Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Gość kaktus26
Jeśli moge to i ja się dołącze do was.Ja mam 26 lat i prawie trzy lata kochałam się z mężem bez zabespieczenia, ale zaczeło mnie zastanawiać dla czego nie zachodze w ciąże, więc w kwietniu wybrałam sie do gin i zrobiłam badania hormonalne i co się okazało mam wysoką ptolaktyne i przez to cykle bezowulacyjne, teraz jestem na lekach i od czterech cykli intensywnie staram się z mężem o dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, ja juz jestem na miejscu i stresik mnie zjada.. Wiecie wyczailam na kafe taki tapic http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4155596&start=300 Ja napisałam do tej wrózki i ona mi odpiasała ze bede miec dziecko ale nie z tym partnerem i ze wkrotce zmienie prace, hehe. Ale wiecie co, moj mąż kiedys sie badał i ma troszke słabe nasienie, ale w sumie zaczął prowadzic bardzo sportowy tryb życia i je dobrze. Wiec myslimy ze wyniki mu sie poprawily. No a ja nie mialam robionych zadnych badan, mam zamiar zrobic dopiero jak do pazdzierniak nic nie wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaktus zaczernij się i dopisz się do tabelki, i obiecaj ze bedziesz do nas pisac:) A ja zamiast sie doksztalcac, bo zostały ostatnie godziny to po kafe buszuje, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jak tam minęła niedziela? U nas pogoda niestety w kratkę, ale spacer zaliczony. Car boot zresztą też ;) Amerie9 na teścik poczekam kilka dni po 25, bo niestety u mnie nie są idealnie regularne. Powinnam co prawda mieć już jakieś oznaki nadchodzącej @ a nie mam! Ale to jeszcze o niczym nie świadczy. A ty kiedy planujesz test? A mieszkam w Cornwalii, dokładnie w Hayle a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktus26
NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @ AsiaAaK..........19.................1................... ........... 2.08 monita30.........34..............dużo................... ........ 3.08 amerie9..........23................2.................... ...........22.07 violet.............24................2.................. ..............04.08 Olka.P............28................2................... .............25.07 kaktus26.........26................4.................................6.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcowe_marzenie
Hej Kobietki, i ja do Was dolacze. Od tego cyklu zaczynamy starania o dzidziusia. Mam 28 lat i 1,5 roczna coreczke:) Ostatnio naszsze starania trwaly okolo 6 miesiecy... pewnie to niedlugo ale dla mnie trwalo to prawie wiecznosc(i ta ciagla niepewnosc czy i kiedy w koncu sie uda). Tym razem jakos bardzo spokojna jestem i optymistycznie nastawiona, przede mna wyjazd wczasowy wiec mam nadzieje, ze tam sie zrelaksyjemy... i uda nam sie za 1 cylkem:) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcowe_marzenie
NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @ AsiaAaK..........19.................1................... ........... 2.08 monita30.........34..............dużo................... ........ 3.08 amerie9..........23................2.................... ...........22.07 violet.............24................2.................. ..............04.08 Olka.P............28................2................... .............25.07 kaktus26.........26................4.................... .............6.08 lipcowe_marzenie..28............1................................17.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Ja dzis tylko na momencik. Amerie poczekaj, zobaczysz czy sie @ rozkrecie. Wiesz czasami jak sie jest w ciazy, w dniu spodziewanego @ lub przed mogą pojawić sie plamienia delikatne. Zobaczysz czy @ bedzie normlana czy nie, i jak bedziesz cos podejrzewac ze z nia nie tak, to wtedy jest sens zrobic test. A ja dzis zmierzyłam sobie temp i było 36,45 wiec jestem przed owu, w sumie by sie zgadzalo, bo podczas owu zazwyczaj boli mnie jaknik a jak na razie nic. Dzis wieczorem beda przytulanki i jakby owu byla jutro to wrecz idealnie:) no nic ja uciekam na rozmowe, prosze trzymac za mnie kciuki:) Milego dniaa, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIPCOWE_MARZENIE
Amerie9 a wlasnie mialam pisac, ze te plamienia to moze efekt zagniezdzania sie fasolki, ja tak mialam w poprzedniej ciazy. Plamilam 2 dni 26 i 27 dc. Potem sluz znnow zrobil sie bialy a @ nigdy nie przyszla:) Ale skoro u Ciebie rozkrecilo sie na dobre to pewnie nie to. Trzeba byc dobrej mysli a byc moze nastepny cykl bedzie owocny:) OBY! POZDRAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcowe_marzenie
To bylam ja tylko nie zauwazylam, ze caps lock mialam wlaczony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktus26
Witam wszystkich poniedziałkowo Ja od dzisiaj zaczynam przytulanie z mężem bo jutro prawdopodobnie owulacja 14dc a wiem bo w ostatnim cyklu miałam robiony monitoring i owulacja była właśnie 14dc a jutro to będe wiedziala czy pęcherzyk pękł bo popołudniu ide na USG. A dzisiaj już mam dużo śluzu no i zaczynają pobolewać oba jajnikin bo w 10dc miałam robione USG i na obu jajnikach były dominujące pęcherzyki więc mam nadzieje że w końcu sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w końcu jestem:) rozmowa poszła ok, teraz maja zadzwonic:) amerie i co rozkreciło sie to paskudztwo wredne?? a mnie dzis troszke jajnik pobolewa takze dzis albo jutro owu bedzie, no ja zaraz bede dzialac :D ale najpierw przygotuje mężusiowi cos pydznego do jedzenia, rozpale swieczki w calym mieszkaniu i mozna działać:) po takim okresu niewidzenia sie musi być romantyczna atmosferka:D jutro ja mam 16dc Pozdrawiam i milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie a moze wy sie za czesto przytulaliście?? napisalas ze codziennie, wielu ginów mówi zeby sie przytulac w czasie starań co dwa dni, bo podobno jak za czesto to mniej plemniczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze się niezmiernie, że powstał nowy topik dotyczący starań. Chętnie się do niego dopiszę. Mam 27 lat i rok temu byłam w ciąży, która zakończyła się w 8tc samoistnym poronieniem :-( O dziecko staramy sie parenaście miesięcy, w poprzednim cyklu oprócz mierzenia temperatury wprowadziłam do programu obowiązkowego: obserwację śluzu i badanie szyjki (póki co mam jeszcze małe doświadczenie w tym względzie). Rozpoczęliśmy też badania: ja - różyczka i toksoplazmoza (wyniki na dniach), mąż - testosteron i nasienie (termin badań wyznaczony na sierpień). Wspomagawczo zażywam witaminki: PRENATAL, magnez. Dodatkowo wiesiołek (tylko do owu!!!!)oraz siemie lniane na poprawę śluzu... Również mieszkam za granicą (Niemcy), odwiedzam ginekologa Polaka - niestety na specjalistę dot. spraw niepłodności to on się niezapowiada... W tym cyklu staraliśmy się, a jakże, ale bez większego nastawiania się na sukces - w poprzednim cyklu miałam takiego schiza, że jestem w ciąży wraz z kompletem objawów, że głowa mała... :-\\ Niestety przyszła @, a ja miałam mega doła na imprezie roczkowej u szwagra... Dlatego teraz biorę to po lekku i nastawiam się na badania, grunt to mieć cel i plan działania :-))) Uffff, ale się rozpisałam. Pozdrawiam wszystkie tu obecne babeczki czekające na rodzynki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @ AsiaAaK..........19.................1................... ........... 2.08 monita30.........34..............dużo................... ........ 3.08 amerie9..........23................2.................... ...........22.07 violet.............24................2.................. ..............04.08 Olka.P............28................2................... .............25.07 kaktus26.........26................4.................... .............6.08 lipcowe_marzenie..28............1....................... .........17.08 Yadwinia.........27...............14.................................30.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @ AsiaAaK..........19.................1................... ........... 2.08 monita30.........34..............dużo................... ........ 3.08 amerie9..........23................2.................... ...........22.07 violet.............24................2.................. ..............04.08 Olka.P............28................2................... .............25.07 kaktus26.........26................4.................... .............6.08 lipcowe_marzenie..28............1....................... .........17.08 Yadwinia.........27...............14.................... .............30.07 malutka369......24...............1...................................26.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Widzę że towarzystwo systematycznie się powiększa ;) Razem raźniej! Amerie9 jednak podła @ przyszła :( Mi też apetyt zaczął dopisuje aż za dobrze także pewnie nic z tego. Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) ja juz ze swoim w zgodzie;P jeszcze w tym miesiacu a raczej tygodniu musimy popracowac;) he he pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaktus26 - jak dwa jajeczka dominujace to może będzie podwójne szczęście? ;) violet - trzymamm kciuki za powodzenie rozmowy i miłego wieczoru hi hi amerie9 - do gina wybierasz sie w uk czy w polsce, bo nie wiem za bardzo jak to tutaj wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktus26
Olka.P Jak by wyszły blizniaki to by było super ale my nawed jednego nie morzemy zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej...:) Coraz nas wiecej, fajnie. Powiem szczerze, ze przy pierwszych staraniach bylam bardziej hmm...jak to nazwac??? Bardziej chyba dokladniejsza, pilniejsza w obserwacji mojego cyklu. Teraz troszke sie opuscilam i odpuscilam, choc po porodzie...chyba objawy plodnosci mam bardziej widoczne, wiecej sluzu i bolace jajniki w okolicach owulacji. Ja dopiero jestem na poczatku cyklu... wiec przytulanie oby owocne dopiero przed nami. Wiem, ze u mnie psychika robi wiele...i tak sobie mysle, ze skoro taka spokojna jestem i optymistycznie nastawiona(pewnie dlatego ze to poczatek staran) to moze pojdzie szybciej niz poprzednio. Yadwinia, przy poprzednich probach rowniez monitorowalam cykle. Uspokajalo mnie to- chociaz tego bylam pewna...ze owulacja odbywala sie prawidlowo. Biore kwas foliowy, obserwuje sluz i mierze temperature... szyjki nie sprawdzam...chyba to dla mnie za trudne:) Generalnie chyba juz dosc dobrze znam moje cialo...moje cykle...ale niestety panikara ze mnie... i potrafie bardzo szybko sie nakrecic i ze stresowac...ehhh a jak wiadomo... to ma duze znaczenie... no ale poki co nie bede tutaj wprowadzac czarnowidztwa:) Violet... owocnego przytulania:) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipcowe marzenie - dokładnie o to też mi chodzi, póki co chcę/chciałam się przekonać, że mam w ogóle owulacje. Cykle mam bardzo nieregularne od 29 do 45 dni, odkąd mierzę temperaturę zauważyłam, że zawsze przy prawym jajniku jest dłuższy o parę dni niż poprzedni cykl na lewym. Ciekawe, czy to coś może znaczyć? Muszę zapytać gina... W zeszłym roku starania były mocno utrudnione, bo mąż był w ciągłych rozjazdach, a jak przyjeżdżał na weekend to miałam stresa, że teraz musimy się przytulać, bo zaś przez następne dni nie bedzie okazji... Obecnie mąż ma dużo mniej pracy (niech żyje kryzys) i często siedzi w domu. Dlatego też chcę ten okres wykorzystać. Poza tym najmłodsi też nie jesteśmy jak na pierwsze dziecko. I pomyśleć, że chciałam mieć minimum trójke, a ja nawet raz nie umiem zaciążyć, ech, szkoda gadać... Ale miałam was podnieść na duchu, a nie dobijać swoimi problemami... Ten cykl i obecny troche odpuszczam, przynajmniej psychicznie, bo mam nadzieję, że badania może coś wykażą (choć pewnie lepiej, żeby wszystko wyszło w normach...) Pozdrawiam was gorąco kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:):) witam wszystkie kobitki 🌻 coraz więcej nas: ja ten cykl mam już stracony::( byłam na usg i sie okazało ze bez clo nie da rady pecherzyki marne ,więc dopiero od następnego zaczynamy znów:):) przynajmniej odpoczne psychicznie :):):) trzymam kciuki za wszystkie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktus26
Witam wszystkich Właśnie wruciłam z USG i pęcherzyk jeszcze nie pękł więc owulacja przesuneła mi sie z 14dc na 15dc więc trzeba dzisiaj działać bo gin powiedział że albo pęknie w nocy albo jutro, a endometrium mam ładne bo już 9mm ale nie chce sie zbytnio nakręcać bo jak znowu nic nie wyjdzie to będzie na pewno załamka. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalya123
hej dziewczyny! od paru dni was troszke podgladam i postanowiłam sie przyłaczyc ;) 20 czerwca przestałam brac tabletki anty i przystapiłam z mezusiem do ciezkiej pracy nad dzidziusiem :) to dopiero mój pierwszy cykl wiec jestem na poczatku tej drogi...spodziewany okres ma przyjsc juz jurto wiec juz nie moge sie doczekac zeby zrobic test ;) mam nadzieje ze do jutra sie powstrzymam ;) pozdrawiam wszystkie starajace sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalya123
AsiaAaK..........19.................1................... ........... 2.08 monita30.........34..............dużo................... ........ 3.08 amerie9..........23................2.................... ...........22.07 violet.............24................2.................. ..............04.08 Olka.P............28................2................... .............25.07 kaktus26.........26................4.................... .............6.08 lipcowe_marzenie..28............1....................... .........17.08 Yadwinia.........27...............14.................... .............30.07 malutka369......24...............1...................... .............26.07 Natalya123......24................1..................... ...........22.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teti29
witam was wszystkie dziewczynki :) podglądam was od samego poczatku i postanowiłam ze do was dołącze jeśli oczywiście mogę?to prawda że w towarzystwie zawsze jest razniej no nie?widzę ze nie jestem tutaj najstarsza wiekowo :) i z tego co czytalam to znajdzie się jakaś dziewczynka która ma cykle bezowulacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×