Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

No wlasnie ja pojechalam po tego typu rzeczy a kupilismy psa i nie chodzilam wiecej...:( wiec nie widzialam, ale jak bylam na bazarach to byly bardzo ladne :) i napewno tanie bo tam tak jest:) wiec tam szukaj jak cis ja tez musze kupic obrus:P ale to kilka dni przed:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie się zastanawiałam żeby teraz się wybrać na giełdę, kupiłabym obrus, może nawet choinkę jeśli będzie po satysfakcjonującej mnie cenie ;) albo jakieś inne pierdółki jeśli coś tam takiego będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj wypiłam sporo amaretto :) ale dziś sobie odpuszczam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez bym tam chciala jechac ale watpie ze w ta niedziele:( ale jak zaznaczyl moj M to nasze4 ostatnie wyjazdy na gielde konczyly sie zawsze kupnem psa:) wiec strach jechac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam amaretto:( bo juz bym drinkowala:P mam tylko jakas wodke bananowa ale ohydna jest i nie dotkne tego!!! Bleeeee!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo nigdy nie piłam wódki bananowej ale moge ci podać pyszny przepis na drinka :) wódka, dolać sok bananowy tak to trzech czwartych i na koniec nalać sok z czarnej porzeczki, no miód w gębie :) w każdym razie dla mnie ;) w ogóle nie czuć wódki i wszystko ze sobą się świetnie komponuje ;) rzeczywiście jesli wyjeżdżacie z giełdy z nowym psiakiem to warto przemyśleć ewentualny kolejny wypad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem:P ciekawy przepis ale po tej wodce nie zdzierze smaku banana wiec jak narazie nie skorzystam:( ale mam ochote na amaretto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to musisz sobie sprawić nową buteleczkę :) mi jeszcze polowa została :) miałam nadzieje, że na Święta mi starczy ale teraz to pewno tego nie jestem :P muszę sobie jeszcze zakupić likier kawowy bo strrrrasznie za mną chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ten likier pycha tylko slodki bardzo o dziwo:P i nie da sie tego kosztowac jak amaretto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę go sobie do moich kawek dodawała ;) korci mnie żeby go spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już niedługo powinna się spać zwijać :o chcę weekendu 😭 i niech on trwa tydzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien powinien dluzej trwac zebyscie Wszystkie do pracy sie wyspaly:) a potem jeszcze mialy czas na kafe i dom:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może na basen się wybrała :) bo mówiła że ma karnet wykupiony..... Agnes pamiętaj o zdjęciach pazurków :) ja już gaszę lapka i idę do wyrka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mo9ge opgraniczyc wchodze3nie na nk bo lubie się dołować ;) wiesz cierpienia młodego wertera ;) mi tez było wszystko jedno jak miałam zabieg a nawet chciałam żeby mi go jaknajszybciej zrobili ale miałam straszne przeboje ze służbą zdrowia i nawet nie chce mi sie przez to,k że wtedy nam się tak fuksneło to nawet nie pomyślałam, że będę się musiała tyle starać raczej martwiłam się o to, że znowu coś się stanie i że nie doniosę ciąży...., a tu cholera nawet zajść nie mogę, najbardziej wkurza mnie ta bezsilność, to że akurat w tej kwesti w ogóle nie mam wpływu na swoje zycie..... cholernie wkurzające uczucie jak dla mnie Agnes a co cię podkusiło, żeby test nrobić.....łobuziaro, na razie się nie dołuj w końcu @ jeszcze nie masz, uszolce do góry 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no jak ja ładnie po polsku piszę , gramatyka pierwsza klasa :D chodziło mi o to że nie chce mi się opisywać jakie miałam przeboje ze służbą zdrowia ;) mi 26września w tym roku minęły dwa lata od zabiegu.... też mam nadzieję, że przyszły rok będzie dla nas łaskawszy :) liczę ogromnie na grudzień że nas ten miesiąc nie zawiedzie i przyniesie istnie świateczne prezenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes Ty sie od razu tak nie nastawiaj ze @ dostaniesz. Ja Ci przypomne, ze ja byłam na 100% pewna ze dostane, miałam zespół napiecia przedmiesiaczkowego i bole jak na @, dosłownie niczym to sie nie rózniło. I co ? I nie dostałam. Tak wiec organizm to jest bardzo skompliowana sprawa. ostatnio spotkałam kolezanke, która dowiedziała sie ze jest w ciazy dopiero w 3 miesiacu, bo przez pierwsze dwa miała normalnie okres!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Agnes i jescze jedno - na poczatku ciazy stezeniehormonu ciazowego jest bardzo małe, tak wiec tes moze wysc ujemny. Czasem to dopiero po kilku dniach jak sie @ spoznia moga wyjsc 2 kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a co sie dzieje z marzenka_s? Nie ma jej nawet w tabelce? Oposciła nas na dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN agnes19...............19.........duzo................... .. .2.12 Olka.P.................28...........6................... .......12.12 HopeU.................27........ przerwa................. .ok.13.12 SmileEveryday.......22.........-........................ ....???? Joasia1982..........27..........5....................... .????? AsiaAaK..................19........duzo................. ...ok.24.12 banmon...............26...........7..................... . ...29.12 CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................16...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2.........15...........28.05.2010. .........?. .......? Dagus83...........4............14............26.05.2010. .........D .......? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? Marta82...........5............7............10.07.2010.. .........?.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN agnes19...............19.........duzo................... .. .2.12 Olka.P.................28...........6................... .......12.12 HopeU.................27........ przerwa................. .ok.13.12 SmileEveryday.......22.........-........................ ....???? Joasia1982..........27..........5....................... .????? AsiaAaK..................19........duzo................. ...ok.24.12 banmon...............26...........7..................... . ...29.12 CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................16...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2.........15...........28.05.2010. .........?. .......? Dagus83...........4............15............26.05.2010. .........D .......? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? Marta82...........5............7............10.07.2010.. .........?.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! U mnie nudy. byłam dzisiaj z koleżanką w przychodni pobawić sie w tłumacza :) Dziewczyna zastanawia się nad implanonem, czyli implantem antykoncepcyjnym i dowiedziałam się, że to świetna sprawa. Spokój na 3 lata, żadnego pamiętania o pigułkach no i nie ma @ :D Można stosować podczas karmienia piersią. Chyba sobie to zamontuję jak już urodzę, tylko kiedy to będzie ? Banmon kotek wymaga zdecydowanie mniej czasu niż pies, chociazby dlatego że nie musisz chodzić z nim na spacery ;) A można nawet nauczyć załatwiać się do kibelka, nie zje ci też butów ;) za to może podrapać tapety albo coś innego, niestety. Ale podstawowa różnica polega na tym że na przyjaźń kota trzeba sobie zasłużyć :) i nie jest to zwierzę z natury bezinteresowne ale dzięki temu życie z kotem jest znacznie ciekawsze. No i zawsze może posłużyć jako darmowy test ciążowy :P tylko nie wiem czy każdy to potrafi... A propos mój m ostatnio przyznał mi się że zaczął obserwować naszego kota w wiadomym celu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN agnes19...............19.........duzo................... .. .2.12 Olka.P.................28...........6................... .......12.12 HopeU.................27........ przerwa................. .ok.13.12 SmileEveryday.......22.........-........................ ....???? Joasia1982..........27..........5....................... .????? AsiaAaK..................19........duzo................. ...ok.24.12 banmon...............26...........7..................... . ...29.12 CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................16...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2.........15...........28.05.2010. .........?. .......? Dagus83...........4............15............26.05.2010. .........D .......? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? Marta82...........5............7............10.07.2010.. .........?.........? juz wchodze Banmon na nk i przesylam Ci zdjecia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dupa blada.... bowiem patrze ja w pudelko i szukam kabla.. jest otwieram a to nie to tego tela... juz nie kupie w komisie w realu zadnego tela.. co za chamy!!~!!!!! Wiec jedynie moge Ci Banmon przeslac na telefon.. bo cyfrowki nie mialam od kogo pozyczyc.( sorry... ja nadal nie mam okresu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×