Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

po terminie@ oczywiscie.Ja jutro bede dopiero wieczorem przy kompie i wtedy napisze co pokazalo usg.czy byla owulacja czy nie.jutro 19 dzien cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do dziewczyn ktöre uzywaja testöw owulacyjnych.Ile dni w cyklu test jest pozytywny?U mnie byl 5 dni,i dalej nie sprawdzam bo cos nie wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ascha ja zrobilam wczoraj i wyszedl pozytywny ale srednio wyrazny , dzis wyrazny wiec wiem ze bede miec owu jutro. wiecej testow nie mam i nie wiem ile by mi zeszlo jakbym robila dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU wielka szkoda ze nie masz wiecej testöw.No ale widze ze u ciebie conajmniej 2 dni byly pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam w telefonie taki kalendarzyk co pokazuje dni plodne i tam pokazuje ze mniej wiecej 6 dni jest plodnych wiec pewnie dobrze ci testy pokazywaly. przed owulacja i po jest podniesiony wskaznik LH w moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki kochana HopeU.Myslalam ze juz zwariuje od domyslöw.Na ciaze za wczesnie a jakby tem pecherzyk wogöle nie pekl to bym sie wsciekla po tylu tabletkach i zaszczykach ze wszystko na darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asche33 ktoras dziewczyna dzis napisala ze jak sie jest w ciazy to testy owulacyjne wychodza caly czas pozytywnie, a jaka to prawda to nie wiem. ale napewno tak z 5 dni jestesmy plodne , w jednym dniu bardziej w innych mniej :) Zycze powodzenia i 3mam kciuki za Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny... ale zaszalałyscie ;)przez ostatnie kilka dni byłam całkowicie pochłonieta urzadzaniem pierwszego wspolnego mieszkanka co zupełnie odwróciło moje mysli od naszego forum i ciazy;) moze to i lepiej. poprzednio napaliłam sie strasznie i nic z tego nie wyszło wiec moze teraz jak jest juz spokojniej predzej cos z tego bedzie ;) mam nadzieje ;) dawno nie było tyle stron do czytania:)) super :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się staram drugi cykl, teraz @ wypada mi tak na plus minus 18 sierpnia, poczekamy zobaczymy, już sie tak nie nakręcam jak poprzednio bo później strasznie przeżywałam jak dostałam @ i byłam zła na cały świat :) więc teraz postanowilam wyluzować jak na razie mi sie udaje zobaczymy co bedzie przed samym terminem @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie ;)) postanowiłam ze w przeciwienstwie do ostatniego razu nie bede robiła testów z moim M niech to bedzie dla niego niespodzianka :)) :)) no taka nie zupełnie niespodziewana ale chce zobaczyc to zdziwienie w jego oczach ;) ach... rozmarzyłam sie ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyłaczam sie ;);) tylko spokoj nas uratuje ;) a teraz zmykam na obiecany masaz;);););););););) i do łóżeczka bo jutro 4 30 pobudka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️👄 Ja tylko na chwile do Was zajrzałam bo strasznie zmeczona jestem dzisiaj...no własnie a jak zrobić żeby nie mysleć ciagle o @?? bo ciagle się zastanawiam czy będzie tym razem czy nie...a czasami to juz mnie takie zwatpienie dopada...dobrze,ze jest to forum bo tutaj możemy popisać :) Dziękuje dziewczynki,że jestescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nauczył ostatni cykl starań żeby nie mysleć o @, bo poprzednim razem wariowałam, ciągle zastanawiałam się czy jestem w ciąży czy nie, testy chyba z 4 zrobilam a jak przyszła @ to załamka, nerw na cały świat, więc teraz już mi chyba sił na to nie starcza i jakoś wyluzowałam tak sama z siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu w pracy... Już na wstępie widzę że szykuje mi się ciężki dzień :( ale może jakoś to będzie. Miłego dnia dziewczymy :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odp. o testach owu. Mój mąż namawial mnie na nie, ale wydaje mi się ze w moim przypadku to nie ma sensu, bo chyba sama jestem w stanie sobie dokładniej określić dni płodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga - a ja mam tydzień fajny w pracy - szefostwa nie ma :-D Wreszcie spokojnie popracuję :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, moj kochany mężus właśnie wyjechał ale wraca w piątek i to będzie juz po owulacji... niestety bynajmnie nasz topik trochę odżył jest co poczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wszystkim 🖐️ Goga dzieki za wyjasnienie znaczkow, nie wpadlabym na to :-D U mnie dzisiaj spokojny dzionek, szybko skonczylam prace i zaraz cos w domku zrobie, odiadek i wieczorek dla Nas we dwojke, moze cos obejrzymy :-) Wczoraj tak sobie rozmawialismy z kochaniem ze fajnie byloby jak bysmy we wrzesniu z wakacji wrocili z niespodzianka :) i widze ze On tez sie bardzo w to zaangazowal. Mam nadzieje ze nasz topik bedzie sie rozkrecal i ciekawe co za pare miesiecy sie zmieni a moze wczesniej, a zmieni sie napewno :-) Buziaki i sciskam Was wszystkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. ja wlasnie czekam na @...tzn nie chce dostaca. w tabelce zaznaczylam sie ze ok 18 mam dostac ale to pomylka ma przyjsc 13...Narazie zadnych objawow nie mam od czasu do czasu jajniki dadza o sobie znac a piersi jak zawsze bolaly tak teraz zero....tylku sutki czasami rwa mnie. Ciekawe...tak bardzo sie staralismy w tych dniach szczytu moze sie udalo....chyba bym byla najszczesliwsza kobieta na swiecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka_s to juz za trzy dni będziesz sobie mogła teściora zrobić i pochwalić się dwiema kreseczkami ;) ja mam dostać koło 18, i jak na razie z objawów to bolące piersi ale tak lekko, czyli pewnie ten cholerny @ przyjdzie bo ja często na tydzień przed @ mam nabrzmiałe piersi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany co za dzień w pracy :o dramat... Wreszcie chwila spokoju. Jeszcze godzinka i do domu :) Jak tu w takim stresie zajść w ciąże ;) warunków odpowiedzich nie ma... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie9 to umnie bardzo podobnie z tymi objawami i tez dostaje je tak na tydzień przed, i nawet ze staraniami nam dosyc podobnie idzie, w zeszly cyklu staranka było bardzo często a teraz ze względu na nasz dwutygodniowy urlop staranka wypadłu rzadko bo jak nie u rodzinki spalismy to ze znajomymi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×