Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Piszta cos:) Goga zobacz jakie pustki!!!!! To niedopuszczalne!!!!!! Ola, Marta. Magda, Banmon, Smile, Marzenka, Xanderka- ktorej zawsze przekrecam pseudonim:), HopeU, joasia, malgosia, dagus, storkrotka, natalya, amerie i goga:) trzymajmy sie razem jak do tej pory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz Was nie opuszcze:0 ale wiesz co Goga. ja mam widok zza okna na ulice i fajnie ten deszczyk sie komponuje z krajobrazem:) w domu cieplutko wiec ok:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pustki :( kiedyś to czytac nie mogłam nadążyć tyle stron było dziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tych plci HopeU to moj J chce dziewczynke:) a ja chlopczyka wiec beda blizniaki:) hihihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W domu tak :) ale jak byłam zawieź zwolnioenie do pracy bo miałam jeszcze cos do załatwienia tam to jakby troche zmarzłam i mi buty przemokły i juz nie było tak fajnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trzeba to zmienic:) Ty Goga masz znowu wolne ja i tak w domu siedzie wiec piszmy moze nasze Staraczki i Ciezarowki sie przemoga i zaczna pisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak:( to siedz w domu:) i ciesz sie teraz ciepelkiem:) nie moge sie doczekac swiat:0 to nasze pierwsze swieta oddzelnie:0 musimy kupic choinke, reszte ozdob, na mysl o gotowaniu az mi sie buzia mieje:) a ty goga????? ty masz lepiej bo znowu Ci bedzie ktos pomagal;) splaw tesciowa i zrobta se swieta we trojke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak znowu mam zwolnienie :p Dobrze Agnes będziemy sobie pisać :) przynajmniej dziewczyny będą miały co czytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pierwsze swieta na forum:) mam nadzieje ze choc na chwile kazda zajrzy zebysmy sobie pozyczyly troszki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze to tez pierwsze święta razem :) a teściowa to sobie mieszka oddzielnie więc ona robi sobie sama a ja sama :) Agnes a co takiego dobrego będziesz gotować że już Ci ślinka cieknie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo ja wiem?????:P napewno bigos- ostatnio robilam i juz nie mam nic:P karpia janusz zrobi bo ja nie lubie.. co dalej.. ryba po grecku to podstawa- kocham:) z mintajem jest przepyszna:) no i reszte swiattecznycjh dan...:) no i ciasta:PPPPP ja to sie bede musiala zabrac do roboty z tydzien wczesniej bo ja wole sama robic zadnej innej rodziny bo mnie denerwuje to:( no janusza to dopuszcze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez muszę wymyślić cos dobrego :) i tez pewnie sie za to wezme dużo wcześniej :) ale dużo robić chyba nie będe bo we dwójke to nie zjemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze Smile i Banmon powroca na nasze forum bo jak nie to je stluke na kwasne jablko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas na wigilii bedzie moja mama;P bo jej samej nie zostawie:) ale zrobie wiecej zeby pozniej miec z glowy jakby goscie przyjechali:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Goga:P we troje zawsze razniej:0 nie wiem jak Wy ale ja wyciagnelam wino z lodowki:P mhmm:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my na wigilie mamy zaproszenie i od teściowej i od mojej mamy :o kurde głupio i nie wiadomo co zrobić... iśc na dwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sylwek:p Ja Ci radze wyszalej sie bo potem nawet buta sobie nie zalozysz kochana moja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na Toim miejscu sama bym z m byla na wigilii a w pierszy i drugi dzien swiat do tesciowej i mamy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no az mi głupio że tak Smile to zrozumiała..... ja właśnie wróciłam od dentystki i 120 pekło :o pogoda pod psem, leje cały dzień samochodem się okropnie jeździ bo światła się odpijają w mokrej drodze i ciężko mi cokolwiek dostrzec szczególnie pieszych... :o 23 listopada idę na kolejna wizytę czyli w ten sam dzień co gin będzie, ale to jest akurat w tym samym budynku bo to małżeństwo jest ;) więc mam nadzieję że załatwię dwie sprawy za jednym razem :) agnes wiedziałam że wrócisz :D fajno że w końcu ci przeszło :D a ja się jakoś od was nie mogę odczepić ...... my chyba też święta tylko razem spedzimy tzn ja bym tak chciała ale tak na prawdę jeszcze na ten temat dokładnie nie rozmawialiśmy mój M pewnie by chciał do mamy swojej jechać albo może żeby ona tu przyjechała, nie żebym była świnią ........ ;) ale...... wolałabym żebysmy byli tylko we dwoje ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak im powiesz ze tak zrobisz nie beda polemizowac:0 kobiecie w ciazy sie nie odmawia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×