Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość aliiiii777

trądzik po rzeceniu tabletek

Polecane posty

Gość aliiiii777

Witam dziewczyny:). Słuchajcie mam problem a sprawa wygląda tak; rok brałam tabletki anty sindy, gdyż miałam problemy z wysokim poziomem testosteronu, objawiało się to poprzez trądzik.. po roku brania tych tabletek owszem testosteron sie obniżył i trądzik ZNIKŁ, ale po roku brania zaczełam miewać migreny więc poszłam do ginekologa i po badaniach okazało się, że testosteron jest w normie wiec przepisałam mi normalne tabletki antykoncepcyjne a dokładniej kontracepct. Problem polega na tym, iż pól roku brałam te tabletki teraz je rzuciłam na okres 2 miesięcy i na nowo robi mi się trądzik! Jak myślicie wrócić do kontracept żeby nie miec tego trądziku? Czy to organimz musi się przyzwyczaić, przeonaczyc;p że tych hormonow nie dostaje i tego jest taki efekt ze mnie wysypuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem na co ci taki
idz do dermatologa i zapytaj o izotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliiiii777
dermatolog... gdy mialam problemy z tradzikiem w młodosci, żaden dermatolog mi nie pomogl dopiero ginekolog zbadał całą sprawe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
niestety to normalna sprawa tabsy blokowały trądzik, odstawilas, trądzik wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Ja miałam blizny potrądzikowe i zlikwidowałam je za pomocą zabiegu z mezoterapii. Zabieg bardzo dobrze usuwa takie blizny i bardzo jestem z niego zadowolona. Mogę polecić bardzo dobrą klinikę gdzie wykonywałam zabieg J&J Art Derma Clinic Rzeszów 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vera

Nie martw się, ustabilizuje się wszystko i znowu będziesz miała piękną cerę, ja rzuciłam tabletki, dziś stosuje naturalną antykoncepcję, wyznaczam sobie dni płodne i wiem kiedy muszę się zabezpieczać, stosuje komputer cyklu myway, a kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dermatologa na straszne krosty dostałam skierowanie na badania i rozpoczęłam terapie izotretynoina AXOTRET. Minęły 3 miesiące a ja już prawie nie mam śladu :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×