Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość mloda1111

jaki jest dobry sposób na rozstepy??

Polecane posty

Gość Izabelka007
mnie się udało zwalczyć większość mooch rozstępów kremem od firmy NATURATIV, znakomity wyrób, widzę sporą różnicę. Zamawiałam, go na stronie Skarbca Natury, bo chyba najtaniej wychodził. Jest dobry kobitki, a wcale nie kosztuje dużo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenaa90
kiedyś mi nie przeszkadzały, jak byłam młodsza to nawet się śmiałam z tych paseczków a teraz jak mam wyjść na basen to mam straszne opory.. najwięcej mam ich na biodrach, dlatego kupiłam ostatnio szorty na basen do pływania. Może i wyda się to niektórym dziwne, ale to obecnie mój największy mankament urody :( czytałam dziś trochę jak można się pozbyć tego domowymi sposobami , może komuś pomoże https://strialys.pl/blog/najlepsze-domowe-sposoby-na-rozstepy/ ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Niestety białych rozstępów nie da się usunąć żadnymi kremami. Mogą one pomóc tylko we wczesnym stadium, kiedy rozstępy są czerwone lub fioletowe. Później już tylko laser frakcyjny. Jeśli ktoś jest z Warszawy to mogę polecić Klinikę Krajewski, sama tam wykonywałam zabieg. Jak już ktoś ma stare rozstępy, to albo trzeba je polubić lub się przyzwyczaic, albo zainwestować w siebie i usunąć je laserem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natu

białych rzeczywiście kremami się nie usunie, ale czerwone jak najbardziej  - u  mnie strialys wystarczył tak na prawdę, rozstepy byly po nim mniejsze i duzo slabiej widoczne - taki efekt mnie zadawala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ja swoich rozstępów pozbyłam się w naturalny sposób olejkiem Busajna. Przez 4 tygodnie regularnie wsmarowywałam go w uda, brzuch i już widać pierwsze efekty. Olejek Busajna doskonale napina i ujędrnia skórę. U mnie po miesiącu praktycznie brak rozstępów zobaczymy za kolejne 4 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katana

Ja po ciaży poszlam do La Guel na zabiegi na rozstępy i dopiero to mi pomogło. Żadne wcieranie balsamów czy kremów nic nie dalo, tylko niepotrzebnie wydałam na nie pieniądze. Zainwestuj w specjalistę, a nie w bajeczki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem juz ponad pół roku po  mini serii zabiegów Rf mikroigłowej w Klinice Rubinkiewicz Med bo jestem z Krakowa i tutaj szukałam tej metody. Zabieg był nieco bolesny , po zabiegach lekki obrzęk i full strupków tak do trzech tygodni po ale efekt jest fenomenalny jak na trzy zabiegi bo tylko tyle udało mi się wykonac. Brzuch po ciąży znów jest napięty a rozstępy wypłycone, rozmyte i prawie niewidoczne. Dziewczyny na forum polecały te technike ale szukałam zaufanego gabinetu no i zbierałam pieniążki ale warto było . Polecam Radiofrekwencje RF mikroigłową bo u mnie zdziałała cuda -a problem był duży. 🙂 Lidka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie ma domowego sposobu na rozstępy.

Można je zamaskować zabiegami laserowymi które niestety są dość drogie.

I nie, nie usuniesz ich ani oliwą,  ani masłem, ani smalcem ani nawet sadłem z jednorożca.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Julia32 napisał:

Ja smarowalam oliwa z oliwek I NIE mam rozstepow,ale to duzo tez dalo te jogurty,bo zauwazylam jak jem jogurty to szybko na brzuchu chudne. Moze tez dlatego dlugo mialam brzuch niewidoczny w ciazy 

Ta, jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Julia32 napisał:

Ja smarowalam oliwa z oliwek I NIE mam rozstepow,ale to duzo tez dalo te jogurty,bo zauwazylam jak jem jogurty to szybko na brzuchu chudne. Moze tez dlatego dlugo mialam brzuch niewidoczny w ciazy 

Rozstępy w ciąży albo ich brak nie mają nic wspólnego z tym, czym smarowałaśn i czy smarowałaś. To geny. Jakbyś w genach miała, że w ciąży będą rozstępy to nawet kąpiele w oliwce by Ci nie pomogły, jakbyś w genach miała brak rozstępów, to byś mogła niczym nie smarować i nie mialabyś ani jednego.

Ja jogurtów nie jadam, a do 22tygodnia też nie miałam brzucha. Normalnie nosiłam to co przed ciążą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×