Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OLiViA_venus

Chwila wróżb dla chętnych!

Polecane posty

Gość OLiViA_venus
"maaartita" On Ci sie poprostu bardzo podoba ale sama zauwazysz pozniej wiele roznic ktore nie pozwola wam byc razem i nie bedziesz cierpiec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLiViA_venus
"pytam sie ja teraz" nie moge sie dopatrzyć niczego konkretnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puk puk puk puk puk
Mały bardzo nieprzyjemny obłęd, czy raz jeszcze mogę prosić? Bardzo nieprzyjemnie jest być pomijanym. A ja zapukam raz jeszcze, czy mogę prosić o tę wróżbę? proszę o wróżbę dotyczącą moich spraw finansowych - czy zawodowo mi się powiedzie Ania 3.4.78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia 13.04.1989, Artur 28.11.1988 czy coś z tego będzie?? i czy wo góle w najbliższym czasie mogę na coś liczyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo prosze o odpodziedź , dat. ur.08.07.1983 kiedy będę mieć dziecko????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam sie ja teraz
wrozko odpowiesz mi co czuje do mnie chlopak o ktorego pytalam i czy czeka mnie i kiedy jakis zwiazek? dziekuje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLiViA_venus
"sussi" to nie jest mezczyzna Ci pisany...zwiazek jeszcze potrwa ale wasze charaktery nie sa w stanie stworzyć nic dojrzałego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam sie ja teraz
pytam sie ja teraz" nie moge sie dopatrzyć niczego konkretnego! tzn? co masz na mysli?chodzi o tego chlopaka czy o cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
.....finka --czeka i prosi ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o wróżbę to jest bardzo ważne i stresujące dla mnie. Czy jest szansa i przyszłość dla nas. Nie wiedzieliśmy się 2 miesiące a ja teraz mam jechać do niego by poznać jego rodzinę. Ja- Maria 02.03.1987 a on- Nejat 29.06.1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ewa, 12.05.1989 co m nie czeka w zyciu?jak finanse? czy moj obecny partner to ten na cale zycie?maciej 23.12.1982 dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka2345
halllo, troche juz czekam.. Byłabym wdzieczna za wrozbe.. czy bedziemy razem po odczekanym odpoczynku z woli chlopaka.. on 22.05.1983, ja 11.10.1988 Kasia i Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eveline7929
wróżko a długo jeszcze mam czekać na tego jedynego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivia Mąż by sie bardzo cieszył bo marzy o bliźniakach :) ja sama nie wiem hehe poza tym moja prababcia była z bliźniąt więc szansa jest. A z tym testosteronem to u Niego badanie zrobić? czy ja też powinnam zbadać sobie hormony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLiViA_venus
"leszynianka" to nigdy nie bedzie zwiazek formalny bo macie przeszlosc za soba! na wiele musisz takze pozwalac aby wasza milosc przetrwala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parchatka parchata
fakt, nie podałam imion... przepraszam. Urszula; Jacek. za mało się angażuje powiadasz... hm.. jak się tyle razy po d... dostało to jest się ostrożnym i już z daleka od uniesień sercowych.. moze kiedyś się to zmieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolor23457
czy odpowiesz mi wrózko, prosze?? Lukasz 13.04.1981 czy bede mial dobrze platna prace i kiedy moja zona urodzi mi dziecko? ur.mojej zony 19 maj 1982 i co z praca jak szybko znajde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie ponawiam, bardzo prosze o odpowiedz Dominika 11.06.1985 Andrzej 18.10.1978 Czy i kiedy ciąża? Jak z moja pracą? Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLiViA_venus
"Kasiulka2345" jesli przezwyciezysz zazdrosc i przelkniesz nie mile wiesci to owszem! ale karty nie wroza Ci wtedy kolorowej przyszlosci!radze inna droge!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leszynianka
dziekuje dokladnie tak jest na wiele musze mu pozwalac Powiedz mi tylko czy jego uczucia sa szczere prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo prosze o odpodziedź , dat. ur.08.07.1983 kiedy będziemy mieć dziecko jesli w ogóle???? data męża 05.08.1976

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLiViA_venus
"Anastazja ..." dlatego tak jak juz Ci pisalam musisz byc stu procentowo pewna czego chcesz bo jak wyciagniesz reke to napewno razem was duzo w przyszlosci czeka ale nie wiem czy to nie za wiele dla Ciebie! on ma mimo wszystko do Ciebie zal! jeszcze raz wskazuje na rozmowe! a w myslach jestes jako dobra kochanka nie mysli o uczuciach teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam z wielką niecierpliwością na odpowiedź wróżko.. bardzo bym była wdzięczna abyś napisała co widzisz w kartach, coś więcej o nas..jaki czeka nas los? na jakiego on ci wygląda człowieka ..itp. dziękuję z góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaTortura
Hej :) ja też proszę o małą wróżbę jeśli można :P nie mam sprecyzowanego pytania, ale chcę wiedzieć czy zdarzy się coś ciekawego w najbliższej przyszłości? Poznam kogoś ciekawego lub sprawy finansowe się polepszą? 06.04.1991 ada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLiViA_venus
banmon - przykro mi ale któreś z was jest bezpłodne i nie bedziecie miec dzieci. Widze również ze partner cie zdradza! uwazaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka2345
Dziekuje serdecznie za wrozbe aczkowielk mam kilka pytan i bylabym bardzo wdzieczna za uzyskanie na nie odpowiedzi otoz ile mam czekac az wrescie cos zrozumie.MIeszkalismy razem ale sie wypriwdział bo chciał oddpoczynku i jak m napisał ze po tym moze sie to polepszy,ze potrzebuje czasu..i co mam rozumic porzez ta zazdrosc czyli jest z kims teraz a mnie traktuje jako kolo zapasowe ? inna droge? Dziekuje za odpowiedz ;*;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puk puk puk puk puk
cóż, przykre - lekceważenie także jest odpowiedzią miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLiViA_venus
LaTortura - w przyszłości bedziesz mieć 5 dzieci i 2 mężów, obecnie ma na ciebie oko duzo starszy brunet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×