Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Nie mogę powiedzieć, że podchodzę bezstresowo, jak przychodzi okres kolejny i kolejny...to zaczyna się myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia ja tez w czerwcu odstawiłam tabletki i dopiero teraz sie udało wiec to tak szybko sie nie da:) ide na taniec z gwiazdami bo zgłupieje od tych humorków moich:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłoby miło :) w tym cyklu mam w sumie małe szanse....ale może..... wizja latania po lekarzach nie za bardzo mnie pociąga... :o ale i tak będę musiała się wybrać bo cytologię muszę cobie zrobić, badam się raz do roku i w grudniu minie roczek od ostatniej cytologii więc chyba się zapiszę na grudzień ale nie będę prosiła o żadne dodatkowe badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smile-ja tez tak mialam...beczalam jak bobr w ciazy o byle co i nie wiadomo czemu...az do teraz mi zostalo tak....:) Witam nowa kolezanke:) Powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cie Joasiu:) Smile nie plakuniaj ciesz sie:) Ja po raz kolejny bede ciocia superrrr;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie dziewczyny na tv poszły ?? a ja wykapana i chyba zaraz do wyrka śmignę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny;) daaaaawno mnie tu nie bylo...mam pytanie do doswiadczonych...otoz jak kiedys pisalam staramy sie o dziecko. cykle mam okolo 24-26 dniowe czasami zdarzy sie wyjatek ze jest 30 dniowy. w tym miesiacy w 26 dc dostalam plamienia ( byly ze 3 lub 4 plamki i to tez takie bardziej brazowe, nie czerwone) myslalam ze to okres sie zaczal ale do dzisisaj nic nie ma...jest tylko bol brzucha taki jak na okres i dlatego caly czas mysle ze zaraz @ przyjdzie...testu jeszcze nie robilam poczekam jeszcze pare dni...chodzi mi o to czy ktoras z Was tak miala i byla w ciazy? z gory dziekuje za odpowiedzi i sory za bledy;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SmileEveryday jeszcze nie dziekuje;) boje sie w ogole kupic test bo zawsze jak juz kupilam to jeszcze przed zrobieniem testu @ przylazila...;(a do tego ten bol brzucha czasami taki jakby juz zaraz okres mial byc...straralismy sie ponad rok i tak sobie mysle ze to by bylo zbyt pikene gdyby sie udalo...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki Chętnie bym z wami popisała ale nie mam czasu i jestem zmęczona :-o a wieczorami z M sobie siedzimy same wiecie. Witam Joasie. Mam dziś rano wolne i nie wiem w co włożyć ręce czy gotować odkurzac czy prasowac a może nic nie robić :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ja tez zawsze zwlekałm z testem, ale w koncu w sobote zrobilam i wyszly dwie kreski:) Tobie również tego zycze i po Twoich objawach stwierdzam ze na pewno tak bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiak zrób test ale nie nastawiaj się. Trochę to głupie ale może będziesz mieć niespodziankę :) będziesz wiedzieć na czym stoisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Witaj Joasia Asia rób test i daj znać co wyszło :) Ale popisałyście w weekend :) A ja nawet czasu nie miałam bo w sobote i w niedziele gości mieliśmy i do nocy siedzieli :) Smile mam nadzieje że dzisiaj masz lepszy nastrój :) Ide dzisiaj do gina... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN malagosia............29............1.................... ok.29.09 Magda8080..........29............3....................o k 02.10 Olka.P................28............5................... ..ok.02.11 Marta82.............26............5..................... ....02 .11 banmon...............26...........5..................... . ...04.11 agnes19.............19...........dużo!!! ...............ok.11.11 HopeU................27.........przerwa...............o k .13.11 Joasia1982..........27..........4....................... .ok. 22.11 stokrotka987.......30...........6 /przerwa/ ........ok .17.11 CIĘŻARNE :) nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................14...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2.........10...........28.05.2010. .........?. .......? Dagus83.........................8............26.05.2010. .........? ........? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? SmileEveryday....4...........?.............?........................?........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam również nową koleżankę :) Asiu, już się nie mogę doczekać wieści od Ciebie :) Zapewne będą dwie krechy jak nic :) Goga, Ty się nic nie martw, wszystko będzie w porządku. Ja idę do gina jutro rano. Do jutra mam L4, będzie mi pewnie przedłużać, bo ciągle czuję się nie teges. Ale w sumie "dzięki" tym nudnościom i wymiotom, wiem, że dzidzia rośnie, bo gdyby było coś nie tak to by się skończyły. Choć oczywiście mam nadzieję, że za 2-3 tygodnie skończą się moje "katusze" :) Marzenka, dobrze że była u Ciebie Agnes, przynajmniej się tochę odstresowałyście na babskich pogaduszkach. Ostatnio wiele przeszłyście. Przydała Wam sie taka babska sesja :) Marzenka gratuluje znalezienia pracy. Ja zaraz po macierzyńskim będę szukała czegoś innego, bo moja robota mnie dobija :P Smile, Ty się niczym nie martw. Mnie na początku też brzuch bolał, dokładnie tak jak na @, dodatkowo pobolewały mnie jajniki, na zmianę raz jeden raz drugi. Tak więc to jest zupełnie normalne. Te bóle juz mi się uspokoiły, więc Tobie też napewno minie :D Pozdrawiam Was wszystkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno tutaj napisze jak zrobie ten test;) Dagus83 wlasnie boje sie robic ten test ze bedzie tylko jedna kreska albo wczesneij jeszcze okresu dostane...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno napisze jak juz zrobie ten test;) Dagus83 wlasnie boje sie robic ten test ze wyjdzie jedna kreska albo jeszcze przed zrobieniem okresu dostane...:( tak duzo rozczarowan takich juz bylo...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka napisz jak po pierwszym dniu pracy ;) A tak wogóle to co to za Twój słynny sos ??? :) jak taki pyszny to daj przepis jak to nie tajemnica ;) Daguś to napisz jutro jak wrócisz od gina :) Asia jeszcze nie zrobiłaś tego testa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie;P he he wlasnie mam taki problem ze mieszkam poza miastem no i teraz nie mam jak za bardzo dojechac...moze mojego po pracy wysle...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis jest moj 30 dzien cyklu...tak jak wczesneij pisalam cykle mam zazwyczaj 26-28 dniowe z tym ze ze 2 razy zdarzyly mi sie 30 dniowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×