Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KasiaaaKa

Kredka do oczu!

Polecane posty

Gość KasiaaaKa

Witam Kobitki ;) Mam 17 lat i postanowilam zacząc podkreslac swoje oczy kredka i tuszem. Czy to jest dobry pomsyl? ale jezeli chodzi o kredke czy malowanie na gornej i dolnej powiece powoduje w przyzlosi zmarszki. Wiem jestem mloda nie powinnam sie tym martwic. Ale jednak. Potrzebuje Waszej rady. Licze na Was. I jaka polecacie tanią dobrą czarną kredke. I tani dobry czarny tusz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winietkkkaaa22
kredka wyglada na oku troszke zbyt ciezko moim zdaniem ale czasem warto sobie fundna taka odmiane :) najlepsza kredka jaka mialam to jest wbrew pozorom dwustronna kredka z avonu- color trend. Bardzo dlugo sie trzyma i ogolnie jest git, a kosztuje ok 8 zl ( mam juz chyba wszystkie kolory ) a co do tuszu to uzywam tylko tego: http://www.allegro.pl/item684727201_tusz_do_rzes_mascara_dior_diorshow_iconic_4ml.html to sa probki dostepne na llegro ale jakze switne :) tusz najlepszy jaki mialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam linera na górną.Wszystkie kredki mi się rozmazują eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winietkkkaaa22 A czemu uważasz że tusz taki dobry?? Bo ja używała rimmela, ale jakoś się zepsuł i rzęsy juz nie są takie ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna kredka wygląda
nieładnie. lepiej wybrać jakiś inny kolor - zielony, śliwkowy, niebieski, brązowy - w zależności od typu urody. czarny tusz, który cenię, to pogrubiający isadora (chyba coś koło 50 zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anq25
oryginal dior show wymiata...mam mała probke 3 ml juz 6 miesiecy i jeszcze sie nie skonczyl taki wydajny a rzesy dlugasne (i sie nie rozmazuje!). Drugi dobry tusz to 2000kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×