Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koda

koci problem

Polecane posty

Czy kot, który od 3 lat przebywał w bloku i nie wychodził na dwór, poradzi sobie na wsi? Proszę o Wasze opinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkchocolate
A wyjeżdża na krótki okres czasu-na wakacje? Czy wyjeżdża z tym człowiekiem z którym mieszkał w bloku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kot jest wykastrowany. No nie wydaje mi się żeby miał taką opiekę, jak teraz, w momencie, jak go wywiozę na wieś. Chyba rzeczywiście muszę mu poszukać domku w mieście:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koci ekspert
gdy wypuścisz kota na wsi to zapewne będzie przestraszony. trzeba go przyzwyczajać do otoczenia w jakim sie znalazł. to tak samo jak wypuszczasz małego kota żeby pobiegał sobie, on ma wtedy takiego cykora że "przylepia" sie do ziemi i czym prędzej szuka jakiejś kryjówki. ważne jest żebyś nie zostawiała kota w tak bardzo stresującym momencie bo ucieknie ci pod jakieś krzaki i tyle go będziesz widzieć. jeśli zostawisz kota komuś kogo kot nie zna to on też będzie wystraszony sytuacją w jakiej sie znalazł i to nie zależnie od tego czy jest w miescie czy na wsi. może również być i tak że ty zostawisz komuś kota w mieście a on zdechnie bo sobie pomyśli że jego opiekun po rzucił. w takim wypadku może zachorować na depresje (tak zwierzęta też na nią chorują) i np przestanie jeść a ty po powrocie z wakacji odbierzesz zwłoki swojego milusińskiego. wierz mi ja mam 10 kotów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normal woman
po czasie sie przyzywczaki i bedzie mykal po okolicy pewnie ci ucieknie i juz go nie zobaczysz:) nie no zart pewnie ze bedzie ok po jakims czasie nie bedzie chcial do miasta wracac:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koci ekspert
"alke sa takie"wsie" ze kotow sie wogole nie karmi nie daje jedzenia nie jezdzi z nimi do weta..." nie przesadzaj. ja mieszkam na wsi a moje koty jedzą lepiej niż nie jeden człowiek. co do weterynarza to byle co im sie stanie to lądują u lekarza. a dodam że moje koty to przybłędy, niektóre to dzikusy które udało mi sie oswoić a "życie mają jak w madrycie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×