Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

doskonale cię rozumiem agnes, ja dostaje alergii na widok niektórych zdjęc na nk albo nawet słysząc o ciąży czy przypominając sobie że ktoś tam w niej jest..... najdziwniejsze tylko jest to że nie na każdą osobe tak reaguje... tylko mam takich paru 'wybranych' , czasami jest mi z tym głupio ale jakos nie potrafie zapanować nad emocjami..... mam nadzieje agnes że jednak uda nam się byc na święta już w powiększonym składzie :) chociaż jeśli mam byc szczera to jakoś nie mam przekonania co do mojej osoby..... wydaje mi się że się nie uda, nawet już sobie wyliczyłam że na Sylwka będę miała @, w ogóle nie podchodzę do sprawy z nadzieją na udane rozwiązanie tylko jestem przekonana że @ mnie nie opuści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwierz Banmon ze ja rowniez mam przeczucie ze mnie ta koszmarna @ nie minie!!!! Ale może to lepiej że tak myślimy???? Ja zawsze wołałam miec niespodzianke niż po raz kolejny rozczarowac sie!!! Więc za każdym razem wmawiałam sobie, że i tak.. coś tam:P... sie nie uda.... No i wiele razy się nie udawało, ale w momencie, gdy "jednak:)" udało się to byłam przeszczęśliwa!!!! I o wiele bardziej cieszyłam sie tym "sukcesem" niż gdybym była przekonana czy nawet miala jakies tam przeczucie!!!! Przy Was oduczyłam sie tego, ale chyba do tego wracam, bowiem ostatnie przyjście @ byla dla mnie katastrofa!!!! Naprawde!!! No gdyby Twoja cicha przepowiednia o powiekszaniu skladow sie spelniła to napewno nie chcialybysmy zadnego innego prezentu na swieta:p Ale to sie okaze!!!! A co do tych wybranych zaciazonych to ja mam tylk Magde!!!! zawsze mnie denerwowala i stwarzala problemy!!! Jak jeszcze nie byla zona mojego Andrzeja (czyt. wujka) to dopiero dzialy sie rzeczy, bowiem Andrzej lubil jezdzic wieczorem gdzies, na piwo, do kolegow itd, no i nie bral raczej Magdy, z ia jezdzil sam i porzebywali tylko we dwoje!.Jakbys ja poznala to zrozumialabys dlaczego! no i andrzej takimi wlasnie wieczorami jak bylam u babci to bral mnie:p kiedys nawet byla afera bo pojechalismy do jego znajomego z ktorym kiedys bylam na weselu.. szkoda o nim gadac.. dupek jeden!!! To zaczal sie do mnie dobierac jak sie odwinelam to nie patrzyla gdzie bije!!! A potem andrzej dal mu.. tez.... alw wracajac do magdy ona zawsze mila ale jak andrzej bral mne!!! nie o to ze ona jedzie tylko ze Andrzej bierze wlasnie mnie!!! Wkoncu przestalam tak czesto jezdzic z wujkiem bo kiedys magda przegiela i wydarla na mnie morde jak zazdrosna zona do kochanki meza.. powiedzialam "dziekuje" i dalam siana1!!!! a potem magda zaciazyla i slub.... wtedy dopiero byla jazda.. do 5 m-ca ciazy nie moza bylo sie odezwac do niej na temat dziecka bo ryja darla... dobrze wiedzial ze andrzej da jej byt ale ona ciagle narzekala i narzekala ze jak ona da rade.. nie ma kasy.. it brednie!!! Ale przy andrzeju to calkiem inna, jak do nas przyjezdzali to godzinami moglam nawijac bo "brzuchola" i macac moja Karolincie:) Po jej narodzinach od razu wparadowalam do szpitala i codziennie \tam bylam od rana do wieczora:) Ale juz koniec o niej.. Ksiazke mozna napisac na ten temat!!! AS ja oczywiscie nie spie... posprztalam calutki dom:P tylko nie odkurzalam bo wszystkich bym pobudzila!!! A kochani sasiedzi zaraz by po policje zadzwonili!!!! Janusz smacznie spi..:p Juz chyba ze dwdziescia razy zmienial pozycje!!! Ehhh:P Ale kochany bo spi i o jesc nie woła:p hahahahahhahahahhaha:0;););):0:0:):):) Moje kroliczki jedza!!! One niogdy nie przestaja jesc:P kupilam jakies zarłoki, ktorych nie można napaśc:) ...w radiu Combi leci:P Już niedługo święta::P:P:P:P:PPPPP Wy sobie smacznie śpicie dziewuszki:P mnie już na jakiś sen bierze, ale juz nie ide spac bo na 8 mamy do Kościółka jechac:) mam nadzieje ze j dobudze bo on ok pierwszej poszedl spac a z niego mega spioch:):):):):): A1!!!! Banmon jednego jestem pewna.. nikt nam nie zabierze radosci z naszych dwoch kreseczek, kiedy przyjdzie na to czas:P nawet te brzuchole ze strefy "wybranych"!!!!!!! To bedzie nasza chwila.. Wiec warto czekac:) A doczekamy sie- mowie Ci:))P) Ciekawe jak tam Ola?????? Trzym sie Kochana bo dzielna jestes:P i niedlugo doczekasz sie Twojego szczescia:) nikt nie wie co czujesz ale jewstesmy z Toba:P nawet te ktore to przeszly.. kada inaczej to przezywa.... bedzie dobrze.. wszystko w swoim czasie:P O moj Janosłam sie pokazał:) znaczy sie moj chomik kochany:P myslalam ze skonal bo daralam sie i darlam i nic:( a on zawsze na komende "janek" i zaraz przed domkiem stoi:0 ale spoal pewnioe.. glebokim snem:0 O rambo sie z niego robi- juz sie popisuje:0 to moje pierwsze zwierzatko w domu było:) gryzie mnie oid czasu do czasu ale i tak go kocham:0 dobra bo sie rozpisalam:0 i tak pewnie zaraz cos dobazgrole:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O zgrozo!!!!! Tyle napisac:p to chyba tylko mi sie tak buzia nie zamyka:) Troche cchlodno bo sie w piecu juz nie pali a drewno mam w szopie i sama zas chiny ludowe nie pojde tam o tej godz!!!!!!! dzisiaj.. znaczy sie wczoraj zywilam sie tylko ciaste bo jakos nie mialam weny na obiad a j mial bigos od swojej mamy.. ale nie probowalam... bez komentarza:0 Ale chcialabym na sylwka gdszies pojechac:) moze w gory????? do domku- chetki:) i we trojke bomame bym wziela bo nigdy w gorach nie byla:( jakies dobre winko, szampan- amaretto of course:0 i balanga do bialego rana.. a potem wyjsc o 23.55 na powietrze i odliczac :) ale raczej w tym roku nie da tak rady bo kasa, kasa, a raczej jej brak:( no ale mozna pomarzyc:P teskno mi za nauka, szkola i ludzmi:( nie moge sie doczekac pazdziernika..:) tylko ciekawe jak bede mowila jak dzidzia bedzie;) ale to przyszłosc:0 mam nadziej ze sie dostane na kul:) jak nie to nie wiem gdzie bede studiowala..... nie ma dla nie innej uczelni.. a napewnoi nie w kielcach!!!!! mam zle wspomnienia z pierwszej klasy liceum gdzie to przez pol roku mielismy lekcje ze studentami 4 roku fizyki... ble.... na ich miejscu po takich wpadkach na naszych lekcjach gdzie licealista poprawial studenta, ja rowniez mialam ten zaszczyt:) bym zmieniala kierunek!!! zenada.. trylko nadal mam dylemat czy najpierw prawo czy psychologia:( ale raczej to drugie::) no ale jeszcvze tyle do pazdziernika:0 ale mi sie ziewa...:9 wlacze jeszcze laptopa:0 bede ogladala jakiegos filmoja i bede pisala:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze pustki:( moj j sie rozchorowal.... wymiotowali spi.. nie budzilam go... jak wstanie to zjemy i jadim:P to czekam az ktos zajrzy:P ogladam babylon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Agnes kobitko jak ty sobie dzień przestawiłaś !!! musisz chyba powoli postarać się go naprawić ;) bo się wykończysz wenę do pisania to ty masz :) wiecie co dziewczyny, ja potrzebuję jakiegoś tygodniu urlopu, chciałabym gdzieś sobie pojechać i nie myśleć o niczym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Faktycznie ktoś tu spać, nie może:) Jak tam weekend mija ?? Ja wczoraj byłam z mężem na zakupach i co...same kobitki z brzuszkami, a ja kiedy...od piątku ( 2 dni ) biorę tą luteinę i nie wiem na co czekać bo ten pseudo okres ciągle mam, razem z brudami i krwawieniem już 9 dni. Mam ją brać przez 10 dni na wyrównanie cyklu, ale ile ten okres będę miała..chcę się poprzytulać ;), a tak serio to martwię się czy kiedykolwiek no wiecie..uda się... I co ja mam wpisać do tabelki.. kiedy następny okres, nigdy nie miałam takich problemów, może organizm dochodzi do siebie po tabletkach, po antybiotykach( w zeszłym m-cu byłam chora), stres nie wiem. Niedługo idziemy do moich rodziców na obiadek :), a jutro...do pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia miejmy nadzieję, że się po luteinie wszystko wyrówna, w sumie to wydaje mi się, że gin powinna cie skierować na jakieś badanie hormonów ale to tylko moje zdanie.... mi weekend mija leniwie, też wczoraj byliśmy na zakupach, zaopatrzyłam się w nową sukienkę taką do noszenia codziennie ;) dziś chyba się wybierzemy do tej nowo otwartej kawiarni na jakąś dobrą kawkę ;) i może jeszcze do kina skoczymy, bo grają rosyjskie kino przez chyba cały miesiąc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to zastanawiam się, czy nie wybrać się do innego lekarza, czy może poczekać te już 7 dni i zobaczyć co się stanie...? Na poprawę humoru...nowy zakup wskazany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia wydaje mi się, że pójście do innego lekarza to dobry pomysł, warto konsultować diagnozę u różnych lekarzy, ta twoja gin chyba bardzo taśmowo podeszła do problemu.... ale to może mi się tylko tak wydaje, w każdym razie warto byłoby się chyba jeszcze skonsultować z jakimś innym dobrym lekarzem..... bo w zasadzie dała ci tą luteinę tak w ciemno a nie zleciła badań żeby sprawdzić czy problem rzeczywiście tkwi w jakiś zaburzeniach 'luteinowych' a mnie czeka dziś robienie prezentacji 😡 nie chce mi się 😠 w ogóle nie chce mi się zasuwać do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! banmon nie mam juz miesiaczki miesiac-wiec nie wiem...mama mowi ze to tak moze byc a znowu tesciowa mowi ze moglam zajsc juz w ciaze wiec sama nie w3iem...poczekam do 25 bo mam wizyte u gina wiec jak zrobi usg to sie okaze:). ja dzis ostatni dzien wolnego i potem maraton do konca miesiaca w sumie do 27 bo od 28 do 30 mam wolne -fajnie bo bede mogla spedzic ten czas z moim K bo przyjezdza 25 z delegacji...juz sie tak stesknilam,nie widzialam go od miesiaca-masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej wszystkim:p ja po tym niespaniu zapadlam w sen po dziesiatej i oto jestem:) ale mi sie glupoty snily:(' Banmon no urlop Twoj od pracy moj od zycia..:P gdzies na bezludnej wyspie:) ach!!!!! dobra zmykam na obiadek do babci i do kosciolka:) napisze jak wroce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka może rzeczywiście już @ nie przyjdzie :) a nie korci cię żeby test zrobić? ja to bym musiała miec tak co tydzien jeden dzień wolnego :) agnes ale żeś sobie poprzestawiała te godziny snu !!! napraw to sobie ;) a ja z zakupów wróciłam i w końcu kupiłam zestaw obiadowy :) trzy tygodnie prawie szukałam odpowiedniego a w między czasie zastanawiałam się nad takim jednym który mi w oko wpadł no i dziś się okazało że jest w promocji więc trzeba było kupić, samo się prosiło :) generalnie jakaś taka zadowolona jestem ;) tylko ta cholerna PREZENTACJA 😠 oczywiście nie ruszyłam jej jeszcze..... a teraz idę sałatkę grecką wciągnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wrocilam i niegdzie nie bylam:( znaczy sie w koncu nie trafilam tam gdzie chcialam bo najpierw mama sie wlokla a potem ja dostawszy buziaka od chrzesnika nie moglam wyjsc od niegfo:) ale obiadek mialam od mamy a od tesciowej dzis babke piaskowa dostalam;) janusz chory..... a mialam sie pytac Banmon gdzie ta nowa kawiarnia sie znajduje i jak sie nazywa? i czy cvos ciekawego tam serwuja???????? Ach Banmon szoda ze nie masz kogos kto moglby za Ciebie zrobic ta prezentacje:( bys miala z glowy:P a jaki ten serwis?????? jakis taki fikusny?????? z tym roznoksztaltnych??? ja takie uwielbiam ale jak narazie nie stac mnie:0 ale mam upatrzony taki fajny za 350zl i kupie sobie w polowie przyszlego roku:) tylko chcialabyym z tego fasonu ale zolte..:0 mam bzika na punkcie zoltych talerzy, polmiskow otd.. mam kilka ale marzy mi sie ten komplecik:) to mozesz smialo gosci przyjmowac:) nowy serweisik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem ciekawa co u Hope :) no i Amerie niech się w końcu do nas odezwie, może jakaś dobra wiadomość się od niej szykuje i nie chce zapeszać ;) do tej kawiarni się w końcu nie udaliśmy za to poszliśmy do sprawdzonej Wesołej Kawki ;) serwis jest taki kwadratowy, białe i czarne talerze :) strasznie mi się spodobał a że teraz zrobili promocję to samo się prosiło ;) a tą nowa kawiarnia co mielismy ją odwiedzić jest na ulicy Bodzentyńskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a prezentację już zrobiłam :) tylko kopiuj-wklej :D nie mam zamiaru się nad nią spuszczać-że się tak wyrażę bo i tak nikogo to na dobrą sprawę nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo nie ma :( szkoda :( ja jak tak dzisiaj pospałam to teraz wcale mi się nie chce spać a jutro rano pewnie będę płakać :( dziewczyny jak mi się nie chce do roboty chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko internet mi sie rozlaczyl tyle sie rozpisalam do Cioebie Banmom a tu dupa!!!! wiec zaczynam od nowa:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis chyba kolejna noicke bede miala nieprzespana:( jeszcze jadac samochodem bylam na wpol przytomna:) spalaam snem samochodowym:p co wybuj to pobudka:) hahahah!!!! a jaksie nazywa ta kawiarnia Banmon?????? my chodzimy czesto do tesco ale tam pala wiec jak jest duzo osob palacych to jadim do cremowej:) maja tam super lokal. lody i kawy:) ostatnio pilam to z tym alkoholem niebieskim:) cur.. costam czy jakos takos:) a to fajny ten zestaw;) kwadratrowe sa fajowskie::) no to jak po prezentacji to supcio:0 a ja bym chciala do szkoly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU wiem ze Ty nasz forumowy pracus jestes:p ale dalabys znak bo trzynasty w piatek byl:):):) a w ten piatek z innego topiku kobitka sie wreszcie rozpakowala:) wiec trza jej miejsce zajac:) moze sie cos tam u Ciebie wyfluidkowalo??? Co HopeU???? gadaj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apeluje!!!!! Amerie!!!! Zalozycielko tegoz forum:) powroc na to lono..:) bo teskno nam..!!!! Choc napisz ze zyjesz i sie masz dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon se poszła.... a gdyby ten moj zasrany net podzialal w pore to bysmy pisaly..... ehhhh!!!! No to bede gadala ze soba:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawiarnia nazywa się Beeba Cafe ale nie wiem dokładnie jaki numer w Cremowej byliśmy na deserze kiedys bo tak nam zachwalaly osoby z pracy mojego M, zasłodziłam się chyba za wszystkie czasy ;) prawda że mają bardzo duży wybór deserów tylko za bardzo klimat mi się tak nie podobał, tzn wolę takie bardziej przytulne miejsca Agnes a ty skończyłaś już liceum ? i od przyszłego roku na studia idziesz? czy znowu coś pomieszało mi się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta Ty nie mysl ze Tobie sie nie oberwie!!!!! Piszcie, fluidkujcie:) xkalanderka22 a co tam u Ciebie???? najstarsza z zaciazonych????? jak tam Dzidzia????:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalam juz mature ale tylko dlatego zeby w tym roku nie pisac matmy bo ja to ostatni rocznik bez obowiazkowej:0 a w pazdzierniku przyszlego roku dopiero na studia i maturka do poprawy bo na ta w tym roku poszlam bez nauki:( nie mialam weny ale juz za tydzien biore sie za siebie i trza powtorzyc wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdawalam to aby zdac a nie dostac sie na studia:0 od poczatku planowalam rok przerwy dlatego poprawa matury:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w takim razie będę trzymała kciuki za kolejne podejście, ale to jeszcze sporo czasu zostało więc nie ma się co zaczynac uczyć ;) kurde w ogóle mi się nie chce spać :( jutro chyba nie wstanę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mi przykro Amerie:( przytulam!!! Ale przynajmniej pisz co u Ciebie nie musimy rozmawiac o staraniach.... wiem ze latwo mowic bedzie dobrze.. ale kiedys musi byc.. zycie jest okrutne!!!! straty bola najbardziej.... ale kiedys dla kazdej z nas zaswieci slonce:) Dla Ciebie i Twojej siostry takze:) badz z nami:) potrzebujemy Cie:) inne fora to inne.. tu jestesmy my i dzieki Tobie:) pisz o sobie o pracy o samopoczuciu:0 jak nie masz weny to nawet o pogodzie byle sie odzywaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×