Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość moni2222

CZY WADA WZROKU.....

Polecane posty

Gość Jadwiga71

Moim zdaniem to nie jest duża wada. Sama posiadam -5 i niestety stale się pogłębia. Ostatnio robiłam badania w centrum okulistycznym www.okulistyka-targowa2.pl i okazało się, że mam dodatkowo jaskrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc m

Wada się nigdy nie zatrzymuje tylko pogłębia z dnia na dzień, niestety i żadne okulary nie pomagają tego zatrzymać ( zbyt piękne żeby było prawdziwe, niestety) moja mama od średniej szkoły nosi okulary cały czas i w wieku 39 lat prawie nie widzi nic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarsa

wada sama z siebie żeby się zatrzymała to byłby cud. Ja miałam wadę -7 i -6 a mam 30 lat. Bez okularów nie mogłam się ruszyć. Długo się z tym zbierałam i poszłam na konsultacje i zdecydowałam się na laserową korekcję wzroku. To była moja ostatnia deska ratunku, bo już zaczęłam popadać wręcz w depresję. I udało się 🙂 Miałam zabieg metodą lentivu w Optegrze w Łodzi, zero komplikacji, wszystko poszło zgodnie z planem. Teraz widzę wszystko ładnie i wyraźnie. Poelcam każdemu pójśc do lekarza i spytać się o taką korekcję, bo to jest ogromna szansa na poprawę jakości życia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda Pitera

ja wyeliminowałam wadę wzroku równiez poprzez zabieg w optegrze ale w Lublinie. Jakiś czas temu została otwarta, a że wiele dobrego czytałam już wczesnije na jej temat to postanowiłam skorzystać. tarsa a jaki u Ciebie głównie był powód usunięcia wady wzroku ?:) Bo u mnie fakt, ze okulary mnie szpeciły, dwa chciałam móc swobodnie pływać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pixa

ja mam za tydzień korekcję tą metodą lentivu w Optegrze w Łodzi. Trochę się boję, ale wasze komentarze mnie uspokajają. Mam wadę -6 i -5  więc perspektywa nienoszenia okularów mnie bardzo cieszy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DARIA.SZ

ja robiłam na podlasiu jesli ktos jest z mojego wojewodztwa to moge spokojnie polecic dr.michnowskiego fajna kliniak czystko ladnie i da sie normalnie porozmawiac i cos konkretnie dowiedziec.

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolkas

Ja  w Rzeszowie w Optegrze - bardzo sprawnie przeprowadzony zabieg, dokładnie i przede wszystkim w końcu nie mam problemu ze wzrokiem! bardzo mi wygodnie bez okularów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze istnieje pewne ryzyko. Jednak nie wszyscy potrafią się przyzwyczaić do okularów czy soczewek, a medycyna tak bardzo się rozwinęła w tym kierunku, że żal byłoby nie skorzystać z takiej okazji i możliwości. Dziś ryzyko jest już niewielkie. Zajrzyj na stronę https://blikpol.pl/laserowa-korekcja-wzroku i poczytaj o różnych metodach oraz opinie ludzi, którzy są po takich zabiegach.

Edytowano przez dyskusyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie byłam w Optegrze w Rzeszowie i udało mi się zrealizować zabieg korekcji wzroku tydzień temu. I jestem mega zadowolona bo zaopiekowali się mną, wytłumaczyli dokładnie każdy aspekt zabiegu no i przede wszystkim wizyta kwalifikacyjna była w cenie zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie w Rzeszowie jest dobra opieka  Optegrze. bardzo się cieszę ze tam zrobiłam zabieg - fajnie, dokładnie i bezpiecznie. Sama jestem zadowolona teraz bo wzrok mam bardzo dobry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, w Rzeszowie w Optegrze dobrze leczą. Sama korzystałam z ich pomocy i jestem bardzo zadowolona bo w końcu dobrze widzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak, wszystkie Optegry są spoko - mają dobrych lekarzy i to na prawdę świadczy dobrze o miejcu w którym człowiek się leczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sama robiłam w Optegrze ale w Szczcinie! i bardzo zadowolona jestem z tej klinik, wszystko dobrze i sprawnie zorganizowane. No i opieka rewelacyjna i bardzo troskliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×