Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Fajnie by było się spotkać :) To braciszek gdzieś daleko... to dlatego tak sprzatasz :p Ja sie musze zebrac i iść po wyniki tych badań......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mateusz mieszka z ojcem w bialymstoku tak sie mu odwidzialo:( ale syf w tych pokojach jeszcze kajtek lata i szczeka i szczeka i przestac nie moze:) jak go trzepnelam kartonem to polecial w kolejny:))))))))))) masakra cala czysta a teraz brudna:((((( a gzdie tam obiad nie wiem co dzis zrobic chyba kopytka co Ty Goga o tym myslisz??????????? Ty pichciozu Moj??::::::::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No odebrałam wyniki i już jestem :) Agnes kopytka pycha :) dobry pomysł :) Też mam dużo sprzątania ale jakoś się zebrać nie moge :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Święta racja Banmon - nareszccie piątek !!! I dwa dni wolnego!! :) Pewnie znowu sobie wmawiam ale cycki mi sie powiększyły i widać bardziej żyły - niestety opinia jest jak najbardziej subiektymna bo mąż potwierdził tylko zmianę rozmiaru ( ach ci faceci wieadomo co dla nich najistotniejsze ;) ) No i są bardziej wrażliwe tzn bolą przy dotyku. Chyba nie dam rady i juz jutro zrobie tescik...Myślicie że to ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Smile! Problem w tym ze jutro będę 2-4 dni przed terminem i nie wiem czy jest sens tak wczesnie robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ja ja robiłam pare dni przed terminem to mi jeszcze nic nie wyszło, a po 2-3 dniach były już dwie kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola a który to bedzie twój dzień cyklu, tzn bardziej mi chodzi ile upłynie jutro dni od twojej owulki?? wieczór jeszcze się nie rozpoczął bo najpierw trzeba skoczyć do sklepu po zakupy a strasznie nam się nie chce :o Ola jak tak cię korci to zrób tescik ;) ja też od czasu do czasu w tym cyklu nabieram nadziei na dwie kreski bo mam dziwne bóle podbrzusza od paru dni.....no ale piersi nic kompletnie nie bolą, no i te staranka tak nie bardzo w terminie były..... więc u mnie raczej nic z tego, no ale może w nastepnym cyklu się uda ;) a za ciebie trzymam jutro kciuki, mam nadzieje, że test juz coś pokaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też by mi się nie chciało już na zakupy jechać bo jak jest tak ciemno to mi sie wydaje że jest już bardzo późno :o ja chce już wiosne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę ze to będzie ok10- 12 dni po owulce , czyli test moze cos pokazac , tym bardziej ze kupiłam ostatnio nowe bardzo czułe, pokazuja ciążę już po 6 dniach od zapłodnienia :) Jak będę rano po przebudzeniu na tyle przytomna żeby nie zapomnieć o sikaniu do pojemniczka , to zrobie jednak ten tescik. Ale widze Banmon że nie da sie nie miec nadzeji, takie juz widać jesteśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga jaką wiosnę! Ja nie mogę się doczekać Świąt Bożego Narodzenia ! Ale potem jak chcesz może być już wiosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już się świat nie mogę doczekać :) uwielbiam ten okres przedświąteczny i całą Wigilię a później to już rzeczywiście mogłaby byc wiosna ;) zapomniałabym jeszcze Sylwester lubię ;) ale stycznia i lutego nie cierpię ;) Ola myslę, że nie zapomnisz o zrobieniu testu z rana ;) ciężko jest o tym zapomnieć ;) napisz jutro jaki wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No okres oczekiwania na Świeta jest najlepszy :) tylko tutaj w UK trochę z tym przeginają, w Tesco ozdoby świąteczne są do nabycia już od ponad tygodnia tak samo reklamy w radiu ;) To będą nasze pierwsze Święta razem , tylko my dwoje ( niestety nie możemy jechać do Polski)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie ten cały szum przedświąteczny w sklepach i na ulicach ale rzeczywiście moim zdaniem powinni przyozdabiać pierdółkami dopiero z poczatkiem grudnia bo inaczej to wszystko klimat traci :o to ważna Wigilia was czeka :) może nawet już ktoś będzie zamieszkiwał twój brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra mogę się ewentualnie zgodzić na Święta i Sylwestra ;) ale potem to już koniecznie wiosna !!! Ola ale będziecie razem i to najważniejsze :) Myśle że raczej nie zapomnisz o teście ;) tylko pamietaj że my tu czekamy na wiadomości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi przez ostatnie pare lat okres przedświąteczny kojarzył się nienajlepiej bo z zamieszaniem i siedzeniem do późna w pracy nawet w wigilie :( nie miałam nawet czasu żeby po sklepach pochodzić, choinkę ubrać i nacieszyć sie tą atmosferą, ale w tym roku mam nadzieje że będzie inaczej :) no i to będą nasze pierwsze święta razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poczatku jak sie dowiedziałam że musimy tu zostać to było mi przykro ale teraz widzę też plusy np nie będzie problemu z ktora rodziną spędzamy Wigilię i kotek będzie z nami a nie w hotelu. Poza tym myślę że i tak będzie klimatycznie i rodzinnie ( w koncu jesteśmy już małą rodzinką) A w niedzielę planuję probne robienie pierogów ;) (zawsze to była działka babci) Goga to będą dla was niezapomniane Święta chociażby ze względu na fasolkę :) i czasu będziesz miała sporo. Tylko mi się nie waż nosić zakupów o noszeniu choinki już nie wspomnę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola zobaczysz że będziecie mieć super święta razem :) i biedny kotek nie musi iść znowu do hotelu ;) Nie no nosić nie będe ale ubierać choinkę tak bo lubię :) i taką dużą chcę :) Ale sie tu świątecznie dzisiaj zrobiło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już chcę wiosnę, tylko najgorsze jest to, że jeszcze jesień się nie rozkręciła, o zimie nawet nie wspomnę a człowiekowi już słoneczka brakuje..i te brzydkie, zimne, ciemne wieczory..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia niektorzy twierdzą nawet że już powinno się kupować prezenty żeby zdążyć przed tą gorączką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia to prawda że jak słoneczko świeci to jakies lepsze samopoczucie mam :) No wlaśnie prezenty :o najgorzej wymysleć co dla kogo :o chyba zapytam każdego co by chciał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak poza tym to ja nawet trochę lubię te jesienne wieczory. Jak to sie mówi 3 x K (kanapa, kocyk i książka) plus do tego dobra herbatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ma to też swój urok pod warunkiem że nie trzeba z domu wychodzić na to zimno ;) ale i tak wole wiosne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny właśnie mi uświadomiłyście, że muszę zakupić choinkę na Święta i to będzie nasz pierwsza wspólna choineczka :) i bombki i wszystkie te pierdółki :) jeszcze nie wiem czy wybierzemy się do rodziny czy będziemy sami, w sumie wolałabym być we dwoje, bo jak się chce zadowolić każdego z rodziców to później nie ma miejsca na nasze zadowolenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×