Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karina..

wplata w banku prosba o pomoc

Polecane posty

Gość karina..

dostalam swoja pierwsza w zyciu wyplate i odrazu zamowilam sobie pewien produkt na allegro i teraz chcialabym zaplacic na konto osoby sprzedajacej i mam pytanie jak to wyglada czy ja moge dajmy na to kwote 200 zl przyniesc do banku i kazac wplacic na konto tej osoby czy musi odbyc sie przelew z mojego konta na konto tej osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina..
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli już całą kasę z konta wybrałaś,to przynieś do banku i zrób przelew przy kasie.Jeśli coś ocalało,to najprościej przelew z konta na konto-najwygodniej przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina..
szpilka-- chodzi mi o to ze ja mam pierwze pieniadze na swoim koncie i kiedys wybralam sobie pare stow i teraz te pare stow wybranych kiedys z konta chce przyniesc do banku i wplacic na konto osoby sprzedajacej czy tak moze byc i jesli tak to w banku nie mowie ze chce przelac na konto bo nie przelewam z wlasnego konta tylko mam przy sobie odpowiednia sume i chce ja wplacic na konto osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina..
wielbiciel ale ten sprzedajacy wymaga przelewu bankowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1234
przecież to jest proste jak drut.. wypełniasz blankiet z danymi tej osoby i numerem konta i niewazne gdzie to zrobisz czy w banku czy na poczcie to kasa dojdzie przelew bedzie zrobiony !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina.. ---> sprzedający wymaga wpłaty na konto... możesz wpłacić gotówkę w okienku w banku lub na poczcie albo przelew z Twojego konta na jego. Taniej będzie na poczcie... ok. 2,50 zł, a banki biorą przeważnie ponad 5 zł. Chyba tylko Bank Spółdzielczy ma tanio, ok. 2 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×