Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martuśka17

Związek ze starszym chłopakiem....

Polecane posty

Gość Martuśka17

Od kilku miesięcy jestem z moim chłopakiem.Ja mam 17 l on-26.Bardzo go kocham on mnie też.Myśle,że wiek nie ma znaczenia,ale w niektórych sytuacjach jest jakieś ale...Nie wiem czy to z powodu różnicy wieku?? Co Wy o tym myślicie.Napiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuśka17
Jest tu ktoś?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yitooyo1
ja jestesm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście jesteś dziewicą i chcesz z nim to stracić? Jak masz tracić z rówieśnikiem ,prawiczkiem który sam nie wie jak to robić to lepiej jak z doświadczonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miedzy mną a moim chłopakiem jest 5 lat różnicy i obydwoje chcemy razem mieć swój pierwszy raz.. bedzie dobrze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhym yhym yhym
Mój pierwszy partner był ode mnie starszy 11 lat.Ja miałam16 on 27.Byłam z nim 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuśka17
Tu nie chodzi o sex.Dziewictwo straciłam rok temu z innym chłopakiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VizeV
to niezla luska z ciebie "kurewka" wrecz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srubbka
Pewnie do siebie pasujecie, bo zaden dojrzaly emocjonalnie 26 latek nie szukalby dziewczynki w liceum🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuśka17
Bo ty jesteś dojrzała/y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lp6404
Do Srubbki. Tak sie sklada,ze zajzalem przed chwila do dziewczyny i przeczytalem to wszystko.. Jak Ty wogole mozesz uwazac mnie za niedojzalego i ja zreszta tez,skoro nas nie znasz?! Odezwij sie jeszcze to pokonwersujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lp6404
P.s Srubbko. Ona nie jest dziewczynka. Wiek to tylko zmieniony stan umyslu. Jej akurat wiele dziewczyn nawet do piet nie doruwnuje. Do VizeV- za ta kurewke to bys wszystkie zabki zgubil. Uwierz mi,ze wszystkie. Nie bede sie tutaj z Toba wyzywal,bo przed monitorem kazdy madry,ale zwazaj sobie na slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monlisa
a ja i mo to 11 lat roznicy. oczywiscie on starszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monlisa
takze wiek tu nie ma nic do rzeczy. ani w seksie ani w zyciu. po prostu pasujemy do siebie ja dwa puzzle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj spokój :O w tym wieku różnice wieku tak się zacierają że nikt nawet tego nie zauważy. Pewnie jak się poznaliście, myślał że masz troszkę więcej na "sumieniu".Sensację zrobisz jak, "zakochasz" :O się w próchnie, który mógłby być twoim dziadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spa
Ja mialam 20 lat a moj obecny maz 31,obecnie po 3 latach znajomosci jestesmy bardzo udanym malzenstwem.Powodzenia wiek nie gra roli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spa
ale zagmatwalam,sprostuje moj maz jest 11 lat starszy ode mnie,jedynie rodzice na poczatku stekali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VizeV
lp6404 masz racje przed monitorem kazdy madry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lp6404
VizeV Obraziles ja za to,ze rozpoczela wspolzycie w wieku 16tu lat?! Mnie to akurat do niej nie zrazilo. Jesli Ciebie tak to trzeba bylo sie nie udzielac,a nie kurewkowac w jej kierunku. Zycze Ci aby ktos tak samo wyjechal z takim tekstem do dziewczyny,ktora kochasz. Zobaczysz jak to jest.P.s- za ta kurewke naprawde bym Ci wjebal. I mialbym w dupie,czy masz 2metri i 150kg. I tak bym nie wymiekl. Nie o cos takiego. Seeya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numero duo
spa: Ale przyznasz, że jest różnica między dwudziestoletnią kobietą a siedemnastoletnią dziewczynką. Jak dla mnie to przepaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lp6404
Bez przesady.. Napewno nie miedzy dwudziestoletnia... Trzydziesto owszem,ale nie dwudziesto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spa
przepraszam ja mam meza starszego o 11 lat ja mam 23 on 34 i nie widze zeby u nas roznica wieku cos znaczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VizeV
16 to gówniara i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numero duo
spa: Nie chodzi o różnicę wieku, tylko, że 17. mają bardziej pstro w głowach niż 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuśka17
Bujaj sie VizeV.Mireczku od 7 boleści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spa
i tu sie mylisz moze byc 17 latka i bedzie bardziej dojrzala emocjonalnie niz niejedna 20 lub nawet 30 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuśka17
Numero Duo nie wrzucaj wszystkich do jednego worka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość so pot
i tu sie mylisz moze byc 17 latka i bedzie bardziej dojrzala emocjonalnie G.... prawda. To zycie sprawia, ze jestesmy coraz dojrzalsi, rozne sytuacji z ktorymi musimy sie zmierzyc, ludzie ,ktorych spotykamy. Jaki problem ma 17latka? Klasowka z matmy? :D Jezeli dorosly, niezalezny facet wiaze sie z kims, kto nie wie nawet co to samodzielnosc czy zycie, to swiadczy to tylko o nim:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja porosze
mnie wczoraj prosił o bycie razem tez 26 late facet ( ja mam 17) i mam juz dosyc ja chce byc z kims w moim wieku ( razem przyzwaz pewne wazne dla naszego wieku zeczy) a nie czuc sie jak male dziecko które ma straszego "przewodnika"... jeden z moich byłych miał 20, 25, i 23 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numero duo
Łatwiej znaleźć dojrzałą 20. niż 17., w końcu 17. będzie 20. Kiedy masz 20 i więcej lat, to jesteś po szkole i po prostu musisz wydorośleć. Są różne rodzaje dojrzałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×