Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość mloda1111

jaki jest dobry sposób na rozstepy??

Polecane posty

Gość Dotii765
111222Aga ja sie zapisalam, dostalam raport i do rozstepow polecany jest kolagen silver w sklepie http://biobalans.pl/i110,na-rozstepy.html Ktos stosowal juz go? sporo kosztuje ale jestem sklonna kupic jesli pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja do końca 8 miesiąca nie miałam żadnego rozstępu. Aż nagle 2 tygodnie temu wyskoczyły, a tydzień temu zrobiła się na nich straszna, swędząca wysypka. Już nie daję rady. Jutro wizyta u dermatologa - mam nadzieję, że coś mi przepisze. Jutro odbieram tez badania na próby wątrobowe, robiłam by sprawdzić czy to nie cholestaza ciężarnych. Boję się ze przez tą wysypkę rozstępy mi zostaną: a pojawiają się na coraz nowych partiach: pośladki, biodra, a dziś zauważyłam na udach. Miała któraś z Was tak? Jak sobie radziłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MightyWozz
MOŻE SIĘ TROCHĘ ROZPISZĘ ALE WARTO PRZECZYTAĆ. Kochani. Weszłam na to forum bo odkryłam wręcz cudowny sposób na rozstępy. No może nie cudowny ale jest boski. Wypróbowałam go ja i moja mama. ;) Otóż moje rozstępy pojawiły się przez szybkie rośnięcie. Zauważyłam, że zaczęły mi się pojawiać rozstępy na udach, po wewnętrznej i zewnętrznej stronie uda, oraz pod biustem. Czytałam naprawdę bardzo dużo o kremach i innych sposobach na rozstępy. Ale znalazłam go sama. Przechodząc do rzeczy. Dwa razy dziennie używam derma rollera (Rulon z małymi igiełkami) a po nim używam kremu "Fissan" , który można kupić w aptece za około 20-30 zł. Jest sprawdzony na mnie czyli na rozstępach, które się pojawiły i od razu się nimi zajęłam. Ale zadziałał też na mojej mamie, która miała 14 letnie rozstępy czyli nie były nowe. Ten krem jest niesamowity. Mojej mamy rozstępy niemal zniknęły po 2 miesiącach. No może nie zniknęły, ale znacznie się wybieliły i nie są już tak głębokie. Moje rozstępy czyli te, na które zadziałałam od razu, zniknęły po 3 tygodniach! I powiem wam szczerze, że moje rozstępy zniknęły CAŁKOWICIE!!! Nie przesadzam tutaj. Trzeba go stosować 2 razy dziennie. Rano i wieczorem. Jak użyjemy derma rollera a potem kremu (tak jak ja) to rozstępy zrobią się ogniście czerwone i po około 15 minutach robią się całkiem białe. Po godzinie Wraca co prawda ich naturalny kolor, ale po jakimś czasie kolor nie będzie wracał już tak intensywny, jak na początku kuracji.Aż w końcu praktycznie znikną. Krem dodatkowo trochę ujędrnia skórę i nawilża ją. Szczerze powiem, że jak zaczynałam kurację z tym kremem, byłam sceptycznie nastawiona do niego. PRZEPRASZAM,ŻE TAK SIĘ ROZPISAŁAM, ALE CHCIAŁAM WAM PRZEDSTAWIĆ WSZYSTKIE ZALETY TEGO KREMU!!! Jeśli ktoś nie jest nasycony tymi informacjami i chciałby się więcejdowiedzieć może napisać na mój mail: dagstyn97@wp.pl lub na gg 5393111. Ps. Wiem, że może brzmieć to jak reklama, ale nie jest nią w żadnym stopniu. Chciałam po prostu pomóc, bo wiem, jak to jest mieć rozstępy. Pozdrawiam serdecznie, Dagmara ; **

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapałka..........
Wedlug mnie rostępy są kwestią genów. Co ja nie robiłam natłuszczanie smarowanie kremami kąpiel z sodatkiem oliwki prysznice masaże i mimo to mam okropne rozstępy na brzuchu i bokach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcjannkaa32
ja ostatnio gdzieś wyczytałam, że kolagen odpowiada za stan naszej skóry, to z niego jesteśmy zbudowani zatem może stosowanie jakiegoś żelu z kolagenem w codziennej pielęgnacji mogłoby coś pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bassskaa
Kolagen to białko, z którego jesteśmy w większości zbudowani. U człowieka po 25 roku życia synteza kolagenu maleje. Dlatego warto zaopatrzyć się w ten naturalny kosmetyk i stosować regularnie :) Ale uwaga na "kremy z kolagenem" które w sobie mają bardzo niewiele kolagenu a za to wiele chemicznych dodatków. Sama stosuję kolagen white 30+ i jestem z niego b. zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też zależy od rodzaju rozstępów, ale dla mnie najlepszy okazał się laser. Poddałam się serii zabiegów w Dermedzie i po rozstępach ani śladu. A z przykrością muszę powiedzieć, że żadne maści i kremy nie spełniły moich oczekiwań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania989
hej dziewczyny czy ja wiem czy to kwestia genów:( moja mama nie miała moja siostra tez a urodziła 2 dzieci co wazyły 3700 a była bardzo szczupła a duzy miala brzuch ja jakos mam jestem w 8 miesiacu ciazy stosuje bio oil narazie zadnych efektów nie widze:( jedynie to laserowo ale to kosztuje od 1800 do 2300:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że gany mają w tym swój udział, ale nie można na nie wszystkiego zrzucać. Poza tym są skuteczne sposoby na to, żeby się rozstępów pozbyć. Widziałam na blogu dra Wasiluka zdjęcia pacjentek o zabiegach. Moim zdaniem wielkie wow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamararin
to prawda. dobrze przeprowadzony zabieg potrafi zdziałać cudza. moja siostra robiła laser mosaic w viva-derm (sama ją tam woziłam :P) i wielkie czerwone płaty zmieniły się w prawie niewidoczne zmiany. A muszę powiedzieć, że ona w ciąży stała się naprawdę grubasem, bo chyba ze 20kg przytyła. potem był straszny płacz, ale namówiłam ją na ten laser (4 zabiegi) i teraz zadowolona chodzi w bikini po plaży :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hana63
Ja chodziłam na laserowe usuwanie rozstępów do Vici Clinic. Jestem bardzo zadowolona. Po trzech zabiegach rozstępy się znacznie zmniejszyły. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4321
Ja też byłam w salonie Vici Clinic w Krakowie i jestem bardzo zadowolona. Miałam okropne rozstępy po ciąży, teraz po 2 zabiegach nie ma po nich prawie śladu. Zdecydowanie polecam takie zabiegi laserem Resur FX, efekty są fantastyczne. Jest to warte każdej męczarni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hatee
Moim zdaniem jednym z największych dramatów na ciele kobiety są rozstępy. Bardzo ciężko się ich pozbyć. Często niezbędna jest inwazja lasera. Takie zabiegi są bolesne ale dają świetne efekty, no i można też znieczulić się miejscowo maścią Emla. Możemy je wykonać na przykład w Vici Clinic w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że ani kremy ani maści w tym nie pomogą, żeby się rozstępów pozbyć, jak dla mnie tylko zabieg jest skuteczny. Tutaj https://www.youtube.com/watch?v=WbwS3H9_z6s możecie zobaczyć, jak można się ich skutecznie pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie na rozstępy pomogły wizyty w OME Kuźniczki :) super obsługa, do tego naprawdę skuteczne zabiegi, które zniwelowały problem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaGir
Zawsze bardzo dbałam o jędrność skóry - ćwiczyłam, używałam specjalnych kosmetyków i nigdy nie brałam dłuuugich, ciepłych kąpieli. Dodatkowo wykonywałam rano naprzemienne prysznice - ciepłe (krótszy) i zimne (dłuższy). Niestety po ciąży zaczęły się na moim brzuchu pojawiać czerwone pręgi, z czasem stały się perłowe. Nie było ich wiele ale wstydziłam się ich. Pomógł mi zabieg Derma fusion pen platinum. To stosunkowo nowa metoda, nie wszędzie ją jeszcze stosują. Ja odwiedziłam estetice w krakowie. Jeden zabieg to za mało, trzeba go jeszcze kilka razy powtórzyć ale efekt jest tego wart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaP
Na poważne rozstępy żadna maść nie da sobie rady. Tu potrzeba konkretnej ingerencji w skórę, na przykład lasera. Poczytaj o laserze ResurFX, wykonują nim zabiegi w Vici Clinic w Krakowie. Jest to laser nieablacyjny. Polecałabym Ci raczej takie rozwiązanie bo z doświadczenia wiem, że przy rozstępach nic innego nie da rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza586
dobra kosmetyczka lub lekarz medycyny estetycznej załatwija sprawe profesjonalnie i z bardzo dobrymi efektami. żadne masci, kremy, oliwki itd. nie pomoga. tutaj trzeba sięgnąć po coś mocniejszego. ja swoje rozstępy usuwalam laserowo w krakowskiej klinice scm estetic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danatka
Spróbujcie sobie zabiegu terapii tkanki łącznej. Swietny, skuteczny, a dodatkowo tani zabieg, który robią na Zachodniej 7 w Krakowie. WG mnie najlepszy. Tu jest kontakt do nich rehabilitacje.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmarta112
Witam, ja w czasie ciąży stosowałam naturalny olejek Busajnę na rozstępy. Bardzo mi pomógł, a po rozstępach, ani śladu. Bardzo polecam jest bezpieczny dla dziecka i bardzo wydajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balonowamamakrakow
Kiedy już urodzisz i skończysz okres karmienia piersią polecam zabiegi laserem frakcyjnym iPixel. Rownież po ciazy pojawiły się u mnie nieestetycznie wyglądające rozstepy. Próbowałam wielu preparatów, maści, kremów jednak nic nie było skuteczne. Wkoncu wybrałam się na konsultacje do kliniki Dr Legrand w Krakowie gdzie pani kosmetolog poleciła mi właśnie zabiegi laserowe. Efekty są świetne, a moja skóra wraca do formy sprzed ciazy. Polecam dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam smaruje całe ciało olejkiem bio oil. Dobry jest i na brzuch, i na uda i na piersi. Super nawilża, dobrze się wchłania, rozstępy się nie pojawiają przy regularnym stosowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJolka
Zdecydowanie godnymi uwagi kosmetykami są t z firmy mamas, ja używam tego kremu: mamas.com.pl/produkt/krem-przeciw-rozstepom/ i jest jednym z lepszych jakie miałam okazję ,,próbować" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka_86
A ja chodziłam na zabiegi Endermologii do Clinica Cosmetologica. To dla mnie najslkuteczniejszy sposób i też bezbolesny bo to na zasadzie masażu jest. Później tylko trzeba dużo wody pić i nawilżać skóre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stwierdziłam,że spróbuję usunąć moje 20- letnie białe rozstępy na udach i łydkach, więc wybrałam się do miejsca w którym wykonują takie zabiegi. Ten cały proces trwał (pół roku) i zabieg był trochę nieprzyjemny. Poczytałam sobie trochę o metodach usuwania i wybrałam Vesunę. Zdecydowałam się na 4 zabiegi laserem picosekundowym (Fotona Star Walker). Pani Ela, wytłumaczyła mi, że w porównaniu do starszych laserów jest on mocniejszy i po zabiegu skóra szybciej się goi i dlatego ta metoda jest najskuteczniejsza i najlepsza dla mnie. Jestem już po całej serii i moje odczucia są takie, że warto było. Skora mi się polepszyła, jest o wiele jędrniejsza i rozstępy, które były drobne poznikały całkowicie a szersze stały się mniej widoczne. Mogę powiedzieć, że tak około w 70% udało się je zredukować. Teraz jak się rozbiorę do bikini na basenie czy na plaży, po prostu czuje się komfortowo w porównaniu do tego co było przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×