Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mustic

Moskitiery w oknach - kto ma?

Polecane posty

Gość gość
Nie wyobrażam sobie wiosny i lata bez moskitier w domu. Mamy w oknach i na drzwiach balkonowych. Wszystkie pochodzą z Never http://www.never.net.pl/moskitiery/ są solidne, łatwe w montażu (na haczyki), dobrze spełniaja swoja funkcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorąco polecam www.debastor.com Rewelacyjne rozwiązania. Świetni fachowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marikammm
Polecam gorąco www.debastor.com Mają świetne rozwiązania - również na okna przesuwne. Bardzo bogata kolorystyka sytemu. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo gorąco polecam moskitiery w firmie debastor.com Bardzo naturalne włókna. Bardzo porządny system. Nie mam zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze mam od www.dom-partner.eu, warto zerknąć w ich ofertę, bardzo przystępne ceny i duży wybór. Gdyby nie moskitiery nie dało by się wytrzymać u na s w domu bo mieszkamy przy łąkach i lesie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam firmę debastor.com Bardzo dużo rozwiązań. Doskonali fachowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam okno HS i bardzo trudno było mi dobrać moskitierę na takie okna. Zwłaszcza, że mam okna w antracycie. Firma Debastor.com stanęła na wysokości zadania. Zaproponowali świetną moskitierę suwaną pod kolor okien. Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze w debastor.com Bardzo długa gwarancja. Super rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość preczrowadom
Posiadam moskitiery u siebie w domu i mam spokój od owadów. Mogę w spokoju wieczorami mieć otwarte okno i w spokoju zajmować się swoim sprawami bez cudowania ze sprayami czy jakimiś zapachami wciskanymi do kontaktów. Mieszkańcom Bydgoszczy polecam zajrzeć do tego artykułu aby przekonać się, że warto montować moskitiery w domach, a gdyby ktoś się zdecydował, to znajdzie tam również link do firmy, która zajmuje się montażem - http://ar-tour-warszawa.pl/czy-oplaca-sie-montowac-moskitiery/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie warte moskitiery do samodzielnego przyklejania, wszystko się odkleja, taśmy z rzepem. Teraz poszukam profesjonalnej firmy, bo to bez sensu i szkoda kasy na dziadostwo z Castoramy i Obi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Godny polecenia jest producent rolet z Ksawerowa. Firma Debastor.com. Na rynku od ponad 20 lat. Marka sama w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma Debastor z Ksawerowa robiła mi moskitiery w całym domu. Tanio nie było, ale usługa warta swojej ceny. Mają rozwiązania do wszystkich okien. Malują pod kolor. Moskitiery świetnie zdają egzamin. Jestem mega zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś ma okna przesuwne na tarasie. Polecam firmę Debastor.com Mają świetne rozwiązania dedykowane do tych okien. Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecę Masters dobra firma znam ich od dawna. Jeszcze pamiętam że moi rodzice swoje pierwsze żaluzje aluminiowe to kupowali u nich. Ja zamawiałem z kolei moskitiery od nich i też rolety zewnętrzne. Te rolety to głównie opuszczam jak gdzieś wyjeżdżamy tak żeby ewentualnego złodzieja nie kusiło, żeby nam się do domu włamywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bogata kolorystyka i różnorodność systemów. Przystępne ceny. Świetna obsługa. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja posiadam moskitiery okienne rolowane. Sprawdzają się bardzo dobrze, zwłaszcza w czasie lata kiedy chcę mieć otwarte okno przez cały dzień i noc. Spory wybór funkcjonalnych i niedrogich moskitier znajdziesz na www.roletta.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupiłam moskitiery w dobrej cenie u www.tasmy24.pl. Gwarantują doskonałą ochronę przed owadami i jednocześnie w najmniejszym nawet stopniu nie utrudniają otwierania i zamykania okien. Jestem zadowolona z zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roletex ma fajne rozwiązania w tym zakresie. Warto się im przyjrzeć. Dla mnie to super sprawa pod każdym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupiłam moskitiery w firmie Debastor.com Bardzo solidny profil i montaż. Ceny bardzo przystępne. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma Debastor .com montowała mi moskitiery do okien dachowych. Świetnie to wyszło. Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam moskitiery stałe z firmy Nitrus, bardzo polecam, dobrze wykonane i tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja u siebie mam moskitiery i dzięki nim mogę wreszcie spać spokojnie w lato. Jeżeli mieszkacie w okolicach Szczecina to skontaktujcie się z firmą www.spin.szczecin.pl Zajmują się między innymi sprzedażą moskitier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina5578
Ja mam takie https://www.karnix.pl/karnisze/moskitiery-ramkowe-okienne/5654-4-3-4-3 i jestem z nich bardzo zadowolona. Super chronia przed światłem, a u nas to ważne bo w dzień mocno grzeje więc potem upał w pokoju jest nie do wytrzymania. Po za tym żadne robale i owady się nie dostaja :) Jeżeli chodzi o czyszczenie to jest super że można ją spokojnie zdjąć, wymyć i założyc na okno. Ja osobiście takie rozwiązanie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem niestandardowe okna to wszystkie szerokości osłon okiennych udało się znaleźć dopiero w http://www.drezal.pl. Warszawski producent, więc to też jakiś plus, bo masz wpływ na różne właściwości techniczne dekoracji okiennych. Lepiej to wszystko wygląda podczas współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam. Mieszkam przy lesie i roi się u mnie od różnego rodzaju owadów. Moskitiery zamówiłam z www.dario-sklep.pl. Są bardzo proste w założeniu i nie psują wyglądu okien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerwowana

Dlaczego tu nie ma żadnych moderatorów!! Przecież to są same reklamy, dlaczego jest zezwolenie na wklejanie linków????? można o**jać !!! tragiczne forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moskitiery to dobre rozwiązanie, ja zamówiłem swoje od firmy Debastor z Ksawerowa. Dobrane pod kolor okien, szybki i sprawny montaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam moskitiery pomontowane i jestem bardzo zadowolona, super opcja :) 

ale nie kupowałam w castoramie tylko prosto od producenta voppi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam moskitiery w każdym z pokoi, zewnetrzne, któe są zwyczajnie bardziej wygodne. 
W biurze jest zamonstowane rolety plisowane bezinwazycje, ze względu na mechanizm dostosowania zasłanianej przestrzeni okna pod swoje potrzeby. A kupowałem rolety oraz moskitiery w sklepie Lestore ze względu na cenę w stosunku do jakości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam tutaj na pewno takich tanich z biedry czy z innego marketu. Co z tego, ze taka moskitiera jest tania skoro przy montażu zostaje wiele szpar oraz komar na pewno się przez nie przedostanie. Dobrze jest zainwestować w porzadne zamontowane moskitiery na ramkach, które można otwierac. Łatwiej się czyści okno no i są bardziej szczelne (a przecież o to chodzi). Czy warto? Moim zdaniem tak, u mnie w tym roku komarów jest dużo a lubię spać przy otwartym oknie w cieple dni.  W Warszawie mogę polecić moskitiery na wymiar w tej firmie https://producentrolet.pl/oferta/moskitiery.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×