Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

marzenka nie wiem co twój m robi ale pewnie kiedyś te delegacje się skończą wiem jak to jest tak spotykać się od czasu do czasu ale wszystko ma swój koniec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na jakim to osiedlu??????????? Hej MARZENKA;) musisz cierpliwie czekac na M. musi zarobic na Ciebie i dzidzie;) A jak tam Twoj szkrabik? Daje o sobie znac??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co watpie ze to sie kiedys skonczy bo niestety jego praca na tym polega ....cala Polska i nie tylko...czasami to az plakac sie chce:( ale co mam zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes19- od czasu do czasu zakloje brzuch albo cos mi tak dziwnie zabulgocze ale to jest takie wiesz bardzo delkiatne bo narazie jeszcze za wczesnie 5 paz mam USG i juz nie moge sie doczekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na osiedlu jagiellońskim marzenka a może kiedyś trafi mu się jeszcze lepsza praca i co najważniejsze taka która nie będzie wymagała tak częstych wyjazdów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu chodzi o to że nie chciała wcale do Polski wracać no i na pewno nie do kielc..... wolałabym jakieś inne miasto, większe..... a tutaj nawet zero znajomych czy rodziny, eeee tam szkoda gadać.... no ale nie będę marudzić bo można mieć na pewno gorzej, może się przyzwyczaję do tego miasta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az to fasoleczka mała!;) Mamie daje znaki;D Napisz tylko od razu po usg co i jak? Jak rosnie i w ogole;)))))) Jakby nie bylo to jestesmy topikowymi ciociami;)))) O lol! Ciociu Banmon w Kielcach fajnie jest;)))))))))))))) Zawsze mozemy sie umowic na amaretto! Hahahahah;))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN marika..........27...............3................ok. 13.08 Ascha33........33................duzo...............21.0 8 wiki82................27...........1...................2 1.08 Olka.P...........28...............3...................27 .08 Guzia 79...........30............dużo...............ok. 30.08 -=Goga=-.......29................2...................11. 09 Dagus83........26................4...................15. 09 amerie.........23................4................ok18.0 9 lipcowe_marzenie.28...........2...................ok. 20. 09 HopeU................27...........2...................21 .09.09 smileEveryday......22............3..................ok. 22.09 stokrotka987.....30.............6...................ok.2 3.09 AsiaAaK................19.........duzo...............ok 25.09 Agawa33..........33.............2................... ??? Marta82........26................4...................01/ 03 . 10 Magda8080.......29.............3.....................ok0 2.10.09 banmon........26................4...................07. 10.09 agnes19...........19.............dużo!!! ...........ok.9.10. ZACIĄŻONE nick............tydz.ciąży.........termin porodu......płeć....imię marzenka_s .....7.................23 kwiecien.........?.........? xkalanderka22...7................24 .04.2010.........?..........? wkleję laski tabelkę żeby nie trzeba było po stronach szukać bo trochę dziś popisałysmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARZENIA SCIETEJ GLOWY ... no nic ide sie kapac i do lozka ... nic innego mi nie pozostaje... trzymajcie sie...buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN marika..........27...............3................ok. 13.08 Ascha33........33................duzo...............21.0 8 wiki82................27...........1...................2 1.08 Olka.P...........28...............3...................27 .08 Guzia 79...........30............dużo...............ok. 30.08 -=Goga=-.......29................2...................11. 09 Dagus83........26................4...................15. 09 amerie.........23................4................ok18.0 9 lipcowe_marzenie.28...........2...................ok. 20. 09 HopeU................27...........2...................21 .09.09 smileEveryday......22............3..................ok. 22.09 stokrotka987.....30.............6...................ok.2 3.09 AsiaAaK................19.........duzo...............ok 25.09 Agawa33..........33.............2................... ??? Marta82........26................4...................01/ 03 . 10 Magda8080.......29.............3.....................ok0 2.10.09 banmon........26................4...................07. 10.09 agnes19...........19.............dużo!!! ...........ok.9.10. ZACIĄŻONE nick............tydz.ciąży.........termin porodu......płeć....imię marzenka_s .....8.................23 kwiecien.........?.........? xkalanderka22...7................24 .04.2010.........?..........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj marzenka główka do góry, masz fasoleczkę i to jest najważniejsze a z tymi wyjazdami może sie kiedyś zmieni, nigdy nic nie wiadomo.... życie potrafi płatać różne figle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem gdzie ta ulica... hahhah;) A ja znow nie chce opuszczac Kielc a tym bardziej Polski i jechac zagranice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie;))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham Kielce tylko jedno mi przeszkadza szkoly wyzsze.. w nich nie nauka!!!!!!!!!!!!! Dlatego od przyszlego roku ide na kul;)))))00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to akurat kwestia naszego szkolnictwa, kierunku studiów i uczelni ;) tak więc jak dla mnie kilka czynników się na to składa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też od przyszłego roku pójdę na jakąs podyplomówkę jeśli będziemy tutaj mieszkać bo to różnie bywa..... w naszym zarąbistym kraju niestety papierki się strasznie liczą + wieloletnie doświadczenie u 23letaniej osoby , paranoja jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bylismy w Zagnańsku jak Dąb Bartek oglądalismy..... ale miasta nie zwiedzaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo tam do zwiedzania jest tylko Dab Bartek;) Hahhaah;)))) Ale ogolnie w swietokrzyskim jest pieknie;)))))))))) lasy mamy fajne!!!!!! Pumy w nich biegaja.. hahah;) Slyszalas to?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz trzeba papiery miec inaczej nie bedzie co jesc.. ze tak sobie zazartuje;(((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o pumie cos słyszałam, ciekawe gdzie teraz się pałęta bo już ucichło coś na jej temat ostatnio. Okolice są ładne to prawda ale mi bardziej chodzi o miasto.... ja lubię duże miasta, gdzie coś się dzieje..... gdzie życie tętni całą dobę..... może to też kwestia mojego nastawienia, jak tylko się dowiedziałam że istnieje mozliwość wyjazdu do kielc to strasznie mi się to nie spodobalo i duzo się na ten temat kłóciliśmy..... no nic to, z czasem się przyzwyczaję albo i nie |:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to jeszcze dodatkowo trzeba mieć bogate doświadczenie bo co z tego że skończyłam studia jak nie znalazłam pracy..... i ta praktyka w zasadzie trafila mi się tylko dlatego bo mój M tam pracuje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie siedzi gdzies i czeka na mnie bo dawno w lesie nie bylam;) A planuje isc bo grzybki sa i sobie zarobie;)))))))))) Ja zas nie nawidze miasta i nigdy nie chce mieszkac w miescie... raz spalam u tesciowej i masakra!!!!!!! nie spoalam cala noc.. duszno bo to blok i grzeja a jak okno bylo uchylone to dostalam takiej migreny zze szok.. jeden wielki huk... samochody.. Jeju!!!!!! Dom wariatow!!!!!!!!!!! A wies????? Cisza spokoj.. Malo ludzi a jak jeszcze masz swoje podworko z ogrodzeniem to zyc nie umierac!!!!!!!! A moj J. chce do miasta............ Ale nic z tego!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie kmini jaki test ciążowy kupić ;) albo już zrobila i szleje z radości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my Banmon idziemy na spontana????????????????? Bedzie to bedzie, jak nie to se kupimy amaretto;)))) Co Ty na to??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×