Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Goga się pewnie do lodówki dorwała :D wiesz teraz musi jeść za dwoje ;) żartuję oczywiście ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już tylko odliczam dni do weekendu bo chce się w końcu wyspać :o no a jutro pazurki idę robić :) mam nadzieje, że wyjda ładne i będzie to chociaż jedna pozytywna rzecz w tym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak jak radzisz amerie :) ja bym się chętnie przeprowadziła .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głownie to mój M mieszkal ja tylko z doskoku tam byłam no i zawsze jakies wakacje i dłuższe przerwy, studiowałam dlatego nie moglam tam siedzieć ciągle.... a mieszkaliśmy w Loughborough a ty gdzie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie kocham to w Anglii że tam nikt nie wnika w to jak wyglądasz, w co się ubierasz, co robisz, ile zarabiasz itp. każdy się interesuje sobą i to jest fajne, nikt cię nie obcina wzrokiem w górę i w dół że wyglądasz jakoś inaczej niż większość społeczeństwa, u nich można być orginalnym i jakim tylko chcesz i to mi sie tam baaaardzo podoba. Wiadomo Polska jest naszym krajem ale za cholerę nie potrafię wielku rzeczy u nas zaakceptować.... :o gdyby u nas bylo inaczej to pewnie bym bardzo chciała tu mieszkać ale w takim wypadku ja chcę tylko stąd spylać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zakupy podobnie jak ty też KOCHAM :) i strasznie mi ich brak :) byle by tylko mieć pracę i można sobie żyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie ja też ciągle tylko spałam jak byłam w ciąży, zero sil na nic.... wiesz ci amerie mi się wydaje, że na tą złą opinię to my sobie zapracowaliśmy tzn to jest tak, że te złe zachowania się zauważa i ludzi którzy naprawdę robią nam złą reklame a takich normalnych, co sobie pracują na ich gospodarke to już się nie widzi.... mi tak szczerze to nieraz było zwyczajnie wstyd za naszych rodaków.... ale to były jednostkowe sytuację tyle tylko, że takie bardziej w glowie zostają. No ale nic to, wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jA SPADAM DZIEWUSZKI.. DZISIAJ WCZESNIE MUSZE ISC SPAC.. DOBRANOC;)))) bUZIAKI DLA wAS!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj agnes to do ciebie niepodobne, żeby tak szybko kłaść się spać ;> no chyba, że ty się nie po sen kładziesz do łóżka ;P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jest tam jeszcze ktos? Dagus ja tez mysle ze ty juz :)) Super prezent ślubny , a przy okazji najlepsze życzenia, sama ostatnio to przechodziłam i wiem ze to fajny czas trzeba tylko wyluzowac a wszystko bedzie ekstra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam nadzieję, że daguś jednak nie wytrzyma z czekaniem do końca tygodnia i zrobi jutro teścik żeby nam szybko dobrą wiadomość potwierdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobi tescik, zrobi... Ona tez wie o co chodzi tylko nie chce w to uwierzyc bo boi sie ze sie rozczaruje. I bedziemy mialy nastepna ciążarówkę he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak :) ja już kompka gaszę bo za cholerę się wyspać nie mogę :o przez tą pracę o 21 już mi się oczy kleją, dobrej nocki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie to mieszkam ok 3 godz od ciebie, w szkocji koło edinburgha. Ja osobiście lubię tu mieszkać i nie widzę siebie w polsce też tęsknię ale dla mnie to jest kosmos :-o Zmykam do łóżka pa pa Dagus będziesz następna w tabelce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam dzien.. poklocilam sie z M... Zle sie czyje.. Chodze z zamknietymi powiekami... Tylko spie... Jus mnie to dobija... Musze isc do lekarza.. Mam dosyc.. Chodze wkurzona na maksa!! Kurde najchetniej bym sie na czyms wyrzyla... Jejku!! Ale zalamka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz Amerie ze mnie tez wypryszczylo?? Chyba bede znowu miala ten najkrotszy cykl... i wczesnie dostane @@@@@@@@....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Agnes żadnych załamek mi tutaj !!! Wyżyj sie na sprzątaniu i proszę wrócić w lepszym nastroju :) Dalej Ci ten żołądek dokucza bidulko :o Wiesz co tez się posprzeczałam z mężem... :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszlam na chwilke.. Jakos sprzatanie nic nie daje.. A Wy o co sie posprzeczaliscie??? Umowilas sie z ginem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do mojego zoladka to juz sama nie wiem.. moze to na tle nerwowym albho tak jak juz pisalam moze znowu najkritszy cykl.... Juz pogubilam sie ale jestem zjechana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to jakoś tak wyszło i o nic konkretnego, jakieś głupoty :( jemu już dzisiaj rano przeszło a ja za bardzo dumna jestem i dalej mam focha :o A Wam poszło o coś poważnego? Nie umówiłam się jeszcze do gina bo nikt nie odbierał :( dzisiaj znowu będe dzwonić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xkalanderka i Marzenka a co u Was? Czemu się nie odzywacie? Od kiedy zaczeły Wam się nudności? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×