Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

No to i ja się odzywam, ale nie mam zupełnie pomysłu co napisać:( Pogoda wręcz wspaniała, ale tak żeby poleniuchowac sobie nad jakąś wodę a nie kisić się w mieszkaniu:( A ja włąśnie też zjadłam sobie kolacyjkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_truskawka
Czesc dziewczyny, tak sobie siedze w pracy i czytam Wasze wypowiedzi :) Mam nadzieje ze nie macie nic przeciwko ze sie dolacze? Mieszkamy z mezem i pracujemy w Irlandii. Wlasnie rozpoczynamy starania o nasze pierwsze malenstwo, tylko mam ogromne obawy zwiazane z brakiem odpowiedniej opieki ginekologicznej tu w Irlandii. Wlasciwie to tu nie ma ginekologow... USG tez tu robia dosc pozno i wcale nie chodzi sie na badania kontrolne tak jak w Polsce. Moja siostra byla tu w ciazy i lekarz jej mowil ze wszystko ok a poleciala do PL i okazalo sie ze ma anemie i ze plod jest zbyt maly jak na ten etap ciazy. Dlatego troche sie boje byc tu w ciazy. No ale w sumie nie bede przeciez pierwsza dziewczyna ktora bedzie w ciazy w Irlandii :) A tak z innej beczki, niektore z Was narzekaja na upal w Polsce a ja tak bym chciala zeby w koncu tu temperatura przekroczyla 20 stopni!!! Trzymam kciuki za wszystkie "starajace sie" i mam nadzieje ze wkrotce ktoras z nas napisze ze sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dzisiaj mega lenia, nic mi sie nie chce...pogoda dobija ale przy zyciu trzyma mnie perspektywa urlopu...jeszcze 1,5 tyg. teraz tylko czekam na okres i zaczynamy od nowa ;)moze to i lepiej ze to jeszcze nie teraz bo folik biore dopiero 3 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_truskawka
oj, przepraszam, zapomnialam napisac. Mam 28 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę ze znajdziesz jakiegoś dobrego ginekologa, tam też muszą być tacy, pomyśl że kiedys nasze babcie nie chodziły na kontrole i wszystko było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_truskawka
ja zaczelam niedawna nowa prace i o dluzszym urlopie moge niestety sobie pomarzyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie narzekam na upały, tylko mi strasznie szkoda, że nie mogę wskoczyć w strój i się popiec troszkę na słoneczku:( i popluskać w wodzie:D ale jestem ciekawa, która pierwsza ogłosi dobą nowine:) Dziewczyny dopisujcie sie do tableki, ale jednocześnie obeicajcie ze bedziecie pisac na forum. Czesto sie dzieje tak, że bardzo dużo osób jest wpisana w tabelkę a na forum w rzeczywistości pisze kilka osób. I zaczerniajcie sie, żeby nie było podszyw pod Was:D Wracam do ksiązek dalej, czytam po kilka stron i od razu zasypiam, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_truskawka
No wlasnie tak sobie mysle, ze kiedys kobiety byly twardsze i sobie radzily :) Ajj, juz z tego wszystkiego zaczynam marudzic :) Strasznie jestem glodna a w domu bede dopiero za godzine...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalya a jak nie masz @ dalej i mimo tego ze test wyszedł negatywnie to przeciez fasolka moze być. Słuchaj powtórz test za kilka dni jak dalej nie bedziesz miec @, np w poniedzialek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AsiaAaK..........19.................1................... .......... 2.08 monita30........34..............dużo................... ........ 3.08 amerie9..........23................3.................... .........24.08 violet.............24................2.................. ...........04.08 Olka.P............28................2................... ..........25.07 kaktus26.........26................4.................... .........6.08 lipcowe_marzenie..28............1....................... ......7.08 Yadwinia.........27...............14.................... ........30.07 malutka369......24...............1...................... ........26.07 Natalya123......24................1..................... ........22.07 teti29............29...............dużo................. .........ok 17.08 cywil1979........30................3...............................1.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violet... juz o tym myslałam i jezeli @ nadal nie nadejdzie to za pare dni zrobie test... oby nie przyszedł...hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_truskawka
AsiaAaK..........19.................1................... .......... 2.08 monita30........34..............dużo................... ........ 3.08 amerie9..........23................3.................... .........24.08 violet.............24................2.................. ...........04.08 Olka.P............28................2................... ..........25.07 kaktus26.........26................4.................... .........6.08 lipcowe_marzenie..28............1....................... ......7.08 Yadwinia.........27...............14.................... ........30.07 malutka369......24...............1...................... ........26.07 Natalya123......24................1..................... ........22.07 teti29............29...............dużo................. .........ok 17.08 zielona_truskawka..28..........1...............................31.07 Musze zadac glupie pytanie. Prosze sie nie smiac! :) Co mam zrobic zebym sie nie pojawiala na czerwono??? Bo cos nie moge tego zmienic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze mam specjaliste od kompa w domu bo tez sie zastanawiałam wiec spoko nie jestes sama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_truskawka
dzieki wielkie :) zaraz sie zrobi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika27
🖐️ to i ja dołacze do Was dziewczyny jak można :-D AsiaAaK..........19.................1................... .......... 2.08 monita30........34..............dużo................... ........ 3.08 amerie9..........23................3.................... .........24.08 violet.............24................2.................. ...........04.08 Olka.P............28................2................... ..........25.07 kaktus26.........26................4.................... .........6.08 lipcowe_marzenie..28............1....................... ......7.08 Yadwinia.........27...............14.................... ........30.07 malutka369......24...............1...................... ........26.07 Natalya123......24................1..................... ........22.07 teti29............29...............dużo................. .........ok 17.08 marika27.........27...............1...............................2.07 Kochane ja brałam tbl antykoncepcyjne przez 8 lat, i jesyem w drugim cyklu po odstawieniu tbl. pierwszy cykl trwał 28 dni, no al dzisiaj miałam małe krwawieni ( brzuch mnie boli od wczoraj)przypominające okres...w zasadzie nie wiem ile trwaj,a moje cykle bo jedyne jakie znam to sa tabletkowe:( 4 dni temu kochałam sie z moim narezconeym, to był 20 dzień cyklu...było dużo sluzu, ale pojęcia nie mam czy to był sluz płodny...zastanawiam sie czy była jakakolwiek szansa na to,zebym zaszła wtedy w ciąze była ? chyba musze poczekać ,zobacze ile to krwawienie będzie teraz trwało....a jak wy myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika27
Oj chyba przekleiłam tabelke ze wcześniejszej strony...bardzo was przepraszam ale w między czasie nie zauważyłam ,ze przede mną ktoś doszedł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby wiem ,ze ten płodny to ciagnacy się i przezroczysty...ale mam problemy z rozpoznaniem tego . Podobno po tbl to ten śluz też jest jakis inny i lepiej się tym nie sugerować...:-O Tez jestem juz czarna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teti29
o rany????? :) ale nas tu dużo chwile mnie nie bylo a tu już tyle nowych koleżanek :) witam wszystkie nowe ;) już mam dośc tego leżenia na tym słoncu brakuje mi tylko wody żebym mogla się ochłodzić... mam pytanie : dlaczego jak tylko macie dostać @ i spóżnia się wam 1 lub 2 dni to odrazu kupujecie testy i je robicie czy nie lepiej poczekać i mile się zaskoczyć niż poprostu tak brutalnie się rozczarować??? przecież to przykre jak chol.......!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×