uzywalam pampers sensitive i fresh, oraz huggies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huggisy
Ja ostatnio odkryłam zwykłe huggisy classic. Są bezzapachowe i jakby takie papierowe ( ligninowe)- nie flizelinowe. Bardzo fajnie można nimi powycierać rączki, buźki. SĄ dobrze nasączone. Moje dziewczyny sobie dupska;) nimi wycierają. Jedyny minus - nie ulegają biodegradacji, także nici z wyrzucania do sedesu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huggisy
a z zapachowych, to te happy teraz mają takie fajne różne zapachy. Nie męczące, bardzo delikatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupa

Fuj huggiesy, sama chemia. WAter wipesy a w wersji ekonomicznej zielone rossmany. Kto to słyszał perfumować dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa
3 godziny temu, Gość Kupa napisał:

Fuj huggiesy, sama chemia. WAter wipesy a w wersji ekonomicznej zielone rossmany. Kto to słyszał perfumować dziecko...

Też używamy water wipes, mają 99,9% wody, jak chcecie pachnące dzieci to je sprykajcie perfumami 😛 A tak serio, to im więcej chemii i zapachów na ciele dziecka tym gorzej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×