Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Hej dziewczyny! Jane v - gratuluje dwóch kreseczek!! Kaktus pewnie ze bedziemy trzymac kciuki ale zrób ten test!!!;) Amarie masz w 100% racje. Przed @ i w jej trakcie humor niespecjalnie dopisuje, łapię doła itp Ale teraz juz koniec @ i nie mogę się doczekać kolejnych prób z mężem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem szczęściara bo mój mąż nigdzie nie musi wyjeżdżać i co noc ląduje ze mną w łóżku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleście nastukały postów, miałam co czytać ;) U mnie jest już po @ :) Pełna siły, zapału i energii jestem gotowa na nowe staranka :D Moje Kochanie też mam zawsze na miejscu, więc niemamy na szczęście problemu z wyjazdami ;) Qrcze do owu jeszcze tydzień, przydałoby się dacm ojemu trochę abstynencji, ale nie wiem czy wytrzymamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Panie :-)) Nie piszę często, ale żyć już bez Was nie mogę :-)). Dzieciaka wysłaliśmy z mężem na wakacje z dziadkami i "pracujemy" nad drugim dzidziusiem. Kibicuję każdej naszej dziewczynie. Gratulacje Almeria35 !! Czekam na kolejne wpisy w drugiej tabelce. Pozdrawiam ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez za bardzo nie rozpisuje sie bo jestem na poczatku cyklu.owulacja za tydzien to mam jeszcze czas na stres oczekiwania na@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie tak dzisiaj marze ze wyjdzie nam napewno na wakacjach. Planujemy jechac we wrzesniu i akurat bede miec dni plodne jak mi sie nic nie przesunie. I relax musi zdzialac Cudo hmmmmmmm........ a dzisiaj nie moglam sie powstrzymac i kupilam ubranko dla dzidzi, nie moglam sie powstrzymac takie slodkie rzeczy sa. chyba jestem nienormalna juz bo mam mala kolekje w domu, ale niektore sie przydaja na prezenty dla znajomych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkąd zaczęłam starania, mam jakąś schię :-)) wszędzie widzę ciężarne :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktus26
Jeszcze nie robiłam testu bo do terminy jeszcze 5 dni i bardzo sie boje że wyjdzie jedna kreska no i nie wiem czy nie jest za wcześnie.A do objawów to codziennie pobolewa mnie brzuch no i mam bardzo bolesne piersi i powiększyły sie o rozmiar a tak pozatym to jest ok! kawe moge normalnie pić, tylko nie mam za bardzo apetytu. Dziewczyny dzięki za trzymanie kciuków na pewno się przydadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim:) u mnie bez zmain brzuch boli ale @ jeszcze nie widac na szczescie i mam nadzieje ze dlugo jej nie zobacze teraz:) stokrotka jak tam? nadal plamienie czy juz okres? milego dzionka kobietki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Dzieki za linka,ale niestety do Was nie dołączę,ponieważ ja jeszcze nie zaczęłam starań choć bardzo bym chciała,czekam na odpowiedni moment... Tym,które zaczęły pracować nad dzidziusiem życzę szczęscia i przedewszystkim,żeby najbliższa @ nie przychodziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka nie dziekuje...:* ale ogolnie czuje ze to prawie juz bo brzuch juz tak boli....:/ to przykro mi ze to okres ale przed Toba kolejne staranka i przyjemnosci:) Kamyskaa witamy:) to nic z tego ze jeszcze sie nie starasz mozesz tutaj z nami zostac no bo przeciez tez masz takie plany na bobaska;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje panie no ja się juz długo staram no i chciałabym juz ale jak się chce to nic z tego tak więc dalej prubuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja wczoraj w nocy dostałam w koncu okres :) ciesze sie bo juz nie moglam sie go doczekac skoro wiedziałam ze to jeszcze nie dzidzius... 10 dni poslizgu ale coz... teraz tylko czekam na koniec @ i do dzieła...:) widze ze dzisiaj wszyscy korzystaja z wekendu a nie slecza przy kompie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ nick wiek ilość starań przewid.termin 1> malutka369......24................1..............26.07 2> marika27..........27...............1..............26.07 3> karolla8787.......22...............1..............30.07..... ....Łódź 4> Moni_nadzieja...29................7.............30.07 5> zielona_truskawka..28...........1..............31.07 6> AsiaAaK..........19..............duzo...........02.08......m azowieckie 7> monita30........34..............dużo.......... 03.08 8> violet.............24................2.............03.08.... .....łódzkie 9> Marta82.........26.................2.............04.08 10> kaktus26.........26...............4..............6.08 11> lipcowe_marzenie..28............1.............7.08 12> Agawa33.........33................1.............15.08 13> teti29............29.............dużo........ok 17.08 14> marzenka_s......21..........3..............ok 18.08 15> ascha33..........33.............duzo...........21.08........ Berlin 16> Dagus83.........26.................3.............22.08...... .Tychy 17> amerie9..........23................3.............24.08...... .....UK 18> Olka.P............28................2.............27.08 19> HopeU...........27.................1.............26.08...... ......UK 20> Yadwinia .....27............15.............27.08....Niemcy/Zabrz e 21> stokrotka987..30 ............4 .............27.08 22> Natalya123......24................2..............??? ZACIĄŻONE nick............tydz.ciąży.........termin porodu......płeć....imię Almeria35........3...................kwiecień........... ?..........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem na którym miejscu sie wpisac bo nie wiem kiedy dostane kolejny @ ;) wpisuje sie na koncu liczac ze ostatni beda pierwszymi ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:D Troche sie nie odzywalam, ale bardzo duzo mi sie w zyciu pozmienialo. Tzn kiedys Wam pisalam, zebylam na rozmowie i dostalam ta prace, zaczynam od ponidzialku wiez jestem w trakcie przeprowadzki. A w ogole dzis zlapalam strasznego dola, tzn dostalam @!!! Dwa dni wczesniej niz powinnam, czyli moja faza lutealna trwala 12 dni bo wiem kiedy mialam owu. Bardzo sie boje bo nigdy nie dostawalam wczesniej i boje sie ze moze bylam w cizazy i przez wlasna glupote moglo sie cos stac. Bo ostatnio sie nie oszczedzalam, dzis dzwigalam 20 kg skrzynki i potem, dostalam@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale tak bylo ok kilku dni z tym dzwiganiem, nadal mnie piersi bola a juz nie powinny jak przychodzi @@@ normlanie mam tysiac mysli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! ja nie pisalam bo bylam z mezem nad morzem.W poniedzialek mam termin na usg i lekarz powie mi czy urösl duzy pecherzyk i kiedy mam pröbowac z mezem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violet! nie wolno ci sie tak zadreczac i obwiniac o cos na co nie mialas wplywu.Byc moze ginekolog rozwieje twoje watpliwosci czy to byla ciaza czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) u mnie bez zmain narazie 'czysto':D milej niedzieli zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,rzeczywiscie chyby dziewczyny powyjezdzaly ze tak pusto.Zycze röwniez slonecznej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teti29
witajcie dziewczynki!kupe czasu mnie tu nie było ale byłam zajęta a w dodatku mam dołek i tak naprawdę nie mam co pisać:) gratuluję Almeri35 zaciążenia oby wszystkim nam się udało bo przecież tego pragniemy najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodry wieczor wszystkim. U mnie spokojnie, @ mi sie konczy w sumie dzis chyba sie juz skonczyla ale chyba w tym cyklu nici bo moj Maz wraca za tydzien w niedziele :-( w sumie bede miec 12 dc wtedy ale chcemy bardzo dziewczynke (bardziej chyba ja) i chce celowac w 10 lub 11 dc. wiec chyba poczekam na nastepny cykl. Bardzo bardzo chce miec coreczke i nie wiem co zrobic zeby nie zwariowac od tego. Wogole to ubzduralam sobie chyba ze bedzie mi ciezko zajsc w ciaze bo naczytalam sie tych forow itd uffffff chyba za duzo mysle i czytam... dobra nie zanudzam juz papappapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki:) u mnie po staremu,@ jeszcze nie mam choć dziś powinna się zjawić ale objawów nie mam,ale to pewnie dlatego ze nie brałam leków i się przeciągnie,nie mam nawet co się nakręcać bo nie wiem czy w 20 dc.była jakś nadzieja?? gratulacje dla pierwszej ciężaróweczki :):):) trzymam kciuki,róbcie testy i dawajcie znać:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×