Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koteczka2

Nie kupujcie wina FRESCO??

Polecane posty

Gość Wujek Mateusz
U mnie w moim osiedlowym sklepiku za 8zł dostaje;D Białe:) Ale wcale tak mocno nie sieka... Zapić trzeba jeszcze browarem, ale też lipa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jooziaaa
Co chcecie od tego wina??:) tanie i dobre:)) fresco półsłodkie rulez:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winiarnia
ejjj ono jest dobre! jedno z moich ulubionych , ale najlepsze jest półsłodkie czerwone lub różowe POLECAM i w warszawie kosztuje dokładnie 7.59 na carfurze :P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znafca d
Balkan Bear, Kadarka, Imiglykos - najlepsze z win do 10 PLN ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaAgatkaFisz też tak mówi
bo najlepsze wino Fresco jest ze Sprite'm! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos dodam mądrego
fresco jest ok ale wole Hoja del primavera cena podobna albo niemieckie reslingi ok 10 zł za butelke :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja Ukochana...
Nie czuc zadnej siarki...moze piłas denaturat;) A Wina Najlepsze;) pozdrawiam wszytki jego zwolenniczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weszlam na ten topik
i myslalam, ze jakies sensacje beda, ze czegos tam daja obrzydliwego, niezdrowego, rakotworczego, czy ze firma ta robi doswiadczenia na zwierzetach. Nie wiem, cokolwiek takiego. A jesli chodzi o smak, to przeciez rzecz gustu. mi wlasnie to wino smakuje!! A probowalam wielu drozszych "wykwintnych" to mi ryja wykrecalo, taka dretwota. A Fresco nie dosc ze tanie to i smaczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawczynizbawczyni
a liebfraumilch ??? :) oprócz boskiej nazwy [nawet dosłownie boskiej - w końcu to mleko matki boskiej :)] bosko smakuje i ma niezgorszą cenę :) a wogole widzę tu wielu miłośników taniego wina może jakaś wspolna degustacja? są podobno jakieś takie inicjatywy na naspolke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destylatkomeonna
co wy gadacie, fresco to najlepszy kompromis między ceną a smakiem. jest 2 razy droższe od standardowego jabola, ale nie zajeżdza tak siarką i przede wszystkim to wino a nie napój winopodobny. siarka jest dodawana prawie do każdego wina, szampana i jabola, nawet do nalewki babuni. tak, że jak chcecie się upić niedrogo a ze smakiem to polecam fresco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka fresca
fresco jest zaj... winkiem my z dziewczynami lubimy sobie wypić w sobotnie weekendy takie nasze małe laydys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka fresca
pozdro dla ewci której dziś z nami nie ma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cube
ja za dawnych czasów też piłam zawsze Fresco, może faktycznie napój bogów to nie jest, ale cena jednak zawsze mnie przekonywała, a niedawno przy okazji robienia zakupów w delikatesach internetowych, a dokładnie w a.pl trafiłam na Kadarkę półsłodką, jest o jakieś 2zł droższe od Fresco, a smakuje o wiele lepiej, a jeszcze dostarczone ze sklepu internetowego pod same drzwi smakuje w ogóle rewelacyjnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziembix
włascie pije to wino i powiem że mi nie smakuje ale pije aby miec twarda kupe . i tak jest leprze od mustaka . i kosztowało 13,60 a w netto 9,99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winopij
Fresco jak na wino z najniższej półki jest super dobre w porównaniu z bułgarskimi i mołdawskimi sikami , no może trochę za słodkie jak na wypicie kilku butelek choć muszę przyznać że po samodzielnie opróżnionych 7 butelkach zwaliło mnie z nóg, ale następnego dnia jak mnie docucili i obudziłem się w cudownych okolicznościach w domu (nie wiem kto mnie tam zaniósł) o dziwo nie miałem kaca :) Winko polecam jest to moje ulubione wino z win o niskiej cenie wolę je od piwa jeśli mam możliwość nabycia zawsze ją wykorzystuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfgufggfgh
No proszę, jakie to jabole jednak w kraju popularne:) Szkoda, że już komandosa nie produkują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafauek
no winko swietnie :) szczegolnie podchodzi mi rozowe fresco . Kaca nie ma po nim :) z win moge polecic kadarke jeszcze ;) dzisiaj tez chlodza mi sie buteleczki w lodowce razem z lampkami - bo szklo tez musi byc chlodne :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamillllll
Fresco nie jest złe. Piłem różne wina, także droższe i mi nie smakowały bo są za bardzo wytrawne, cierpkie albo za słodkie, mulące. Więcej niż jednej lampki nie da się wypić. Piłem też wina hiszpańskie podczas pobytu w Hiszpanii od 1 do 10 euro i też były niedobre. A Fresco jest ok. Wszystko zależy od smaku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AomAmm
Fresco bardzo dobre i tanie wino. Piłem o wiele droższe i gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasdasd
wino to siki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shivia
Fresco jest najlepszym tanim winem, białe fresco rządzi ! ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drobny Pijaczyna FRESCO
Po tytule tematu pomyslalem baby nie znają sie. Ale jednak nie. Wspierajmy polskie winiarstwo!! Połwytrawne czerwone z niebieska etykieta wymiata. I powiem wiecej zeby tak sobie popic spora czesc win do 20zl. a z ta siarka to glupoty i juz w rzymie dawano temu dawano tlenek siarki do wina (obkadzano siarka pojemniki do przechowywania) wystarczy wino napowietrzyc i nie bedzie czuc siary. Chociaz ja dam nic nie czuje takiego. podkresle DLA MNIE KOZAK !!!! I zawsze goraco polecam. ten kwaskowaty smak mmmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fresco super tanie wino, nadające sie do wszystkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fresco to nie wino tylko wyrób winopodobny!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę ze tu zebrało się wielu smakoszy wina którzy dodatkowo są analfabetami... Zalecałbym obserwowanie tego co wydalacie na ekran bo błędy zwykle mądrzejszy od was wasz komputer podkreśla na czerwono dając metoda prób i błędów możliwość ortograficznego pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jak mam kupić dobre wino to wole sobie zamówić w profesjonalnym sklepie, Winezja ma bardzo duży wybór markowych win https://winezja.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno z najlepszych win jakie piłam Fresko z czerwoną etykietą i Kadarka.. Polecam dla osób które nie lubią win wytrawnych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×