Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

MojEGO janusza tez lubi moja rodzina.. tylko Ci ktorzy tez maja ciekawa znaczy sie dwulicowa osobowosc roznie komentuja janusza.. ale na ich opinie uwagii nie zwracam.. dla mnie liczy sie janusz moja mama babcia i tyle.. reszta to rodzina ale ta ktora lui Cie bedac obok a nie nmawidzi za plecami.. ja to nazywam zazdroscia.. tylko nie wiem czego zazdroscic chociaz maja duzo wiecej.. ale to swoja droga.. a wracajac do tej wrednej ciotki co jest w 20 tyg ciazy to mijam ja jak moge bo myszy rto juz u mnie chyba na stale zostana przez nuia... bpepek swiata!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak jak wspominalam Banmon... przed swietami kilka dni bo narazie banrkut ze mnie jak nie wiem co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce się chwalić ale jest zajebisty, najlepszy na świecie :) Nikomu tak nie ufam jak jemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrówko Banmon :) Dziewczyny ja Was juz dzisiaj opuszczam, idę do łóżeczka bo juz wysiedziec nie mogę...niedobrze mi i wogóle :o Dobranoc wszystkim :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie Ola są ważniejsze rzeczy niż grzane winko ;) można spokojnie z tego na jakis czas zrezygnować ;) ja na mojego też nie moge narzekać, wiadomo pewne zgrzyty są czasami ale generalnie bardzo dobry chłopak z niego jest ;) oby tak dalej nam się dziewczyny szczęściło :) Goga dobrej nocki 🖐️ agnes to może nawet przed sylwkiem se podobny wzorek zrobimy na pazurkach skoro mamy tą samą artystkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ci.. ja tez zmykam:::::::( bo cos glowa mnie pobolewa i tez mi niedobrze:( umyje sie i ide spaciulki:) dobranoc dziewuszki:P papapappapap:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz agnes ja mysle ze podstawa wiekszosci takich dziwnych ludzkich zachowań jest po prostu zazdrośc. A zazdrosnym mozna byc o wszystko nie tylko kaske czy dobra materialne , ale takze o łaczące was uczucie, o to że sie kochacie i rozumiesie, o to że po prostu jestescie szczęsliwi. Tak to juz niestety jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon zdrówko! Ojj kiedy ja piłam ostatnio?:) Agnes najważniejsze to zająć sie własnym życiem i mieć gdzieś co ktoś mówi. Ja już tak stwierdziłam. Nigdy nikomu nie dogodzisz, taka prawda. Jak nie obcy to najbliższa rodzina potrafi dopiec. Tak to juz jest niestety. Dlatego przenigdy nie chciałabym mieszkać z rodzicami czy też z teściami. Zawsze beda jakieś ALE. Nie mam na razie do nikogo wiekszego żalu, ale uważam że lepiej zachować jakiś dystans. Na dobre to mam nadzieję wyjdzie. Dziewczyny ale kusicie tymi pazurkami. Ja do paznokci żelowych wszystko mam w domu, milion ozdób i w ogóle ale nie chce mi się przysiąć zeby zrobić sobie:) Jak bede w Kielcach na stałe to Was zaproszę na tipsiki:) Zawsze brałam 25 zł za czasów studenckich bo nie mam kursu ale wszystkie wychodziły zadowolone:) I wracały, co ważne:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie Ola są ważniejsze rzeczy niż grzane winko ;) można spokojnie z tego na jakis czas zrezygnować ;) ja na mojego też nie moge narzekać, wiadomo pewne zgrzyty są czasami ale generalnie bardzo dobry chłopak z niego jest ;) oby tak dalej nam się dziewczyny szczęściło :) Goga dobrej nocki 🖐️ agnes to może nawet przed sylwkiem se podobny wzorek zrobimy na pazurkach skoro mamy tą samą artystkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ci.. ja tez zmykam:( glowa mnie pobolewa i tez mi niedobrze:( umyje sie i ide spaciulki:P:) dobranoc dziewuszki:p papapappa:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc goga! Odpoczywajcie sobie :} cos mi sie z kafe dzieje nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie Ola są ważniejsze rzeczy niż grzane winko ;) można spokojnie z tego na jakis czas zrezygnować ;) ja na mojego też nie moge narzekać, wiadomo pewne zgrzyty są czasami ale generalnie bardzo dobry chłopak z niego jest ;) oby tak dalej nam się dziewczyny szczęściło :) Goga dobrej nocki 🖐️ agnes to może nawet przed sylwkiem se podobny wzorek zrobimy na pazurkach skoro mamy tą samą artystkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon ja nie mowie ze on jest idealny, ale kocha mnie najbardziej na swiecie :) A zgrzty musza byc bo by było za słodko ! A moze zrobcie sobie dziewczyny spotkanie u kosmetyczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi spotkanie u kosmetyczki :) chyba byśmy tylko gadały a robota by wcale nie szła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj działoby się :D kosmetyczka chyba szybko by nas pogoniła ;) a ja to się nawet zastanawiałam czy se kota nie sprawić ;) na testach bym przyoszczędziła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......Parę godzin mnie nie było a miałam tyle do czytania :) Aż miło popatrzeć. Witam ponownie dziewczyny :) Niedawno wróciłam z aerobiku, aż miło się "wyszumieć", a tak apropo to jak myślicie, ćwiczenia chyba nie przszkadzają w staraniach ? I wiecie, jak już pisałam mam teraz dni płodne, i podobno w te dni tak może być, już 5 dzień mam takie brunatne upławy czasami z domieszką krwi ale b. rzadko z wywiadu z gin wiem że tak może być, ale dla mnie to coś nowego.. miała tak któraś z was? A i też mam tą przyjemność ;) mieszkania z teściami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja spylam mojemu M po marudzić ;) dobrej nocki winko juz trochę czuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cwaniara! Ale nie wiadomo czy każdy kot jest taki zdolny jak mój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno niektóre kobitki mają w czasie owu brunatne plamienia, także nie ma się czym martwić ;) myslę, że aerobik nie tylko co przeszkadza to może nawet pomóc, wiadomo nie ma nic lepszego dla organizmu niż odrobina ruchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Joasia! Ja brunatne upławy miałam zwykle przed i po @ ale u kazdej to pewnie wyglada . Aerobik na pewno nie przeszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam zawsze przed i po, a teraz w środku cyklu mi się trafiają ..a zobaczymy co z tego będzie, niedługo i tak muszę pomyśleć o wizycie u ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja też, idę się wykąpać, dobrą książkę wezmę do łóżka (po raz drugi czytam "Cień wiatru") ze staranek dziś nici, muszę dać mężowi odpocząć :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia a jak wy układacie te staranka? ja chyba w tym miesiącu znowu zastosuję system co dwa dni.... tylko nie wiem czy lepiej się starać w dzień w którym będę miałka owulkę a dzien przed i po odpuścić czy może lepiej starać się dzień przed owulką i dzień po a w samą owulkę odpuści, ja mam owulację w miare regularnie i mogę ją sobie ładnie okreslić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor To chyba tylko ja mam super teściów :) naprawdę a teść facet pierwsza klasa, szwagierka super, tylko mój brat jakiś trochę problemowy i jego narEczona. Widzicie u mnie odwrotnie :-o Tak mysle jakie wolne jutro a raczej już dziś u was a tu 11. Ja niestety nie mam takiego szczescia :-o Banmon a co to ten piling kawitscyjny? A ola mi narobilas smaka na koktajl mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pilling kawitacyjny to takie oczyszczanie skóry tylko nie tak normalnie ręcznie przez wyciskanie tylko taka jakby szpatułką metalową, no w każdym razie niby jest to lepsza metoda dla cery wrażliwej a ja niestety taka mam, no i nie jest tak bolesne jak ręczne usuwanie zanieczyszczen, powiem wam że nigdy nie byłam na czyszczeniu twarzy i jesli się w końcy wybiorę na ten pilling to bedzie to mój pierwszy raz ;) po winku mi troche w glówce zaszumiało więc spadam juz lulu ;) jutro WOLNE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie spie cala noc.. probowalam ale nic z tego.. siedze na necie i spogladam na Janusza:P tak slodko spi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×