Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nauczycielka zboczona

uczymy się terminów pojęć

Polecane posty

Gość nauczycielka zboczona

Lampucera - Pudernica, postarzała laseczka, która myśli, że jeszcze się podoba facetom, w celu zatuszowania swojego wieku, używa bardzo ostrego makijażu. Palcówka 1. Masturbacja w wykonaniu kobiety. 2. Doprowadzanie kobiety do orgazmu przy użyciu palców. Lachociąg - Chodzi o dziewczyne ktora lubi robic facetom loda czyli sex oralny. Walenie konia - Stymulacja męskiego człąka ręką celem osiągnięcia ejakulacji. Takie samoistne doprowadzanie sie do orgazmu nazywa sie samogwałtem bądź onanizacją. Osoby uprawiające walenie konia określa sie mianem onan , koniojebca. inaczej: masturbacja, robienie sobie dobrze ;-) symulacja seksu, seks solowy. Prawie wszyscy chlopcy i sporo mezczyzn to robi :) Lafirynda - Dziewczyna próżna, która uważa się za kogoś wyjątkowego. W rzeczywistości jest głupią, puszczalską szmatą, która spędza przed lustrem ponad połowę swojego życia. Lafirynda uwielbia nowe ciuchy i używa ton kosmetyków. Krótko mówiąc: słodka idiotka. Inaczej dziwka, barbie, słodziutka do obrzydzenia, puszczalska. Walić kapucyna, Masturbować się, walić konia. Walić gruchę, Lachotargowargacz - Osoba targająca wargami lachę. Dziewczyna lekkich obyczajów. ;D http://www.miejski.pl/slowo-Walenie+konia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz już będę wiedział na jaki tekst podrywać twoje uczennice. Ty...tak właśnie ty, lumpeciaro. Zamiast strzelać sobie palcówy, może zrobisz mi OZP.Słyszałem że jesteś niezłym lachociągiem. Mógłbym cię tak wyreperować, że zapomnisz lafiryndo kim jesteś. To że dzisiaj zwaliłem konia, nie znaczy wcale że nie będziesz miała kłopotów z połykaniem. Wypróbuję ten tekst przy najbliższej okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×