Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

ja dalej narazie bez zlych wiesci:) oby tak dalej bylo!:) no dziewczyny jak nic trzeba ta druga tabelke powiekszac i to jak najszybciej!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ciesze sie bardzo ze z dnia na dzien nas tu przybywa :) ja nadal zyje w nieswiadomosci :( ostatni test robiłam w niedziele i wyszła jedna kreska, moze dlatego ze robiłam wieczorem? sama juz nie wiem... kupiłam kolejny test ale nosze go w torebce i zastanawiam sie czy zrobic.. nie chce sie znowu rozczarowac ale z drugiej strony okresu wciaz brak... chyba zrobie oststni test a jak nie wyjdzie pojde na bete. a jak nawet to nie pomoze to bede musiała wybrac sie do mojego gina, bo jezeli to nie ciaza to jest cos nie tak... teraz mam tydzien nocek i nie wiem o jakiej porze zrobic test... amerie9 ty masz doswiadczenie w tym temacie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ciesze sie bardzo ze z dnia na dzien nas tu przybywa :) ja nadal zyje w nieswiadomosci :( ostatni test robiłam w niedziele i wyszła jedna kreska, moze dlatego ze robiłam wieczorem? sama juz nie wiem... kupiłam kolejny test ale nosze go w torebce i zastanawiam sie czy zrobic.. nie chce sie znowu rozczarowac ale z drugiej strony okresu wciaz brak... chyba zrobie oststni test a jak nie wyjdzie pojde na bete. a jak nawet to nie pomoze to bede musiała wybrac sie do mojego gina, bo jezeli to nie ciaza to jest cos nie tak... teraz mam tydzien nocek i nie wiem o jakiej porze zrobic test... amerie9 ty masz doswiadczenie w tym temacie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie zadnych objawów nie mam, moze kilka razy ostatnio było mi nie dobrze i rece mi strasznie puchna po spaniu... nie moge nosic obraczki ;) ale to chyba za szybko na objawy nie? heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalya ja też nie miałam bardzo objawów, dopiero jak w poniedziałek po porannej kawie na pusty żołądek trochę mnie mdliło i zjadłam tylko pół serka danio to bo na więcej nie miałam apetytu to zaczęło mnie trochę zastanawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I też się zastanawiałam czy na mdłości to nie za wcześnie a może jestem już od pierwszego cyklu w ciąży? Wątpliwości są ale jak lekarz mnie obejrzy to wtedy będę pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadzicie zw w moim przypadku czyli 10 dni po spodziewanym okresie ma znaczenie czy test zrobie rano czy popoludniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też myślę że w tej chwili po tylu dniach spóźnienia to nie ma znaczenia,kiedy zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.Odebralam wyniki z tarczycy i sa w normir.mam nadzieje ze teraz bede latwiej mogla zajsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za kciuki,ja tez trzymam zebysmy zaszly i zdrowe dzieci urodzily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorową porą nie odzywałam się cały dzień, bo miałam paskudny nastrój... Byłam dziś u gina, ale nie wiem właściwie po co, bo godzinę wczsniej dostałam @... Ech, szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ nick wiek ilość starań przewid.termin 1> Natalya123......24................1..............22.07 3> malutka369......24................1..............26.07 4> marika27..........27...............1..............26.07 5> karolla8787.......22...............1..............30.07..... ....Łódź 6> Moni_nadzieja...29................7.............30.07 7> zielona_truskawka..28...........1..............31.07 8> cywil1979.........30 ...............3 .............01.08 9> AsiaAaK..........19..............duzo...........02.08......mazowieckie 10> monita30........34..............dużo.......... 03.08 11> violet.............24................2.............03.08.... .....łódzkie 12> Marta82.........26.................2.............04.08 13> kaktus26.........26...............4..............6.08 14> lipcowe_marzenie..28............1.............7.08 15> Agawa33.........33................1.............15.08 16> teti29............29.............dużo........ok 17.08 17> marzenka_s......21..........3..............ok 18.08 18> ascha33..........33.............duzo...........21.08........ Berlin 19> Dagus83.........26.................3.............22.08...... .Tychy 20> amerie9..........23................3.............24.08...... .....UK 21> Olka.P............28................2.............27.08 22> HopeU...........27.................1.............26.08...... ......UK 23> Yadwinia .......27...............15.............27.08....Niemcy/Zabrze ZACIĄŻONE nick............tydz.ciąży.........termin porodu......płeć....imię Almeria35........3...................kwiecień........... ?..........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja witam wieczorkiem.. Nadal zyje w niepewnosci, chcialam na wizyte do ginekologa ale na zwykle potwierdzenie ewentualnej ciazy to w tym kraju tak sobie nie mozna sie dopchac!! Lekarz domowy najpierw badanie krwi, to jutro moze bede wiedziala cos wiecej.. i znow nie przespie nocy.. chcialam sie gdzies do tabelki dopisac ale nie wiem gdzie lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaneV jak test wyszedł z dwiema kreskami to zapisz się do mnie, raczej się nie mylę testy jeśli chodzi o potwierdzenie ciąży. A masz jakieś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaneV jak test wyszedł z dwiema kreskami to zapisz się do mnie, raczej się nie mylę testy jeśli chodzi o potwierdzenie ciąży. A masz jakieś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×