Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OLiViA_venus

Chwila wróżb dla chętnych!

Polecane posty

Gość ela 19.11.1975
Olivio dałaś mi isierkę nadziei....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLiViA_venus
"trututu" wpadasz w zle towarzystko! pierwszym sukcesem bedzie rzucenie palenia, pozniej praca widze tu dorywcza ale w zwiazjku z przyszloscia mysle ze nie koniecznie! a powazny zwiazek dopiero wtedy wiek szczecia u Ciebie to 25 lat! cwierc wieku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka2345
Byłabym wdzieczna za wrozbe.. czy bedziemy razem po odczekanym odpoczynku z woli chlopaka.. on 22.05.1983, ja 11.10.1988 Kasia i Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie 🌻 Powiedz tylko czy te problemy powinien skonsultować a jakimś specjalistą? Rzeczywiście od kilku dni ma uporczywy kaszel który nie umila mu życia ale był z tym u lekarza - czy chodziło o problemy związane z płodnościa? Aha a tabletki odstawiłam ponad 2 lata temu więc chyba już organizm powinien się dawno oczyŚcić co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cecyliia
olivio pominelas mnie:) ale czekam odpowiedz prosze... cecyliia a moge jeszcze jedno??? czy bede bogata??? 20.08.85 Gosia i czy z tym facetem bylabym szczesliwa : sebatsian 27.01.82 slicznie dzikeuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam sie ja teraz
zostalam pominieta:( ale wkleje sie jeszcze raz kiedy znajde prace? coc zuje do mnie chlopka ur16-05-1986 z gory dziekuje ewa 28-09-1982

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolor23457
Lukasz 13.04.1981 czy bede mial dobrze platna prace i kiedy moja zona urodzi mi dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynaa K
prosze o wrozbe : czy Robert ur. 17 .04 1981 zostanie moim mezem ?? jesli tak to za jaki czas slub ??? Moje imie Katarzyna 4.4.1982

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parchatka parchata
witam, 07.10.1978 - po pierwsze czy uda mi się wyjść na prostą jeśli chodzi o finanse? po drugie - czy amant obecny to na dłużej czy przelotem tylko będzie (10.11.1971)? z góry dziękuję za poświęcony czas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLiViA_venus
"Anastazja ..." za duzo nie wyjasnionych spraw za wami! gdybys zdecydowala sie z nim porozmawiac to pamietaj ze musisz byc pewna czego chcesz bo nie mozesz juz go zranic! Karty pokazuja u Ciebie wile zgryzot zanim osiagniesz pelnie szczescia ale jest ona jak najbardziej Ci pisana! Jesli nie zdecydujesz sie pozaostac w obecnej pracy to kazda nastepna bedziesz czesto zmieniac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trututu
hehe te karty chyba kłamią. Po pierwsze nie palę. Po drugie złe towarzystwo to nie moje klimaty. Po trzecie mam dobrą stałą pracę. Dzięki za wróżbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja ...
Powiedz mi wróżko ... Czy on się odezwie do mnie? Czy może ja to powinnam zrobić? Co on właściwie do mnie czuje? Czy w ogóle coś czuje? Czy tęskni? Czy chciałby powrotu? Proszę ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo proszę o wróżbę, czy jest będzie dla nas przyszłość. ja- maria 02.03.1987 on - nejat 29.06. 1983 nie widzieliśmy się przez 2 miesiące, a teraz ja jadę do niego na trochę i mam poznać jego rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja ...
Zraniłam go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o odpowiedz
czekam z niecierpliwoscia na pani odpowiedz:) pozdrawiam goraco:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLiViA_venus
"Broneczka25 " nie zaszkodzilo by badnia poziomu testosteronu ktory w latwy sposob mozna podniesc lub obnizyc stosujac zele!..infekcja moze byc powodem dla ktorego przeciaga sie mozliwosc zajscia w ciaze! A hormony wrocily do normy lecz masz duza szanse na bliznieta lub dzieci rok po roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cecyliia
czekam olivio:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolor23457
przypomne sie Olivio-Venus, Lukasz 13.04.1981 czy bede mial dobrze platna prace i kiedy moja zona urodzi mi dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLiViA_venus
" Anastazja ..." To Ty musisz wyciagnac reke!nie wyjasniliscie czegos i to sie ciagnie za wami..do puki jemu czegos nie uswiadomisz on sie nie otworzy! karty nie widza jego uczuc, mial doczynienia z inna kobieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cecyliia
nie pomin mnie dobrze:):):) cecyliia a moge jeszcze jedno??? czy bede bogata??? 20.08.85 Gosia i czy z tym facetem bylabym szczesliwa : sebatsian 27.01.82 slicznie dzikeuje ...:)czekamm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eveline7929
Ewelina 18.12.79 i Tomasz 26.07.83 co nas czeka, czy bedziemy dluzej ze soba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLiViA_venus
"cecyliia" za duzo przed Toba zeby sprawdzic stan dobrobytu na przyszlosc! ogolnie rocznik 82 do Ciebie pasuje! Ty kochsz i tak jednego i przekonasz sie jak on ciebie bardzo rowniez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLiViA_venus
"eveline7929" nie masz z nim pisanej przyszlosci! dwa rozne swiaty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mio- mio
Olivia zgadza się! Ale jazda :D To może powiedz mi czy widzisz nas za granicą i czy bedziemy bogaci i jak będzie z dzećmi, daleko jeszcze do nich czy już całkiem blisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cecyliia
dzikeuje:):):) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLiViA_venus
"kolor23457" masz mlodsza zone i to ty musisz wszystko zainiciowac! jesli podasz mi jej date ur.moze zobacze wiecej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam sie ja teraz
wrozko odpowiesz mi? troche sie pogubilam jak idzie ta kolejka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde dopytujecie sie co chwila cos i przez to inni nie dostana wrozby :( ja tez czekam jeszcze ! ur. 27.08.1980 Beata co mnie czeka w zyciu uczuciowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×