Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

No sie rozumiemy Ola:) ale dbaj o zabki bo dla dzidzi:P a ja ich nie lubie dlatego tez ze jak bylam mala to mialam zeba niepotzrebnego i nic z tym nie zrobili a teraz jest za pozno i jakbym chciala usunac ponadto chirurgicznie to moglabym stracic wzrok bo korzen jest zbyt wysoko a ja na dodatek mam zade wzrioku.... bleee. dentysta- sadystas!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziwie sie!!!! Oni tez maja prawo sie cieszyc:P ja tam jestem papla i nawet dnia nie wytrzymalabym zeby mamie czegos nie powiedziec:P a z anglikami poradzisz sobie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj J tez woli prawdziwa taka z lasu jeszcze zeby on ja przyniosl ale ja nie dam sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam polozyc sie wiecorem przy zapalonej choince i rozmarzyc sie na calego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój gada i gada a ja już chcę jechać po jakiś dobry alkohol i się relaksować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest miłe tylko trochę meczące czasami. A wiecie co na wiad o mojej ciąży powiedział teść , dodam tylko że w rodzinie mojego męż jestem czarna owca dzieki jego super siostrze też ciężarnej zresztą?Otóż zapytał się czy Ola się cieszy... Poryczałam się. Ciekawe czy córeczki tez się pytał czy się cieszy, czy to akurat było oczywiste? Sorki że takie pierdoły piszę ale muszę się komuś wygadać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga poszla i zginela:P a ciekawe jak tam Marta???? taka szczesliwa ze nawet nie ma czasu zajrzec.. al;bo w pracy:::( biedna::::::::::::::(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie da rady!!! To jest uzależniające!!! Jeszcze jak widzę,że taki ruch się zrobił:) Ja mialam wrażenie przez chwilę ze już tu nie pasuję:( Ale są tez takie jak ja. Goga,Ola i reszta dziewczyn:) W sumie i tak łączył nas tu jeden cel a to logiczne ze w jednym czasie wszystkie nie dostaną tego czego chcą:) Agnes jak miło ze jesteś:) My nie mamy jeszcze planów na Sylwka ani na świeta...Być może beda to nasze wspólne świeta we wspólny mieszkanku ale to się jescze okaże:) Zwykle ostatnimi latami spędzałam Sylwestra na balach... Teraz tez jest taka opcja ale nie wiem czy to dobry pomysł...O nartach też mysleliśmy ale to juz teraz kompletnie odpada:( A szkoda,bo uwielbiam narty.Na razie muszę tę rozrywkę odłożyć na jakiś czas.Banmon ale Ci fajnie że możesz wyjechać na nartki:) Także wniosek taki dziewczyny że jak na dzisiaj zero planów. A już wypadałoby pomyśleć coś..ehh nie wiem co bedzie. Jak mówicie o dentyście to mi się przypomniało że mam wizytę jutro:/ Muszę mu powiedzieć o ciąży bo gdzieś się naczytałam o wpływie znieczulenia na ciąże:( A bez w życiu nie dam rady! Jutro świeto, zamiast odpoczywać to ja do dentysty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj sie Ola!!! To tylko tesc.. ja mam ciagle zal do tesciowej za caly zqaszly rok... pomine to ze probowala roznymi sposobami nie dopuscic do slubu to na dodatek jak w tamtym roku przed slubem zrobilam test i wyszla jedna kreska i jeszcze janusz iue mieszkal ze mna i wzial przez pomylke test do domu.. jego mama go znalazla rozryczala sie.. zapytala co oznacza jedna kreska i powiedziala.. dzieki bogu.. nie zapomne jej noigdy tego.. to tylko slowa ale wiem jak bola.. tajze rozumiem mCie Ola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Smile..:P no narety odpadaja:( ale napewno cos wymyslicie:) domowki tez sa fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola nie przejmuj się teściem:) Mój to z radości skakał bo po raz pierwszy bedzie dziadkiem:) Z resztą moi rodzice też:) Jutro mam mnie odwiedzić i pogratulować osobiście bo jak na razie to tylko Robert mu powiedział:) Podobno mu nie uwierzył i jutro przyjedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola wiem że to nie łatwe ale postaraj sie teściem i takimi komentarzami nie przejmowac, to Wasze dziecko i najważniejsze że Wy się cieszycie :) Smile Ty łobuzie :p wreszcie jesteś :) Co taki pogrom na dentyste się tu zrobił :o ja tez bez znieczulenia nawet ruszyc się temu sadyście nie pozwalam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to masz szczescie Smile:P moj byl dobrym czlowiekiem ale ani janusz ani ja nie mielismy szanmsy go poznac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Goga!!!! Po amaretto i bedzie mnie kusila!!!LLLLLLLL)))))))))))))))))))0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowiedziałam sie wczoraj że moja bratowa tez jest w ciąży i też ma termin na maj jak ja :o kurde ona nawet dzieci musi robic wtedy co ja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz Goga.. bratowe takie sa!!!!!!!!! ale nie przejmuj sie!!! Twoja ciaza jest wyjatkowa:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pachnie ladnie ale smakuj\e..... ble.. tak sie nauczylamu marzeny telewizje ogladac ze ciagle mecze j kupmy sobie telewizor..:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki nie było mnie chwilkę, musiałam sobie zrobić koktajl jagodowy :) Normalnie pewnie bym olała ten komentarz ale teraz hormony mi szleja, ni daja rady obejrzeć wiadomości bez wzruszenia sie ;) wszystko jest w stanie doprowadzić mnie do łez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo ja z bratowa delikatnie mówiąc... sie nie trawimy :o nie odwiedzamy się, nie gadamy, olewamy calkowicie, nie znosze tej baby i mam do niej duży żal o coś :( kiedyś sie tą sytuacją bardzo przejmowałam ale teraz już włączyłam olewator na nią i mam ja po prostu w dupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O goga to ja tak samo mam z moją cudowną szwagierką :) I tu właśnie są plusy mieszkania tak daleko od Polski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos jak ja z tesciowa Goga tylko ona przybrala inna taktyke.. udaje mila.. a ja po prostu tam nie jerzdze.. j to rozumie... ale ona przesadza dzisiaj zadzwonila do janusz z pytaniem czy zamknal okno bo deszcz pada.. sorry.. ale myslalam ze pojade tam i ja kopne za jej... glupote i "natrectwo"!!!!!!! lepiej mijac rodziny mezow!!!! A ty ola no musisz teraz przetrzymac hormonki napewno dzaja Ci popalic:P ale za pare m-cy dostaniesz wynagrodzenie:) a moze i dwa::):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ola ja bym chciala zeby moja tesciowa mieszlala w Ameryce poludniowej....!@@@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×