Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Wiesz stokrotka - tylko ja sie boje ze ddyby bylo cos nie tak, ta jak powiem prawde to dopiero gdzies pewnie po roku zaczęli by mi albo mezowi robic badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia przykro :-( ale tak to bywa w zyciu... Jedne wpadają po miesięcznej znajomości a inni musze się natrudzić zeby miec upragnione maleństwo. i gdzie tu sprawiedliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teti29
witam! AsiaAak no szkoda ale nic sie nie martw wszystko przed tob~ą Marta28 masz rację życie to jedna wielka niesprawiedliwość i niestety trzeba się z tym pogodzić!!! :( ja oczywiścieo wulki nie mialam :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Teti niestety masz rację. Aj to wszystko przez mój kiepski nastrój spowodowany wstrętna pogoda. Normalnie jak tak leje to deprecha mnie łapie? A jaka u was z pogoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie tak to jest najgorsze...ta niesprawiedliwosc...;/ bo jakies gowniary wpadna po pierwszym razie niektore nawet usuwaja malenstwa albo zostawiaja a my jak pragniemy to nie mozemy miec... :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez jest przykro..... ze tak jest ale dziewczyny musimy wierzyc ze kiedys zostaniemy mamusiami i bedziemy najlepszymi mamusiami na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak wiara czyni cuda :-D A wiecie co - ja sie jakoś nigdy nie wyobrażałam w roli mamy. Nie wiem czemu? W zasadzie to bardzo długooo nie miałam żadnego instynktu macierzyńskiego. Dopiero tak od kilku miesięcy do mnie przyszedł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojemu kupiłam dopiero w poniedziałek SALFAZIN to są takie witaminy z cynkiem,i to dobrze działa na kondycję rozrodczą męszczyzn :):):) i wcina dopiero od poniedziałku ,a badanie robił w piątek tak ze nawet te witaminki nie są mu potrzebne:):):) asik szkoda,ja tez nie mam nadziei bo @ nie ma ale na tescie jedna krecha,więc jesteśmy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monita ale Ty jeszcze masz nadzieje bo @ nie ma a test mogl jeszcze nie wykryc ciazy...a u mnie 4 dni spoznienia wielkie nadzieje i jak zwykle nic...:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam nadzieji dlatego że w 15 dc.byłam na usg i pęcherzyki były małe po 8-9 mm,bo nie brałam clo,seksik był w 20dc więc marne szanse,żeby zaciążyć:)chyba że chociaż jeden zdołał dojrzeć i pęknąć ok.20 dc ??? raczej nie wydaje mi się,pewnie wchłonęły się i okres się spózni i bedzie marny,czyli sytuacja sprzed paru miesięcy powraca na 100% teraz jestem przekonana że to wina cykli bezowulacyjnych nie pozostaje nic innego jak leczenie hormonami i w koncu może zaskocze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki:) Wrocilam po urlopie, a tu taka niespodzianka:):):) Almeria35 i Jane V- GRATULUJE:) Kochane, zdrowka i dobrego samopoczucia na kolejne miesiace zycze:) Zauwazylam, blad w tabelce u mnie termin spodziewanej@ to 17 a nie 7 wiec szybciutko poprawiam. STARAJĄCE SIĘ nick wiek ilość starań przewid.termin 1> malutka369......24................1..............26.07 2> marika27..........27...............1..............26.07 3> karolla8787.......22...............1..............30.07..... ....Łódź 4> Moni_nadzieja...29................7.............30.07 5> zielona_truskawka..28...........1..............31.07 6> AsiaAaK..........19..............duzo...........02.08......m azowieckie 7> monita30........34..............dużo.......... 03.08 8> violet.............24................2.............03.08.... .....łódzkie 9> kaktus26.........26...............4..............6.08 10> Marta82.........26.................2.............10.08 11> Agawa33.........33................1.............15.08 12> teti29............29.............dużo........ok 17.08 13> lipcowe_marzenie..28............1.............17.08........Kalisz 14> marzenka_s......21..........3..............ok 18.08 15> ascha33..........33.............duzo...........21.08........ Berlin 16> Dagus83.........26.................3.............22.08...... .Tychy 17> amerie9..........23................3.............24.08...... .....UK 18> Olka.P............28................2.............27.08 19> HopeU...........27.................1.............26.08...... ......UK 20> Yadwinia .....27............15.............27.08....Niemcy/Zabrz e 21> stokrotka987..30 ............4 .............27.08 22> Natalya123......24................2..............??? ZACIĄŻONE nick............tydz.ciąży.........termin porodu......płeć....imię Almeria35........3...................kwiecień........... ?..........? U nas starania nie przebiegaly planowo...odpuscilam w wyliczeniach, zmiana klimatu itp. wiec nadzieii duzej nie mam ze ten cykl bedzie wlasnie TYM CYKLEM. Ale gdyby tak sie stalo bylabym baaaaaardzo szczesliwa i szczerze powiedziawszy mimo wszystko zaskoczona. Uciekam podszykowac obiad. Zycze milego dnia, pozdrawiam cieplutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dsiewczynki. Ja tez troche pomarudze. Dzisiaj mialam rozmowe o prace i nie dostalam jej :-( niestety nie mam w tym dziale doswiadczenia i coz a tak na to liczylam, chyba mnie troche zezarl stres ;-( Przyszlam do domu i tak sie rozkleilam ze ryczalam cala godzine sama nie wiem czemu bo bralam pod uwage ze mnie nie przyjma. nie moglam sie uspokoic az zasnelam i na dodaatek zapomnialam ze wstawilam wode na makaron i obudzil mnie smrod, czarny garnek i dobrze ze sie alarm przeciwpozarowy nie wlaczyl. A le juz mi lepiej. U mnie pogoda dzis super bo jest sloneczko wiec musze sie doprowadzic do porzadku i wyjsc gdzies bo to trzeba wykorzystac. Marta ja bym powiedziala ze staracie sie juz pol rokU i niech ci monitoruje cykl. Szkoda tylko ze od owulacji do owulacji czekamy tak dlugo i mamy tylko 12 szans w roku na dzidzie i moze nawet nie bo czasem nie mamy owulki. EHHHHHHHH Wszystkie Panie lacznie ze mna glowa do gory!!!!!!! :-))))) UDA NAM SIE I BEDZIEMY MIEC CUDOWNE DZIECI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lipcowe marzenie, czasem zmiana kimatu sprzyja zajsciu wiec moze sie uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teti29
u mnie też pogoda beznadziejna humoru zero :( nudy! czlowiek tylko popada w taki dołek psychiczny nic tylko mysli i mysli chociaż stara się tego nie robić ale my kobiety tak wlasnie mamy jestesmy podatne na te stany i chociaz czlowiek broni sie przed tym i tak go to dosięgnie....... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope - pewnie tak zrobie :-) Ja mam jakies 13-14 szans w roku :-) Mam cykle 26dniowe :-D jedyne pocieszenie. A pamietam jak na to kiedys narzekałam hehe szczerze mówiąc to ja czuje , że u mnie bedzie ok. Jakos mam przeczucia, że to predzej u mojego może byc cos nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teti29
dziewczyny nie lamcie sie to sa wasze poczatki dopiero zaczynacie to nie jest powiedziane zejuz coś musi byc NIE TAK!!!czasem trzeba wiecej czasu!! :) pomyślcie o nas o tych co nie udaje się przez tyle lat co wspomagane sa roznymi środkami jaką one przezywają tragedię(mam na mysli rowniez siebie) takze głowa do gory bedzie ok na każdą z nas przyjdzie odpowiednia pora :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teti tez tak sobie mysle :-) ja dopiero zaczynam i musi byc dobrze. trzymajcie sie dzielnie w koncu jest nas duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teti29
co tu taka cisza sie zrobila????śpicie już?? piszcie coś wiem wiem nie ma tematu no nie?? :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie reszta dziewczyn z tabelki??? Tak czy inaczej dobranoc wszystkim i milych snow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Można sie dołączyć? Też właśnie zaczęłam starania o dzidziusia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga witamy. Dopisz sie do naszej tabelki i pare slow o sobie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 29 lat. Za dwa tygodnie wychodzę za mąż ale już zaczęliśmy się starać o dziecko bo nie moge się doczekać, ale coś czuje że pierwsza próba bez rezultatu... Ponadto nawet ginekolog mi kazał zajść w ciąże bo wykrył u mnie sporego mięśniaka... Już się dopisuje :) STARAJĄCE SIĘ nick wiek ilość starań przewid.termin 1> malutka369......24................1..............26.07 2> marika27..........27...............1..............26.07 3> karolla8787.......22...............1..............30.07..... ....Łódź 4> Moni_nadzieja...29................7.............30.07 5> zielona_truskawka..28...........1..............31.07 6> AsiaAaK..........19..............duzo...........02.08......m azowieckie 7> monita30........34..............dużo.......... 03.08 8> violet.............24................2.............03.08.... .....łódzkie 9> kaktus26.........26...............4..............6.08 10> Marta82.........26.................2.............10.08 11> Agawa33.........33................1.............15.08 12> teti29............29.............dużo........ok 17.08 13> lipcowe_marzenie..28............1.............17.08........K alisz 14> marzenka_s......21..........3..............ok 18.08 15> ascha33..........33.............duzo...........21.08........ Berlin 16> Dagus83.........26.................3.............22.08...... .Tychy 17> amerie9..........23................3.............24.08...... .....UK 18> Olka.P............28................2.............27.08 19> HopeU...........27.................1.............26.08...... ......UK 20> Yadwinia .....27............15.............27.08....Niemcy/Zabrz e 21> stokrotka987..30 ............4 .............27.08 22> Natalya123......24................2..............??? 23> -=Goga=-........29.................1.............14.08 ZACIĄŻONE nick............tydz.ciąży.........termin porodu......płeć....imię Almeria35........3...................kwiecień........... ?..........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje slubu Goga. Pewnie ze trzeba sie starac nawet wczesniej. Ja mam 27 lat i zaluje ze dopiero teraz zaczynam. Juz w wieku 16 lat psychicznie moglam miec dzidzie bo kocham dzieci i uwielbiam i moj instynkt dziala juz hohohoho, ale zawsze cos a to studia a to zmiana planow zyciowych, zmiana pracy, przeprowadzka. I sama sie juz wpedzam w schizy ze moze jestem bezplodna bo nigdy sie nie zabezpieczalismy zawsze stosunek przerywany , nawet w dni plodne, czasem zdazylo sie isc na calosc ale dni absolutnie nie plodne albo z gumka i tyle lat i nie wpadlam nawet. no ale jak mialam wpasc jak sie nie staralismy ? Zaczelismy w lipcu tak naprawde i mam nadzieje bedzie owocnie. nigdy nie mialam problemow z okresem czasem odchylenia 2,3 dni ogolnie ksiazkowo, owulka raczej jest z obserwacji i testow. Nic tylko dzialac :-) Ale sie rozpisalam. zmykam bo musze cos przekasic i rano o 6 pobudka. PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrze na nasza tabelke i ciekawe ktora z nas bedzia nastepna na dole? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też tak odkładałam bo studia itd... ale już nie moge dłużej czekać bo nie wytrzymam. Ja mam okres tak co 25 dni, ale teraz zaczyna mi sie coraz bardziej ten czas skracać, chyba przez tego mięśniaka. Ostatnio mi sie powoli zaczynało już po 21 dniach... Też ide bo nie wstane do pracy, a o 5,30 trzeba sie zwlec z łóżka. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie by było jakbyśmy niedługo wszystkie były na dole, czego nam wszystkim życzę :) To teraz już tym optymistycznym akcentem kończe. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×