Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

i zastanawiam sie czy ten partner jest w stanie wytrzymac jeszcze wiecej ;) prawie mi go szkoda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci na nadmiar seksu nigdy nie narzekają, hehe:D A na poważnie to nie ma co się nad nimi litować, mają wypełniać swoje powinności i koniec kropka:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teti29
jestem już.... mnie też się marzy 9 miesięcy wakacji a potem.... jeszcze??!! :( czy ja się kiedykolwiek doczekam na to chyba prędzej starą babką zostane niż...:) a szkoda gadać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie tez tak mysle ;) dlatego napisałam ze prawie ;) a jak wiadomo prawie robi wielka róznice ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbymsy w wakacje w ciąze zaszły to ładne brzuszki byśmy miały w kwietniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AsiaAaK..........19.................1................... .......... 2.08 monita30........34..............dużo................... ........ 3.08 amerie9..........23................3.................... .........24.08 violet.............24................2.................. ...........04.08 Olka.P............28................2................... ..........25.07 kaktus26.........26................4.................... .........6.08 lipcowe_marzenie..28............1....................... ......7.08 Yadwinia.........27...............14.................... ........30.07 malutka369......24...............1...................... ........26.07 Natalya123......24................1..................... ........22.07 teti29............29...............dużo................. .........ok 17.08 zielona_truskawka..28..........1........................ .......31.07 marika27..........27..............1..................... ..........26.07 cywil1979.........30 ..............3 ...............................01.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie ale ja o mały włos z pracy bym wyleciała przez moja obsesję, nie pracowałam w domu a mialam taka pracę ze mogłam robić projekty nie wychodząc z domu i nie musialam siedziec w pracy. Ale cale dnie na necie w poszukiwaniu info przyczynily sie do tego ze zaden projekt nie zostal skonczony, ale byla tragedia. A mój mąż to normalnie jak sie zorietntował to powiedział, że mam to zmienic i jak nie zmienię tego to zero przytulanek, hehe. Szantazysta jeden:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teti29
mówicie o wykorzystaniu ???o to faceci naprawdę kochają :) ale bez przesady czasem co za dużo też nie za fajnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teti my sie wycierpimy podczas porodu to niech oni pocierpia teraz ;) równowaga musi byc ;) ja w czasie ciazy bede okropna ;) i bede wykorzystywac moj stan na maxa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teti29
a dlaczego??Natalya?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie najlepiej teraz zajść w ciąże, na wakacje dzieciaczki miałyby po kilka miesięcy i mozna już by z nimi gdzies wyjechac, oczywiscie bez szaleństw. I wydaje mi sie ze lato to jednak najlepszy okres na pierwsze dni i miesiące maleństw, w czasie lata jakoś więcej się ma energii i chęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teti29
natalya masz rację ale mysle też o nas seks staje się w koncu rutyną apomysly się kiedys skonczą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta mój maz jest tego w pełni świadomy i wyraza na to zgode wiec... tylko korzystac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teti29
a mój też nie narzeka czasem sie ze mnie nabija :) :) ale spokooo jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teti29
tak FABRYKA jak to nazwalaś to fakt byl taki moment .... to okropne dalismy spokój wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szczerze mówiac to własnie maz namówił mnie na odstawienie tabletek i podjał meska decyzje o dzidziusiu wiec jest gotowy na kazde wyrzeczenie ;) ja byłam przerazona wizja porodu ale teraz jakos usiłuje o tym przestac myslec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teti29
nie można do tego tak podchodzić trzeba czerpac ztego przyjemność a nie korzyść? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teti29
pogadamy potem na razie przerwa wrócę potem .......narka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie tu u Was dziewczyny :D Będę zaglądać :D Wspierajmy się :D Razem będzie nam raźniej:D 🌼 Trzymajcie sie ciepło👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze jestem, ale oczka mi sie powoli zamykaja, a jeszcze mam troszkę pracy a na kawke pozno amerie a ty pewnie za niedługo do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ascha33
AsiaAaK..........19.................1................... .......... 2.08 monita30........34..............dużo................... ........ 3.08 amerie9..........23................3.................... .........24.08 violet.............24................2.................. ...........04.08 Olka.P............28................2................... ..........25.07 kaktus26.........26................4.................... .........6.08 lipcowe_marzenie..28............1....................... ......7.08 Yadwinia.........27...............14.................... ........30.07 malutka369......24...............1...................... ........26.07 Natalya123......24................1..................... ........22.07 teti29............29...............dużo................. .........ok 17.08 zielona_truskawka..28..........1........................ .......31.07 marika27..........27..............1..................... ..........26.07 cywil1979.........30 ..............3 ...............................01.08 ascha33..........33.................duzo..........................27.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ascha33
czesc dziewczyny!Bardzo fajny ten topic z czecia dolacze. Mam 33 lata,mieszkam w Niemczech.Jestem po 4 inseminacjach,jednej udanej ale poronionej.Zrobilam sobie 4 letnia przerwe w staraniach i w tym miesiacu zaczynan na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teti29
jestem już.... :) witam nową kolezankę cos nas łączy za mną 3 inseminacje żadna nie udana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×