Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

czesc kobietki !!! to moj drugi cykl staran cierpliwie czekam na 2 kreseczki i nie mama zamiaru sie poddac !!! ktos zechcce sie dolaczyc ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violet...
Witaj ja również się staram o maluszka. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violet...
w sumie to moj drugi cykl, a ty jak długo się starasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violet...
a ja ślepa chyba dziś jestem przez te upały, widze ze też 2 cykl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 24 lata. Jestem z województwa łódzkiego. Z moim Kochaniem nie jesteśmy jeszcze nawet rok po ślubie, ale mimo to zdecydowaliśmy się ze czas najwyższy podzielić sie naszym szczęściem z maluszkiem, heh. U mnie staranka moge być troszke utrudnione, ponieważ obecnie staram sie o prace z dala od mojego miejsca zamieszkania, ale za to w moim zawodzie. A powiedz czy ty w poprzednio ciąże zaszłaś za pierwszym razem, czy dłużej się starałaś. No i w którym tyg straciłaś maleństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi przykro z powodu Twojej straty. Ale widzę, że jestes ogólnie pozytywnie nastawiona, to dobrze! Ja mam pracę taką przed komputerem jak na razie, potem się może to zmieni:) Będę tu zaglądać:) Widzę, że ogólnie jesteśmy w podobnym wieku, bo jak 24 lata skończyłam dopiero niedawno. Miłej nocy, do napisania jutro:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja z partnerem od tego miesiaca zaczynamy starania na powaznie;) wlasnie dzisiaj sie zaczely:P pozdrawiam i milej nocki zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! My z mężem staramy się juz drugi miesiąc, ale na razie cicho sza...Nikomu jeszcze o tym nie mówiłam żeby uniknąć męczących pytań od znajomych i rodziny tzn: czy już? jak nam idzie? itp,więc nikomu nie mówcie ;) Top secret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek;) ja nie prowadze zadnych pomiar temp itp poprostu juz kochamy sie kiedy nam sie chce i tyle:D no to napisze teraz troche o sobie: mam na imie asia mam prawie 20 latek ( niektorzy beda twierdzic ze jeszcze mloda jestem ale mi to juz nie przeszkadza:P ) obecnie skonczylam szkole i nie pracuje jeszcze... chyba narazie to wszystko:) pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki🌻 może i ja się przyłączę jeśli mogę:) mam na imię Monika mam 34 lat mam już syna 10 lat i od paru lat staramy się o drugiego bobaska,jednak nie bardzo nam to wychodzi od lutego leczę się ponieważ miałam cykle bezowulacyjne,więc jestem cały czas na monitoringu i clo i pregnyl w poniedziałek miałam też badanie hsg drozności jajowodów jak macie jakieś pytania to piszcie:):):) musimy się wspierać wzajemnie bo w końcu wszystkim nam się uda:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteści młode dopiero po 20 i pare latek,mi jest na pewno ciężej bo czas mi ucieka jak woda praca,dom i tak w kółko a za niedługo 35 mi stuknie:) wszystko przed Wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) amerie9 widzę, że my jesteśmy troszkę w podobnej sytuacji, mój mąż też dosyć często wyjeżdża. Obecnie nie mam go w domu, wraca jutro wieczorem a ja z kolei wyjeżdzam jutro w południe:( Więc się czasami tam mijamy, ale za to poniedziełak jest nasz i prawdopodobnie w pon. w nocy albo we wtorek bede miec owu, wiec mam nadzieję, że zdąrzymy. Ja tez nie prowadzę juz żadnych obserwacji, oczywiście jak napisałaś śluz sprawdzam ale to tak odruchowo. Poza tym cykle mam bardzo regularne 30-31 dni. A co do naszego wieku, to myślę że świat teraz tak pędzi do przodu, że nie warto odkładac decyzji na potem, bo potem może nie nadejść. W sumie ja się teraz staram o fajna pracę, ale jakbym była w ciąży to mogę z niej zrezygnować bez wyrzutów sumienia, jak nie ta to będzie inna:) Fajnie, że kolejne dziewczzyny dołączają, może napiszecie troszkę o sobie i swoich staraniach, o tym kiedy ma być termin @ itp. Ja zabieram się za pracę, troszke porządki i dalej przygotowania rozmowy kwalif. do może nowej pracy:) Pozdrawiam i życze udanego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec ja teraz @ przewiduje na 2 sierpnia ale i tak pewnie rzyjdzie jak zwykle...;/ ale moze kiedys sie wkoncu uda...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że się uda:):):) to może załóżmy sobie tabelkę tak jak na innych topikach,będzie wiadomo co,jak i kiedy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @ AsiaAaK..........19..............1......................2.08 prosze bardzo mamy juz swoja tabeleczke;) wpisujcie sie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @ AsiaAaK..........19.................1.............................. 2.08 monita30.........34..............dużo........................... 3.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie sie tu robi...;) no tak ja czuje sie juz \"na silach\" zeby w moim zyciu pojawila sie ta trzecia malutka osobka:) wprawdzie staramy sie juz ponad rok tylko ze to nie byly takie prawdziwe starana dlatego w tabelce napisalam ze to moj pierwszy cykl staran...teraz bierzemy sie ostro do roboty...:P :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzia18043
Ja tez chcialabym sie pszyloczyc do was.Jestem pare miesiecy po slubie cywilnym.Mieszkam za granico od kilku lat i nawet niemam z kim porozmawiac a widze ze te forum jest bardzo ciekawe,bo ja tez planuje dziecko tylko ze dopiero za jakies 2 miesioce tzn po slubie koscielnym i powiem wam ze juz nie moge sie doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzia18043
A gdzie mieszkasz za granico?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja sie dopisuje do tabeleczki:) NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @ AsiaAaK..........19.................1................... ........... 2.08 monita30.........34..............dużo................... ........ 3.08 amerie9..........23................2.................... ...........22.07 violet.............24................2................................04.08 ale u mnie dziś gorąco, normalnie szok, miałam troszkę w mieszkaniu ogarnąć ale jak zrobiłam obiad to wręcz padłam. Teraz troszkę pracuje, ale ciężko mi to idzie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ogólnie powinnam dostać @ 4, ale najpóźniej 5 sieprnia. Choć teraz przez te upały może się wszystko pokićkać:/ Oby nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć amerie:) No Ty jako pierwsza będziesz ogłaszać dobą nowinkę:) Ja kwas foliowy biorę od kwietnia, ale czasami mi sie zapomina mimo tego ze leży komputera, hi hi hi. A jaka masz dziś imprezkę, w sumie fajnie rozerwiesz się troszkę:) na testowanie w Twoim przypadku jest moim zdaniem troszke za wcześnie, to jeszcze 4 dni do @, wiec test moze nie wykazac nic mimo że fasolka jest, ten hormon na początku powoli przyrasta. A ogólnie jak się czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie wybieram do sklepu, mam przeogromną ochotę na kalafior:/ i ogólnie muszę zrobić jakieś zakupy, zeby jak mój mąż jutro wróci to żeby go echo w lodówce nie powitało:) Baw się dobrze kochana!! :) A gdzie się podziewają inne dziewczyny??:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzia18043
Ja mieszkam we wloszech,wlasnie mj maz pojechal do pracy a ja zostalam sama,i znowu zaczne myslec o dzidziusiu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj posprzeczalam sie dzisiaj z moim;/ juz czasami mam tak wszystkiego dosyc...!!!:( wlasnie przed chwila pojechal a ja lece do lozka... dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALe jest ciepły i cudowny wieczór:) Rozmawiałam sobie z moim mężusiem i on mi naopowiadał takich bajek, że normalnie szok, az nie chce jutro nigdzie jechać bo mi taką ochotę na siebie narobił:):) Uciekam do spania, niestety sama:( och... ale ja tęsknie za ramieniem swojego ślubnego:):D Dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! To i ja dopisuje do tabeleczki NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @ AsiaAaK..........19.................1................... ........... 2.08 monita30.........34..............dużo................... ........ 3.08 amerie9..........23................2.................... ...........22.07 violet.............24................2.................. ..............04.08 Olka.P............28................2................................25.07 Wychodzi na to że ja będę druga po amerie9 wiedzieć czy sie udało czy nie. Jakoś mi sie nie wydaje, chociaż w zeszłym miesiącu byłam pewna że to już :( Zobaczymy A tak a propo ja też mieszkam w UK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :D Weszłam tylko, żeby się przywitać bo za niedługo jade:) Zajrzę po dotarciu na miejsce, będę mieć internet więc nie ma z tym problemu:D A Wy jakie macie plany na niedziele? Witaj Olka P.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) jak tam niedzielne południe?? ja wczoraj odwiedziłam moją gin i odebrałam wynik badania drożności i okazało się że wszystko jest dobrze,jajowody drożne na całej długości,ten cykl należy do straconych bo nie brałam clo,i pęcherzyki wczoraj czyli 15 dc były marne,więc wniosek taki ze przyczyną niezachodzenia jest słaba owulacja,od sierpnia mam rozpisane leki hormonalne clo,metformina i duphaston,i mamy działać a ze 15 jedziemy do chorwacji więc będziemy sie starać a wy kobitki stosujecie jakieś terapie czy na razie same próbujecie?? u mnie przez 6 lat sie nie udawało,więc juz teraz muszę się leczyć bo bez tego ani rusz:) życze udanej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×